לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות אש – תעודת ביטוח לעסק 

יועץ בטיחות אש חיוני לצורך קבלת היתר בנייה או רישוי עסקים. תפקידו של יועץ בטיחות האש כולל ביצוע בדיקה מקיפה לתוכנית האדריכלית ומתן הנחיות רלוונטיות לאדריכל ולקבלן בהתאם לדרישות של הרשות הארצית לכבאות והצלה. מעבר לכך, היועץ אמור להכין תוכנית בטיחות אש, שחיונית לקבלת היתר בניה ורישוי עסק. לכן כל מי שמעוניין להבטיח את ההתנהלות התקינה והחוקית של העסק שלו, חייב לתת על כך את הדעת. יש לזכור כי יועץ הבטיחות אמור לספק לכם ליווי צמוד לכל אורך התהליך, כולל טיפול בהתנגדויות השונות, שעלולות לצוץ במהלך הדרך. המטרה היא לזרז את כל התהליך ככל הניתן, על מנת לקבל את החתימה של הרשות הארצית לכבאות והצלה ולהגיש את הבקשה לקבלת היתר בניה או רישוי עסק.

יועץ בטיחות אש – על מה כדאי לתת את הדעת?

כדאי להדגיש את החשיבות של עבודה עם חברה שמתמחה בתחום הבטיחות, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם יועץ בטיחות אש מיומן ומנוסה. יועץ מסוג זה יכיר לעומק את כל תהליך ההגשה ויבטיח לכם התנהלות מהירה ומקצועית יותר. מעבר לכך, יועץ בטיחות אש מכיר את כל הדרישות של הרשות הארצית לכבאות והצלה והוא יכול להבטיח לכם שהמבנה שלכם יכיל את כל האמצעים הנדרשים לגילוי ולכיבוי אש, המותאמים לגודל המבנה ולמאפיינים הייחודיים שלו. המטרה היא כמובן להגן על המבנה ועל כל מי ששוכן בו מפני שריפות, לכן ישנה משמעות לבחירת יועץ בטיחות מנוסה ומקצועי. היועץ אמור להכין עבורכם תוכנית בטיחות אש, שתפרט לגבי המערכות השונות שיש להתקין במקום, כולל מתזים, גלאים, ארון כיבוי ומערכות שחרור עשן.

החשיבות של יועץ בטיחות אש עבור העסק שלכם

כל סוג של מפעל, מרכז קניות, אולם אירועים, בית אבות וכמובן מגוון רחב של עסקים נוספים, חייבים לתת את הדעת לתחום של בטיחות אש. יועץ הבטיחות אמור לבחון את השטח ולספק את ההמלצות הרלוונטיות ביותר עבור העסק שלכם. המטרה היא כמובן להגן על העובדים והלקוחות ולהבטיח לכם קבלה או חידוש של רישיון עסק. מומלץ לפנות ליועץ הבטיחות בשלבים הראשוניים של הקמת העסק, במטרה להבטיח לכם את כל פתרונות הגילוי והכיבוי הרלוונטיים עבורכם. הדבר נכון גם לגבי עסקים שנמצאים בתהליכי שיפוץ, מאחר וזוהי דרך נוחה לחסוך בעלויות ההתקנה של המערכות השונות. יועץ בטיחות מנוסה ומיומן יכול לזרז את לוחות הזמנים של הקמת העסק ואף לחסוך בעלויות המיגון מפני שריפות.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש ברמה הגבוהה ביותר. יועץ הבטיחות שלנו ישמח להכין עבורכם תוכנית בטיחות ותצהיר בטיחות אש להיתר בניה וכמובן לספק ליווי אישי וייצוג מול שירותי הכבאות והמועצה המקומית, במטרה לקבל טופס 4 ורישיון עסק בצורה המהירה והיעילה ביותר. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ