לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

עלות יועץ בטיחות – יועץ בטיחות כמה הוא עולה?

יועץ בטיחות חיוני לצורך שמירה על בטיחות במבנה. היום כל סוג של מבנה חייב לעמוד בתקנות בטיחות מחמירות במיוחד. יועץ בטיחות אמור לאתר את ליקויי הבטיחות הקיימים ולהציע דרכי התמודדות יעילות ופרקטיות, תוך כדי עמידה בכל דרישות ותקנות החוק. רק לאחר הגשת תוכנית בטיחות עבור המבנה המדובר, ניתן לקבל את האישור ולהתחיל במלאכת הבנייה או השיפוץ. עלות יועץ בטיחות משתנה בהתאם לוותק ולניסיון של היועץ וכמובן להיקף הפרויקט ולרמת ההשקעה הנחוצה.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות מקצועי ומיומן, על מנת לזרז את ההליכים השונים ולקבל את האישור הדרוש לצורך תחילת עבודות הבנייה או השיפוץ. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע לכם לזרז את תהליכי התכנון ואיסוף המסמכים והאישורים הנדרשים לצורך קבלת היתר הבניה. 

 

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  עלות יועץ בטיחות – מה כדאי לדעת בנושא?

  יועץ בטיחות יוכל לסייע לכם בכל נושא הבטיחות. תפקידו לייעץ ולספק לכם הכוונה רלוונטית בתחום, לצד כתיבת תוכנית בטיחות המתאימה למבנה שלכם. יועץ הבטיחות אמור לסייע לכם לזרז תהליכים, במטרה לסייע לכם לקדם את כל שלבי התכנון של המבנה. יועץ הבטיחות אמור לבנות עבורכם תיק שטח ולספק תכנון וליווי של הפרויקט. מעבר לכך, יועץ בטיחות אחראי גם על הדרכת עובדים במקום העבודה, כתיבת נהלי בטיחות לעובדי החברה וסיוע בשמירה על סביבת עבודה בטיחותית, תוך כדי צמצום נזקים עתידיים והצעת פתרונות שונים לשמירה על בטיחות. יועץ הבטיחות אמור להחזיק בהסמכה מקצועית, הניתנת על ידי משרד העבודה, הרווחה והשירותים הציבוריים. מעבר לכך, יש לוודא כי מדובר על יועץ בטיחות מנוסה ומיומן, המחזיק בניסיון מעשי בשטח ומכיר היטב את העבודה. יועץ ברמה גבוהה יקפיד על עבודה יסודית וקפדנית, על מנת להבטיח את הבטיחות של המבנה.

  עלות יועץ בטיחות – מה משפיע על המחיר?

  קודם כל, חשוב להדגיש כי אין מחירון ליועצי בטיחות ואין מחיר אחיד עבור השירותים שלהם. כל יועץ בטיחות רשאי לבקש את הסכום המתאים לו עבור הייעוץ, מאחר והדבר תלוי במגוון רחב של קריטריונים שונים. אחד הקריטריונים המשפיעים ביותר על עלות השירות, הוא סוג הפרויקט וההיקף שלו. פרויקטים קטנים יותר, יצריכו פחות שעות עבודה, לכן העלות תהיה נמוכה יותר. לעומת זאת, פרויקטים גדולים יותר, יצריכו שעות עבודה ממושכות יותר, לכן רק הגיוני שהמחיר יהיה בהתאם. מעבר לכך, יועצי בטיחות מנוסים ומקצועיים יותר, ידרשו לרוב מחיר גבוה יותר, מיועצים מתחילים בתחילת דרכם המקצועית. המחיר ינוע לרוב סביב 500 – 2,000 ₪ והוא יכלול פגישה אישית, בחינת המבנה והדרישות שלו והכנת מסמך המכיל את כל הליקויים הקיימים והפתרונות המתאימים עבורם.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות במחיר נוח והוגן. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ