לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

נספח אדריכלות נוף

נספח אדריכלות נוף חיוני עבור כל פרויקט בניה, המעוניין לקבל היתר בניה וטופס 4. מדובר על מסמך המפרט את כל הפתרונות האפשריים המתאימים לפרויקט, בהתאם להנחיות הנדרשות מטעם הרשות המקומית. נספח זה יש להגיש מוקדם ככל הניתן, על מנת להימנע מעיכובים מיותרים, תיקונים יקרים והוצאות מיותרות. המטרה המרכזית של הנספח היא להציג בפני הרשות המקומית את ההשפעה של המבנה על הסביבה ואת כל הדרכים בהן ניתן להתמודד עם הבעיות הצפויות, כתוצאה מעבודות הבנייה והפעילות השוטפת הצפויה להתקיים במבנה. כמו כן, כדאי להדגיש כי הנספח אמור להתייחס גם להשפעה של הסביבה על המבנה ולהציג פתרונות אפשריים לבעיות השונות העלולות לצוץ במהלך הדרך. 

מהי המטרה של נספח אדריכלות נוף?

הסיבה העיקרית להגשת נספח אדריכלות נוף היא הצורך להתייחס לאיכות הסביבה ולספק את הפתרונות היעילים ביותר, שיחזיקו לאורך זמן ויבטיחו יעילות מקסימלית במינימום מחיר. כמובן שיש צורך לצמצם ככל הניתן את השיבושים הסביבתיים הצפויים מהמבנה, על מנת לאשר את הפרויקט ולמנוע את ביטולו. יש לציין כי הנספח חייב להתייחס לתכלית של המבנה, מאחר וישנן דרישות שונות ממפעלים ומרכזי תעשייה, לעומת הדרישות מבניין מגורים. במידה ולא ידוע מה תהיה התכלית של המבנה, הנספח חייב להתייחס לדרגות המחמירות ביותר. המטרה היא להגיש את הנספח לפני שלבי התכנון של המבנה, על מנת למנוע תיקונים ועיכובים ולהבטיח מראש תכנון המתאים לכל התקנים והדרישות של הרשות המקומית.

נספח אדריכלות נוף  – על מה חשוב לתת את הדעת?

יש לזכור כי נספח אדריכלות נוף נועד לאפשר לרשות המקומית לבחון את התכנון העתידי של המבנה. לכן הוא אמור לכלול את כל התרשימים הסביבתיים הנדרשים, כולל סימון מבנים, מפות, תוכניות מדידה עדכניות, מעברים ודרכים בשטח המיועד לבנייה, לצד נתונים רבים נוספים. נספח אדריכלות נוף יש להגיש עם הבקשה להיתר בניה, תוך כדי הקפדה על תיאור מפורט של הפרויקט, הצגת הייעוד של המבנה העתידי, תכנון החניות והתשתיות הרלוונטיות. מומלץ להתייעץ עם יועץ מקצועי ומנוסה המתמחה בתחום, על מנת לזרז את התהליך ולהימנע מטעויות והשלמות מיותרות. יועץ מוסמך ובעל שנים של וותק וניסיון בתחום יוכל לסייע לכם לכל אורך הדרך, לצד ליווי אישי והתנהלות יעילה ונבונה מול הרשות המקומית. היועץ אמור להכיר לעומק את כל הדקויות השונות וכמובן לספק את הפתרונות הסביבתיים האידיאליים ביותר לפרויקט שלכם.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ מקצועי ומוסמך, שיפיק עבורכם נספח אדריכלות נוף ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ומתמחים במגוון רחב של פרויקטים שונים, החל מכפרי נופש, פארקים, מלונות, בנייני משרדים, בנייני מגורים ועוד. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל בעיה, במטרה לזרז את התהליך ולהשיג לכם את היתר הבניה וטופס 4. למידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ