לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

פרשה טכנית לבריכת שחיה ותכנון אינסטלציה

פרשה טכנית לבריכת שחיה

אם נדרשתם להכין פרשה טכנית במסגרת תהליך הוצאת היתר לבריכת שחייה, השאירו פרטים ונשלח לכם הצעת מחיר במהירות.

משרדנו גם מעניק שירות של יועץ אקוסטיקה לבריכה, ויועץ בטיחות לבריכה.


קצת פרטים יבשים על פרשה טכנית:

חלק מהפרשה הטכנית מכיל תיאור מילולי של נתוני הבריכה כמו אורך רוחב עומק ונפח.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  לאחר מכן שיטת מילוי וטיהור המים, זמן מחזוריות הטיהור ושיטת המילוי של הבריכה.

  אתם מתכננים לבנות את בריכת החלומות בחצר הגינה הפרטית שלכם.

  כבר שכרתם את שירותיו של אדריכל מומחה לתכנון בריכות שחיה פרטיות,שיתכנן וידאג לביצוע יעיל ומהיר של תהליך התכנון והרישוי מול הוועדה המקומית.

  פתאום ביום בהיר אחד, מגיע אליכם דף דרישות מהוועדה לתכנון וחלק מהסעיפים בו לא מובנים.

  אז כדי לעשות לכם סדר בתהליך וראש שקט נשמח לפרט לכם כאן על מהות הדרישה של פרשת טכנית לבריכת השחייה ומה צריך לעשות כאשר הדרישה הזו מופיעה לכם בגיליון הדרישות של הוועדה.

  לפני שנתחיל, יש עוד סעיפים שנשמח להרחיב עליהם את הדעת, מוזמנים לבקר בדפים שלנו על יועץ אקוסטי לבריכה, למה הוא חשוב ומה זה אומר, וגם בדף שלנו שמסביר מהו יועץ בטיחות לבריכה ולמה חשוב מאוד שהיועץ שלכם יהיה הכי מקצועי שרק אפשר.

   

  אז כאשר האדריכל מעביר אליכם את דף הדרישות של הוועדה ואתם רואים שמופיע שם תחת סעיפי תוכנית האינסטלציה גם הגשת פרשה טכנית.

  הכוונה היא לסכימה או תרשים המתאר בנוסף לסימוני הגבהים והקווים שבהם יעברו צינורות המים והניקוז גם את מרכיבי הבריכה והמפרט הטכני שלה.

  בנוסף, אילו חומרים וכימיקלים ישמשו את תחזוקת הבריכה, באיזה סוג כלור ישתמשו ומה יהיו הכמויות.

  שימוש במים עודפים ופתרונות סינון הבריכה.

  לאחר התיאורים המילוליים, תתווסף טבלה המרכזת את הפריטים של הבריכה כמו המסננים, המשאבות, אביזרי יניקה וכניסת מים לבריכה וברזים.

  לבסוף הפרשה טכנית כוללת תרשים סכמטי שמראה באופן כללי את תיאור מערכת הסינון וחיטוי הבריכה.

  אם נדרשתם להגשת פרשת טכנית או שאתם בעיצומו של תהליך רישוי הבריכה שלכם, אתם מוזמנים בשמחה ליצור קשר עם המומחים שלנו במייל או בנייד ונשמח לסייע לכם בתהליך בקלות באיכות ובמהירות.

  מה זו פרשה טכנית?

  פרשה טכנית הינה תרשים מילולי וסכמתי המתאר את אופן הפעולה של בריכת השחייה מבחינת סינון, החדרת מים ועוד פרטים הקשורים לתפעול הבריכה השוטף ואופן פעולה.

  מי צריך פרשה טכנית לבריכה?

  היום הגשת פרשה טכנית לבריכת שחייה פרטית הינה דרישה המופיעה בגיליון הדרישות של הוועדה לתכנון ולבנייה , כחלק מהתנאים לקבלת היתר בנייה לבריכת שחייה פרטית.

  כמה עולה פרשה טכנית לבריכה?

  העלות של פרשה טכנית לבריכה לרוב מצטרף לתכנון מלא של נספח סניטרי לתאגיד, הפרשה הטכנית הינה תוסף לנספח הסניטרי לבריכה ולכן המחיר תלוי בהיקף העבודה של הכנת הנספח הסניטרי לבריכה ומתחיל סביב כמה אלפי שקלים, תלוי בצרכים הסניטריים של ההיתר.

  מי מכין פרשה טכנית לבריכות שחייה?

  יועץ אינסטלציה הוא שמכין את הפרשה הטכנית במידה ונדרש להכין מסמך פרשה טכנית בנוסף לאישור תאגיד המים על התוכנית הסניטרית הבסיסית של הבריכה או הבית.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ