לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועצי בטיחות אש

יועצי בטיחות אש והכנת תוכנית בטיחות אש להיתרי בנייה ורישוי עסקים

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות

חברתנו מובילה בתכנון מערכי בטיחות למפעלים, מרכזים מסחריים עסקים מכל הסוגים, פרויקטי נדל"ן, מבנייני מגורים, תמ"א 38 ופרויקטים משולבים בבניינים רבי קומות.

המומחים שלנו בעלי ותק של מעל 15 שנה בתחום בטיחות האש, עם ניסיון עשיר שנרכש במאות פרויקטים מכל הסוגים, אנו כאן כדי להבטיח טיפול מקיף ומקצועי מול שירותי הכבאות וההצלה עד לקבלת רישיון עסק, היתר בנייה ו/או אישור אכלוס – טופס 4.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  הגעתם למקום הנכון התקשרו עכשיו לייעוץ אישי ומקצועי ללא עלות!

  התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  אילו עסקים צריכים יועץ כיבוי אש?

  ישנם שלל סוגי עסקים אשר צריכים לדאוג למבנה ולאנשים ולפעול למניעת אסון. עסקים אלו יכולים להיות מפעלים, מרכזי קניות פתוחים וסגורים, אולמות אירועים, בתי אבות ועוד שלל סוגים שונים ומגוונים. תפקידו של יועץ בטיחות אש הוא לבחון את השטח, לתת המלצות לאימוץ במבנה על מנת להתמודד טוב יותר במקרה של אסון וליווי לאורך כל הדרך, עד לקבלת רישיון עסק או חידושו.

  ​אל היועץ יש לפנות בעת הקמת העסק, לאחר ביצוע שיפוץ שיכול להשפיע על המבנה, על דרכי הגישה והוראות הבטיחות ובמקרה שנעשתה דרישה מכוחות הביטחון לביצוע שינויים או יצירת וחידוש תיק שטח. התפקיד של היועץ הוא לעמוד לרשות העסק על פי אופיו ובהתאם לדרישותיו השונות.

  מערכות כיבוי אש בתוך המבנה

  יועץ בטיחות אש צריך להכיר היטב את המערכות השונות אשר יכולות לפעול בשעת אסון ועליו להעריך אילו מערכות יש להתקין, היכן וכן להדריך את העסק כיצד לנהוג במקרה של שריפה או אסון אחר.

  ​בין מערכות כיבוי האש עומדות לרשות העסק מערכות זיהוי אשר מאפשרות לגלות את האש בשלב מוקדם, כשהיא רק מתחילה, מערכות כיבוי כמו מטפה וספרינקלרים וכן מערכות של הרחקת עשן המשתלבות רק במקומות בהם יש דרישה לכך.

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ