לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

טיפים לאקוסטיקה בחדר הקלטות ביתי 

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, הבוחרים להקים חדר הקלטות ביתי. בדרך כלל, מדובר על זמרים ואומנים מסוגים שונים, שאינם מעוניינים לשלם סכומי עתק על שעת הקלטה באולפן מקצועי. יש לזכור כי באמצעות השקעה בתכנון נכון ומדויק, ניתן להגיע לאולפן הקלטות ביתי ברמה הגבוהה ביותר. אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם מבחר רחב של טיפים לאקוסטיקה בחדר הקלטות ביתי. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ונשמח לספק לכם את מגוון הפתרונות היעילים והחדשניים ביותר בתחום. אנו מתחייבים ליחס המקצועי והאדיב ביותר, לצד ליווי אישי לכל לקוח, על מנת להבטיח את התוצאה האיכותית והמספקת ביותר.

טיפים לאקוסטיקה בחדר הקלטות ביתי – מה כדאי לדעת בתחום?

קודם כל, כדאי לזכור כי ניתן היום להקים חדר הקלטות ביתי, ללא שום צורך בהוצאות כספיות משמעותיות במיוחד. אם בעבר לא היה מנוס מהוצאות בסדר גודל של עשרות אלפי שקלים, במטרה להוציא סינגל בודד באולפן הקלטות, הרי שהיום כל אחד יכול לבנות לעצמו אולפן הקלטות ביתי ולחסוך לא מעט כסף, זמן ומשאבים. כדאי לדעת כי עבור מספר אלפי שקלים בודדים כל אחד יכול להקים לעצמו חדר הקלטות ביתי ברמה הגבוהה ביותר. כדאי לזכור כי רמת המקצועיות של חדר ההקלטות תלויה באופן ישיר ברמת האקוסטיקה בחדר. כמובן שככל שהאקוסטיקה תהיה טובה יותר, כך הסאונד יהיה איכותי ומקצועי יותר. 

טיפים לאקוסטיקה בחדר הקלטות ביתי – כיצד לעשות זאת נכון?

הטיפ הראשון והחשוב ביותר עבור כל מי שמעוניין להקים אולפן הקלטות ביתי, הוא להיעזר בשירותיו של איש מקצוע מיומן ומקצועי, המתמחה בתחום. רק איש מקצוע שמגיע מהתחום, יוכל לספק לכם את ההתאמה המושלמת של המכשור האידיאלי ביותר עבור תנאי החדר שלכם. כדאי לזכור למשל כי גודל וצורת החדר נחשבים לאחד הגורמים המשפיעים ביותר על עקומת התדר הסופי שתקבלו. חדרים בגדלים שונים ובצורות שונות ישפיעו באופן שונה על התדר וייצרו עומס או ביטול של תדרים מסוימים. מעבר לכך, כדאי לתת את הדעת לחומר ממנו עשויים קירות החדר, מאחר ולכל חומר יש את רמת הדחיסות האופיינית לו. באופן עקרוני, ככל שהחומר יהיה יותר דחוס, כך הוא יבודד בצורה טובה יותר תדרים נמוכים. לכן בדרך כלל, נהוג לבנות את הקירות של האולפן ממספר שכבות של חומרים שונים, המתאפיינים ברמות דחיסות משתנות. זוהי הדרך האידיאלית ביותר לטפל בסוגים שונים של תדרים ולמנוע את זליגתם מחוץ לחדר. מעבר לכך, יש צורך לתת את הדעת למיקום המוניטור, מאחר והדבר משפיע על ההחזר של הסאונד בחלל החדר.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום של אקוסטיקה בחדר הקלטות ביתי. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ונשמח לספק לכם את אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחום. לפרטים נוספים, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ