לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

ייעוץ אקוסטי לבתי מגורים

ייעוץ אקוסטי לבתי מגורים יכול לשמש אתכם לצורך קבלת היתר בניה, מאחר וכל מי שמתכנן לבנות בית חדש או אפילו לשפץ את המבנה הקיים, עלול להזדקק להיתר בניה. לא ניתן לקבל היתר בניה מהמועצה המקומית ללא נספח אקוסטי. רק יועץ מוסמך ומיומן יוכל לזרז עבורכם את כל התהליך ולהבטיח את קבלת היתר הבניה מוקדם ככל הניתן. חשוב לציין כי יועץ אקוסטי חיוני לא רק לצורך קבלת היתר לבניית המבנה עצמו, אלא גם לצורך בניית בריכת שחיה פרטית. תפקידו של היועץ האקוסטי כולל תכנון הבריכה בצורה שלא תיצור מפגע רעש עבור השכנים.

ייעוץ אקוסטי לבתי מגורים – למי זה רלוונטי?

יועץ אקוסטי חיוני על מנת להגיש נספח אקוסטי מקצועי, שעומד בכל הדרישות והתקנות של הוועדות השונות. יש לזכור כי המטרה הראשונית היא לשמור על איכות החיים של כל תושבי השכונה, לכן מי שיבחר לבנות בריכת שחייה או בית מגורים, שעלול לגרום למטרד רעש, יתקשה לקבל את היתר הבניה הנחוץ. היועץ האקוסטי יכול לעבור על התוכנית האדריכלית של המבנה ולסייע לשנות אותה, במטרה לעמוד בכל ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה. באמצעות מיקום שונה של חדר המכונות או תכנון שונה של החלונות והדלתות של הבית, ניתן להבטיח שקט ושלווה לשכנים שלכם ולעצמכם. המטרה של היועץ האקוסטי היא לא רק לשמור על הרווחה של השכנים, אלא גם להבטיח לכם בית שמתוכנן היטב מבחינה אקוסטית. באמצעות בידוד אקוסטי נכון תוכלו להבטיח לעצמכם את היכולת לישון בשקט בלילה, ללא שום חשש מהרעש שיוצרים השכנים, המטוסים או כל מפגע רעש אחר.

החיונית של ייעוץ אקוסטי לבתים

יועץ אקוסטי מוסמך ומנוסה יכול להפוך את החיים בעיר לנוחים ונעימים יותר. מעבר לצורך ביועץ אקוסטי לצורך קבלת היתר הבניה, יש לזכור כי המטרה הראשונית שלו היא לשפר את איכות החיים שלכם ושל הסובבים אתכם. היועץ האקוסטי יכול לסייע בבידוד חדר המכונות שלכם, על מנת למנוע ממנו להפוך למטרד רעש. כמו כן, היועץ האקוסטי יכול לסייע בתכנון מושכל של בתי מגורים, במטרה למנוע מצבים שבהם המדחסים של המזגנים גורמים לרעש בלתי פוסק עבור השכנים. יועץ אקוסטי יכול לסייע לא רק בתכנון הראשוני של המבנה, אלא גם לסייע במתן פתרונות בשטח עבור בתי מגורים קיימים. באמצעות בידוד אקוסטי ניתן להעלות משמעותית את ערך הנכס שלכם, מאחר ואף דייר לא ירצה לגור בדירה שסובלת מהרעש של חדר המכונות או המדחסים של המזגנים. כמו כן, היועץ האקוסטי יכול לסייע בחיזוי רעשים וניטור של רעשים, במטרה להחליט לגבי השקעה בפרויקט בנייה עתידי.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם ייעוץ אקוסטי לבתי מגורים. אנו מקפידים על אמינות ומקצועיות ללא פשרות, לצד מחירים נוחים ואטרקטיביים. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ