לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

5 יועצים שאתם חייבים להכיר לקראת פרוייקט חדש

כל פרויקט בניה מצריך עבודה מקצועית ושיתוף פעולה מלא בין היזם, האדריכל והיועצים השונים. לכן חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום של ליווי חברות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה.

חברה מסוג זה תעסיק מגוון רחב של יועצים מנוסים ומקצועיים, שיוכלו לסייע לכם בכל שלבי הבניה של הפרויקט ולהבטיח לכם תהליך יעיל, מהיר ואיכותי יותר.

היועצים מכירים היטב את התקנות וההנחיות הרלוונטיים ומודעים לכל הגורמים המעורבים בנושא, דבר שמאפשר למנוע טעויות ולעמוד מראש בכל התקנים הנדרשים.

5 יועצים שלא תוכלו לוותר עליהם לקראת פרויקט בניה חדש

 1. יועץ בטיחות אש – מדובר על אחד היועצים החשובים והחיוניים ביותר לכל פרויקט, מאחר והוא אחראי על כל מערכות גילוי וכיבוי אש המצויות במבנה. יועץ בטיחות אש ימליץ לכם לגבי האמצעים המתקדמים והיעילים ביותר למבנה שלכם, בהתאם לתקנות ולהנחיות הרלוונטיות. המטרה של יועץ בטיחות אש היא לאתר את כל הנקודות הבעייתיות ביותר במבנה מבחינת בטיחות אש ולספק את הפתרון המקיף ביותר למצב.
 2. יועץ אינסטלציה – תפקידו של יועץ האינסטלציה כולל תכנון של מערכת האינסטלציה של כל המבנה, דבר שדורש לא מעט ידע, מיומנות וניסיון. היועץ אמור להתחשב בכל הגורמים הרלוונטיים, במטרה לתכנן מערכת אינסטלציה יעילה, שתעבוד בצורה איכותית, ללא בעיות ותקלות חוזרות. יש צורך לתכנן היטב את צנרת המים והביוב, להבין כיצד לחבר אותן לתשתיות בצורה היעילה ביותר ולהתחשב בתכנון צנרת הניקוז ובמיקום ברזי כיבוי האש. היועץ אחראי על הפקת הנספח הסניטרי ועל קבלת האישור הדרוש ממכון התקנים.
 3. יועץ אקוסטיקה – תפקידו לוודא את תקינות האקוסטיקה במבנה, על מנת להבטיח סביבה שקטה ונעימה הן לדיירים והן לשכנים שלהם. מדובר על תפקיד חיוני באזורים הקרובים לשדה התעופה, מאחר ויש לתכנן את המבנה בצורה אקוסטית, כדי למנוע את רעש המטוסים. כמו כן, יועץ האקוסטיקה אחראי לתכנן נכון את המערכות השונות, כדי למנוע מטרד רעש לשכנים, כגון מיקום מדחסי המזגנים או משאבות הבריכה.
 4. יועץ בטיחות לבריכה – היועץ החיוני ביותר עבור כל מיש מעוניין להבטיח לעצמו בריכת שחייה מהנה ובטיחותית. יועץ הבטיחות יסייע לכם בתכנון הבריכה, במטרה למנוע החלקה, נפילה וטביעה.
 5. יועץ פיתוח נוף – יועץ זה אחראי על העיצוב והפונקציונליות של השטחים השונים והוא אמור לעבוד בתיאום מלא עם יועצים אחרים, על מנת להבטיח את התכנון האידיאלי ביותר של כל מערכות המבנה.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועצים ברמה הגבוהה ביותר. היועצים שלנו יסייעו לכם לכל אורך תהליך הבניה, החל מהשלבים הראשוניים ביותר. אנו מתמקדים במתן ייעוץ בתחום בטיחות אש, אינסטלציה, אקוסטיקה, בטיחות לבריכה, פיתוח נוף ועוד.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  נשמח להקל ולזרז את תהליך התכנון כבר מהשלב הראשוני של גיבוש תוכניות ועד לאיסוף כל האישורים הרלוונטיים לצורך קבלת ההיתר. לפרטים נוספים, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ