לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

בקשה להיתר בניה

לא מעט אנשים נאלצים להגיש בקשה להיתר בניה, מאחר והדבר הכרחי על מנת לבצע שינוי משמעותי בדירה. אך כל מי שנאלץ להתמודד עם הבירוקרטיה של הרשות המקומית, יודע כי מדובר על תהליך ארוך ומורכב. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה לזרז את התהליך ולסייע באיסוף כל האישורים הרלוונטיים לצורך הגשת הבקשה.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע לכם בהגשת בקשה להיתר בניה, בהתאם לכל התקנות ודרישות החוק. אנו מחזיקים בשנים של וותק וניסיון ונשמח לסייע לכם לסנכרן בין כל היועצים, האדריכלים והבודקים ברשויות השונות, במטרה להוציא את היתר הבניה בצורה הקלה והמהירה ביותר.

בקשה להיתר בניה – מה זה בעצם אומר?

היתר בניה מהווה אישור מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה לבנות על מגרש מסוים או לבצע שינוי מהותי במבנה הדירה. למעשה, כל סוג של עבודה, שאינה מהווה עבודה אסתטית בפנים הדירה, מצריכה היתר בניה. הדבר נכון לגבי הוספת ממ"ד, הוספת חדר נוסף לילד, הוספת מרפסת או קומה שלמה לבניין.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  כמו כן, כל מי שמעוניין לשדרג את הבית הפרטי שלו בבריכת שחייה פרטית, גדר בנויה או תוספת חניה, זקוק גם כן לאישור מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה. כמובן שהגשת הבקשה להיתר בניה מצריכה עמידה בכל התקנות ובכל דרישות החוק, דבר שעלול ליצור לא מעט אתגרים בירוקרטיים, עבור כל מי שאינו בקיא בתחום.

  לכן הדרך היעילה ביותר לעבור את תהליך הוצאת היתר הבניה המיוחל, היא באמצעות היעזרות באנשי מקצוע המתמחים בתחום. רק חברה מנוסה ומקצועית, המכירה את כל שלבי הבירוקרטיה ויודעת בדיוק אלו אישורים לספק וכיצד להתמודד מול הרשות המקומית, תוכל לסייע לכם בקבל היתר הבניה בצורה המהירה והיעילה ביותר, ללא שום צורך בעיכובים מיותרים.

  בקשה להיתר בניה – שלבי התהליך

  קודם כל, יש צורך להכין את תוכנית הבניה, דבר שמצריך את שירותיו של אדריכל מקצועי ומנוסה. האדריכל אמור למדוד את השטח, במטרה לוודא כי אין חריגות בניה. לאחר מכן, יש צורך להגיש לוועדה המקומית לתכנון ובניה את תוכנית המבנה, כולל פירוט לגבי השינויים שעומדים להתבצע במקום. יש צורך לבדוק את גובה הבניה, מרחקים רלוונטיים, מיקום התשתיות השונות ולפרט לגבי חומרי הגלם.

  חשוב להגיש את הבקשה בתוספת לכל האישורים והמסמכים הנדרשים, מאחר ומחסור במסמך רלוונטי עלול לעצור את כל התהליך. במידה והבקשה תקינה ומכילה את כל האישורים, היא תועבר לבדיקת מהנדס של וועדת הפיקוח.

  אם הבקשה תקינה ועומדת בכל הדרישות הרלוונטיות, היא תועבר לוועדה של הרשות המקומית להמשך תהליך. לעומת זאת, בקשה שאינה עומדת בכל הדרישות, תוחזר לצורך תיקון והגשה מחדש.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע לכם בהגשת בקשה להיתר בניה בצורה היעילה והמוצלחת ביותר. למידע נוסף על הגשת בקשה להיתר בניה, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ