צרו קשר

  ּ

  מהנדס בטיחות

  מהנדס בטיחות

  צריכים מהנדס בטיחות? הגעתם למקום הנכון משרדנו מספק שירות של מהנדס בטיחות לכל הצרכים שלכם.
  מהנדס בטיחות מוסמך תואר שני על ידי אוניברסיטת בן גוריון.
  התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, ובמידת הצורך נוציא לכם הצעת מחיר.

  שאלות תשובות מהנדס בטיחות

   

  מה תפקידו של מהנדס בטיחות?

  מהנדס בטיחות אחראי על תחום הבטיחות בתכנון הפרויקט, לרוב מהנדס בטיחות בתכנון הפרויקט יהיה אחראי על הכנת תוכנית הבטיחות והבטיחות באש . מהנדס בטיחות הוא בעל תעודת מהנדס בטיחות . בפרויקטים בשלב התכנון מהנדס בטיחות מייעץ לאדריכל ולכלל היועצים בנושא בטיחות אש ודואג לאישור תוכנית בטיחות אש מול רשות הכבאות. בשלב הביצוע מהנדס בטיחות מבצע פיקוח עליון ומוודא כי האלמנטים הקשורים בבטיחות הושמו במקומם בצורה נכונה. מהנדס בטיחות לביצוע ומהנדס בטיחות לעבודה אינם בהכרח המהנדס המתכנן את תוכניות הבטיחות, המון פעמים מהנדס אשר יבצע את התכנון להיתר במגרש לא יהיה קשור כלל לבטיחות בעבודה באתר הבנייה או ביקורות בטיחות כאלו ואחרות שתידרשו להזמין.

   

  מי צריך מהנדס בטיחות?

  כיום רוב הפרויקטים נדרשים למהנדס בטיחות כבר בשלב התכנון על מנת לקבל את אישור הכבאות לנספח הבטיחות לפרויקט. ישנם יזמים המעדיפים לשלב את מהנדס הבטיחות בשלב מוקדם בפרויקט על מנת למנוע תקלות בתכנון העתידי ולגלותם קרוב מאוד לשלב הוועדה או לאחר הוועדה לשלב ההיתר. גם בתים פרטיים זקוקים למהנדס בטיחות , בעיקר באישור בטיחות לבריכות שחיה או הכנת נספח בטיחות בשלב התכנון להיתר.

   

  כמה עולה ייעוץ של מהנדס בטיחות?

  ישנם המון סוגים של ייעוצים שמבצע מהנדס בטיחות, בתחום התכנון של בתים פרטיים הסכום נע בין 1200-2500 בתחום בטיחות האש ובטיחות בריכה. בתכנון בניינים או מבני תעשיה הסכומים נעים בין כמה אלפים לכמה עשרות אלפים תלוי בגודל המבנה וייעודו. יש לבחון את הצורך שלשמו שוכרים את שירותיו של מהנדס הבטיחות, מהנדס בטיחות יכול להתעסק בתחומים רבים ולכן כדאי לברר כי היועץ שאתם שוכרים מקצועי בתחום שאליו הוא נשכר על ידכם.

   

  מה כולל תהליך הייעוץ של מהנדס בטיחות?

  אבחון ראשוני של התוכניות האדריכליות, מתן הנחיות למתכננים בתחום הבטיחות ובדיקה מקיפה כי הן הוטמעו על פי הנהלים והתקנים המחייבים. לאחר מכן הכנת נספח בטיחות לאישור הכבאות ואישורו מול האדריכל, לאחר האישור מול האדריכל נשלחים המסמכים לרשות הכבאות 

   

  איך לבחור מהנדס בטיחות?

  מהנדס בטיחות הוא יועץ חשוב מאוד ומשמעותי בכל פרויקט, ולכן בבחירתו יש לשים לב כי מדובר במהנדס בטיחות בעל ניסיון או חברת ייעוץ בעלת רזומה פרויקטים ורשימת ממליצים שתוכל לספר כי מהנדסי הבטיחות שלהם מנוסים וביצעו עבודה טובה בתכנון. מעבר לכך יש לשקול את מחיר הייעוץ של מהנדס הבטיחות אך אין לקחת בהכרח את ההצעה הזולה ביותר שכן, לא בטוח כי היועץ אכן מקצועי , והעיכוב שיגרם לפרויקט בעקבות חוסר מקצועיות עלול להיות משמעותי ומכריע. פנו אלינו עוד היום לחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ וקבלו ייעוץ ממיטב המומחים שלנו להנדסת בטיחות , נשמח לסייע לכם בפרויקט ולשלוח לכם הצעת מחיר שמתאימה לכם לפרויקט.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ