לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

אתגרים צפויים בהליך הוצאת היתר בניה למרכז מסחרי? מה עושים?

היום ניתן לשמוע לא פעם על הקמת מרכז מסחרי חדש, שנועד לספק מקומות עבודה ומקומות בילוי ומסחר לתושבים. רוב האנשים מתעניינים בחנויות שיקומו במקום ובאופציות השונות שייפתחו עבורם, אך רק מעטים נותנים את הדעת לקשיים השונים שיש להתמודד עימם, על מנת להוציא היתר בניה למרכז מסחרי.

כדאי לדעת כי הוצאת היתר בניה מהווה הליך בירוקרטי סבוך ומורכב, הדורש לא מעט ידע, הבנה והכרה של כל הניואנסים השונים בדרך. אחת הדרכים היעילות ביותר לזרז תהליכים ולהגדיל את הסיכויים להוציא את היתר הבניה המיוחל במהירות וביעילות, היא לעבוד מראש עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע לכם להוציא היתר בניה למרכז מסחרי. אנו נדאג לאסוף עבורכם את כל האישורים הרלוונטיים ולהגיש עבורכם את הבקשה לקבלת היתר בניה, תוך כדי הקפדה על יחס מקצועי וליווי אישי לכל אורך הדרך.

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  נקודות חשובות לגבי הוצאת היתר בניה למרכז מסחרי 

  קודם כל, חשוב להדגיש כי מדובר על תהליך מורכב, העלול לקחת לא מעט זמן. הזמן הממוצע להוצאת היתר בניה עומד על 3 – 6 חודשים. על מנת להתחיל את התהליך, יש לפנות למחלקת הרישוי של הרשות המקומית ולהגיש את הבקשה להיתר בניה, בצירוף כל האישורים הרלוונטיים.

  חשוב לציין כי מי שיגיש בקשה לא מקצועית, שאינה עומדת בדרישות החוק ובתקנות הרלוונטיות, יגלה כי הבקשה נדחתה ויש צורך להתחיל את כל התהליך מחדש.

  לכן על מנת להימנע ממורכבויות ואתגרים מיותרים בהוצאת היתר בניה למרכז מסחרי, מומלץ מראש להגיש את הבקשה באמצעות אנשי מקצוע המתמחים בתחום. רק חברה מנוסה ומקצועית, המתמחה בתחום ומכירה את כל הניואנסים השונים, תוכל להגיש עבורכם את הבקשה בצורה היעילה והיסודית ביותר. במידה וכל האישורים קיימים והבקשה עומדת בכל התקנות, היא מועברת לאישור מהנדס העיר. 

  היתר בניה למרכז מסחרי – מאתגר אבל אפשרי 

  לא מעט אנשים נרתעים מהרעיון של הגשת בקשה להיתר בניה למרכז מסחרי, מאחר ומדובר על תהליך ארוך ומייגע. מעבר לצורך להתמודד עם הוועדה המקומית לתכנון ובניה ולעמוד בכל התקנות ודרישות החוק, יש צורך להתמודד עם התנגדות פוטנציאלית מצד השכנים. לא כולם מתלהבים מהרעיון שיקום מרכז מסחרי מול הבית שלהם, לכן חשוב לדעת כיצד להתמודד עם המצב.

  החוכמה היא לפנות מראש לחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, לצורך קבלת ליווי אישי וסיוע בכל השלבים בתהליך. חברה מסוג זה תדע להתמודד עם כל סוג של התנגדות ולהגיש בשמכם ערעורים במידת הצורך, במטרה להבטיח לכם את הטיפול היעיל והמהיר ביותר בהוצאת היתר הבניה המיוחל.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע לכם בהוצאת היתר בניה למרכז מסחרי בצורה המהירה והיעילה ביותר. אנו מספקים שירות מקיף ויסודי ומקפידים על יחס אישי לכל אורך הדרך. לפרטים נוספים, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ