לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות אש מחירון

רבים מתעניינים לגבי יועץ בטיחות אש מחירון, מאחר ואף אחד אינו מעוניין לשלם יותר מהנדרש. אך חשוב להבין כי העלות של יועץ בטיחות אש אינה קבועה, מאחר והיא משתנה בהתאם לגודל הפרויקט ולרמת המורכבות שלו. ככל שהפרויקט יהיה יותר גדול יותר ומורכב יותר, כך יועץ הבטיחות יצטרך להשקיע יותר זמן ואנרגיה בעבודה שלו. לכן המחיר תלוי בגורמים שונים, המקשים לספק מחיר ידוע מראש. עם זאת, ניתן להעריך את סדר הגודל של המחיר, בהתאם לסוג הפרויקט המדובר, הגודל ורמת המורכבות הצפויה. חשוב כמובן לבחור ביועץ בטיחות אש מנוסה ומיומן, המחזיק בהכשרה הנדרשת וברישיון לפעול בתחום.

יועץ בטיחות אש מחירון – מהם הגורמים שעלולים להשפיע על מחיר השירות?

כאשר מדובר על בית פרטי, שירותיו של יועץ הבטיחות יעלו לכם בין 1,200 ₪ ל- 2,000 ₪. המחיר תלוי בצרכי הבית שלכם ובשאלה האם יש להגיש אישור לטופס 4 או לחילופין, האם יש צורך בהגשה לכיבוי אש. מצד שני, כאשר מדובר על פרויקט תמ"א 38, פינוי בינוי או חיזוק והוספה של קומות נוספות לבניין, שירותיו של יועץ הבטיחות יעלו בין 8 ל- 15 אלף ₪, בהתאם לכמות הדירות בבניין. כדאי לציין כי מחיר השירות של יועץ בטיחות עבור פרויקט מסחרי יהיה תלוי בשטח המרכז המסחרי, מאחר וככל שמדובר על שטח גדול יותר, כך העבודה הופכת לממושכת ומורכבת יותר. 

מהו תפקידו של יועץ בטיחות אש?

יועץ בטיחות אש יכול לסייע לכם במגוון רחב של נושאים שונים, כאשר המטרה העיקרית שלו היא להגן עליכם ועל כל מי שישהה במבנה מפני שריפות. אחד התפקידים של יועץ בטיחות אש כולל עריכה של תוכנית בטיחות אש מקצועית ומקיפה. מדובר על מסמך שאמור לפרט את כל ההיבטים השונים של בטיחות האש במבנה המדובר. התוכנית אמורה לכלול פרטים קונקרטיים לגבי פינוי הדיירים מהבניין במידת הצורך, סוגי מערכות גילוי וכיבוי אש שנדרשות עבור המבנה, שיטות התחזוקה החיוניות לציוד הרלוונטי, שיטות הבקרה שנועדו למזער את הנזק שנגרם כתוצאה משריפה וכדומה. יועץ בטיחות אש חיוני לבנייה פרטית, בנייני מגורים, פרויקטים של תמ"א 38, הגשה של תוכנית כיבוי אש, אישור לטופס 4 ועוד. יועץ הבטיחות אמור ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט, החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לשלבי הביצוע בשטח וקבלת טופס 4.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש במחיר הנוח והמשתלם ביותר. אנו מקפידים על יחס אישי ושירות מהיר ומקצועי לכל אורך הדרך, לצד ליווי צמוד בכל שלבי הפרויקט השונים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שני עשורים בתחום ונשמח לסייע  לכם להתנהל מול שירותי הכבאות וההצלה וכמובן לאפשר לכם לקבל אישור לטופס 4, היתר בנייה או רישיון עסק. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ