צרו קשר
ּ

יועץ נגישות

התאמות נגישות

בתי עסק המספקים שירות לציבור, חייבים, על פי חוק, להיות נגישים עבור אנשים בעלי מוגבלות.

כדי להבטיח זאת, נדרשים בתי העסק להציג, גם במסגרת הליך קבלת רישיון עסק או חידושו,

כי אכן מתקיימות אצלם התאמות הנגישות.

במהלך תהליך זה נבדקת נגישות העסק על ידי נציג מטעם הרשות המקומית .

נגישות תקינה מרחיבה את פוטנציאל מספר הלקוחות לעסק שלך ומאפשרת גם לאוכלוסייה המהווה כמעט 20% מהאוכלוסיה, להנות מגישה נוחה ובטוחה.

חברת "פתרונות הנדסה ובטיחות" מתמחה בהנגשת עסקים לכלל האוכלוסיה,ומבצעת את כל הבדיקות וההתאמות הנחוצות להנגשת העסק שלכם.

 

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

שלבי עבודה ליועץ נגישות

יועץ נגישות

ככל שעוברות השנים אנחנו רואים שגם בישראל המודעות לחשיבות של נושא הנגישות לבעלי מוגבלויות עולה. לכן ברור מדוע שירותיו של יועץ נגישות הינם משמעותיים ביותר, שכן לא בכל מקום ציבורי קל ופשוט למצוא את פתרונות הנגישות. החוק קובע שבכל מקום שיש בו בתי עסק שמספקים שירות לציבור הרחב, חובה לדאוג גם לפתרונות בנושא הנגישות, ולכן, אם גם אתם נתקלים בקושי הזה, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ זו הבחירה הנכונה בתחום הזה, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבלת שירות מקצועי בנושא?

מה כולל תהליך העבודה של יועץ נגישות?

אם אתם תוהים מדוע כדאי לפנות לקבלת שירותיו של יועץ נגישות, כדאי שתדעו שתהליך העבודה שלו מקצועי, יעיל ומובנה. התהליך כולל שלבים שונים, כמו למשל:

  • מציאת הפתרונות הנכונים שיתאימו בדיוק לשטח המדובר
  • ביצוע של מחקר סקרי נגישות
  • אישורים הנדרשים להקמת פתרונות הנגישות שעליהם הוחלט
  • טופס 4 נגישות לאתר הבניה
  • היתרי בנייה להקמת כל פתרונות הנגישות במקום

בנוסף, כמובן שאם תפנו אל יועץ שמומחה בתחום הנגישות, הוא גם יהיה האדם שיוכל לפקח על העבודה בשטח. משמעות הדברים היא שכל פרויקט הבניה יסתיים על הצד הטוב ביותר וכך תוכלו להיות בטוחים שהעסק שלכם עובד בצורה חוקית גם במובן הזה. אל תשכחו שבתי עסק שלא מציעים פתרונות לנכים הם בתי עסק שלמעשה סגורים מבחינת כל האנשים הסובלים ממוגבלות פיזית כזו או אחרת. לכן יש לכך חשיבות עליונה מבחינת כל הצדדים הנוגעים בדבר ואין לזלזל בנושא.

יועצי נגישות מומחים

כמובן שאפשר להבין אתכם אם יש לכם דילמה לגבי בחירת יועצי הנגישות שאליהם אתם חושבים לפנות. איך אפשר להחליט בידי מי להפקיד את המשימה? והאם כל היועצים מציעים את אותו השירות? אם אתם מחפשים את החברה המובילה ביותר בתחום ואם תרצו לדעת שתקבלו שירות טוב, פנו עוד היום אל חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ. החברה מקצועית ומנוסה כך שאין ספק שכל שירותי הייעוץ שתקבלו מהמומחים כאן יהיו מותאמים בדיוק לצרכי העסק שלכם. לפרטים נוספים חייגו: 054-2042088.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ