לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ סביבה לתב"ע – איכות הסביבה לתב"ע

יועץ סביבה לתב"ע חיוני למגוון רחב של פרויקטים שונים, מאחר ותפקידו לאגד את כל הנתונים הסביבתיים הרלוונטיים, במטרה למנוע את כשלון הפרויקט. יש לזכור כי יועץ סביבה מוסמך, מנוסה ואיכותי מסוגל לתכנן ולהציע פתרונות מקיפים לצרכי הפרויקט שלכם. יועץ הסביבה אמור כמובן להתאים את הפתרונות האידיאליים ביותר לאופי ולסוג הפרויקט, מאחר וישנו הבדל מהותי בין הסקטור הפרטי לבין הסקטור התעשייתי. מומלץ לערב את יועץ הסביבה מוקדם ככל הניתן בתכנון הפרויקט, על מנת להבטיח לעצמכם עמידה בכל הדרישות של המועצה המקומית. הדבר יכול למנוע בעיות ועיכובים מיותרים, לזרז את קבלת היתר הבנייה ולחסוך לכם בהוצאות מיותרות, בשל תיקונים של ליקויים שונים בפרויקט. 

יועץ סביבה לתב"ע חיוני עבור הפרויקט שלכם!

היום כל התחום של איכות הסביבה לתב"ע הפך לפופולארי ונפוץ במיוחד, מאחר ובשנים האחרונות חלה החמרה בדרישות הסביבתיות של המועצות האזוריות השונות. אם בעבר ניתן פחות דגש לסביבה של הפרויקט, הרי שהיום ברור לכולם כי לא ניתן להתעלם מההשפעה של פרויקט הבניה על הסביבה שלו. לכן יועץ הסביבה אחראי על איסוף כל הנתונים הרלוונטיים, במטרה לזהות את המפגעים והבעיות האפשריות של הפרויקט שלכם. לאחר ניתוח המפגעים, הוא אמור לבחון את החלופות הטכנולוגיות הקיימות ולהציע את הפתרונות המקיפים והיסודיים ביותר לבעיות שנתגלו. יועץ הסביבה אמור לעדכן את הקבלן או היזם של הפרויקט לגבי הפתרונות המוצעים והעלות המשוערת שלהם. ככל שהיועץ יהיה יותר מנוסה, כך הפתרונות שלו יהיו איכותיים ומקצועיים יותר. יש לזכור כי פרויקט בנייה נוטה להיות יקר ומסורבל, לכן יש צורך לשקול בצורה נבונה את החלופות הסביבתיות האפשריות, בהתאם לפרמטרים רלוונטיים בלבד.

איכות הסיבה לתב"ע – כל הדקויות שחשוב להכיר!

יועץ סביבה לתב"ע אמור להציע חלופות סביבתיות בהתאם לאיכות, מחיר, יציבות והאמינות שלהן. כמו כן, יש לקחת בחשבון את יכולת ההרחבה של החלופות האלו בעתיד, בהתאם לדרישות הדיירים במקום. מעבר לכך, יש לוודא כי ההמלצות הסביבתיות מתאימות לתוכנית האדריכלית של הפרויקט, מאחר ואי התאמה עלולה להוביל לגילוי מאוחר מידי, שיגרור הוצאות מיותרות ובזבוז של זמן יקר. המקצועיות והיעילות של יועץ הסביבה תלויים ביכולת שלו למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות השונות של הפרויקט. יש לזכור כי ככל שיועץ הסביבה יהיה מעורב בפרויקט שלכם בשלביו המוקדמים ביותר, כך ניתן יהיה לזהות את נקודות התורפה הסביבתיות בשלב מוקדם יותר ולהציע פתרונות יעילים ומשתלמים יותר מבחינה כלכלית.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ סביבה לתב"ע. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים ונשמח לספק לכם ייעוץ אמין ומקצועי בתחום של איכות הסביבה לתב"ע. חברתינו מתמחה בהקלה וזירוז של כל התהליכים הבירוקרטיים לקבלת היתר הבנייה, לכן נשמח לסייע ולייעץ לכם מהניסיון שצברנו לאורך השנים. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ