לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ מיזוג אוויר

תוכן עניינים

יועץ מיזוג אוויר לבניינים חדשים

נדרשתם לגייס יועץ מיזוג לפרויקט? הגעתם למקום הנכון! השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר.

מה תפקידו של יועץ מיזוג אוויר מקצועי עבור קבלנים ויזמי נדל"ן?

יזמי נדל"ן או תמ"א 38 וכל מי שבונה בניינים זקוק לליווי צמוד של בעלי מקצוע. בעוד התפקיד של היזם הוא לגייס משאבים ולהתנהל מול הדיירים או הרוכשים, התפקיד של בעלי מקצוע הוא לעשות את העבודה בשטח. כמו כן, פרויקטים של נדל"ן מתאפיינים בכך שהם נמשכים זמן רב ושצריך להשקיע בהם משאבים. אז כפועל יוצא מכך, בכל פרויקט כזה יש צורך במעורבות של בעלי מקצוע ויועצים שונים.

אחד היועצים החשובים ביותר עבור כל פרויקט בענף הנדל"ן הוא איש מקצוע שמתמחה במיזוג. באמצעות יועץ מיזוג ניתן לדעת מראש מה בדיוק נדרש בכל פרויקט, כמה זה יעלה ומה יהיו התוצאות מבחינת הלקוחות או הדיירים. מעבר לכך, התייעצות עם מישהו שמכיר מקרוב את תחום המיזוג היא בישראל חובה בסיסית ולא פריבילגיה.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  תכנון והתאמת תוכנית מיזוג אוויר למבני תעשייה, ופרויקטים ציבוריים ופרטיים

  התפקיד העיקרי של יועץ מיזוג הוא לפרוס בפני הקבלן או היזם את כל השיקולים הרלוונטיים. נכון שהיזם מכיר את הפרויקט טוב יותר מכל אחד אחר, אבל זה לא אומר שהוא יודע איזו מערכת מיזוג או חימום הכי תתאים לו. אז בדיוק כאן נכנס לתמונה יועץ מנוסה, שהוא איש מקצוע מוסמך לכל דבר ועניין.

  התייעצות עם איש מקצוע יכולה לעזור לבחור את פתרונות המיזוג המרכזיים עבור החלק המשותף של הבניין. לחילופין, אפשר לערב אותו כדי להחליט איזה סוג של מזגנים להתקין בתוך הדירות עצמן. כאן הרבה תלוי במספר החדרים שיש בכל דירה, במיקום שלה בבניין, במספר הקומות ואפילו במיקום של הפרויקט ברחבי הארץ.

  התאמת פתרונות מיזוג לאופי של הפרויקט

  השלב הבא אחרי תכנון המיזוג לפי מספר החדרים בכל דירה או המיקום של הבניין הוא קביעת השטח. כאן גם אפשר לראות את ההבדלים בין סוגים שונים של פרויקטים, כמו למשל במבנים רבי קומות אבל עם דירות קטנות – לעומת קומפלקס יוקרתי שבו יש פחות קומות אבל דירות בשטח גדול יותר.

  מטבע הדברים, אי אפשר לצפות מהקבלן או היזם לדעת איזה פתרון מיזוג יהיה הכי יעיל ואפקטיבי בפרויקט שלהם. אם אנשים שבונים בניין רוצים לקבל החלטות נכונות בהקשר הזה, עליהם לערב יועץ מיזוג כמה שיותר מוקדם.

  מתי הזמן הנכון ליצור קשר עם יועץ מיזוג אוויר?

  יועץ מיזוג יכול להיות מעורב בשלבים שונים של הפרויקט. אבל ככל שמערבים אותו מוקדם יותר, כך עולה הסיכוי לחסוך בזמן ובהוצאות. אם לעומת זאת מתעכבים עם הזמנת היועץ, התוצאות עלולות להיות התקנת מערכת מיזוג לא מתאימה ועיכוב משמעותי של לוח הזמנים בפרויקט.

  מעורבות מוקדמת של היועץ גם עוזרת להתאים את פתרונות המיזוג הרלוונטיים לכל סוג של מבנה. אולי קבלנים או יזמים לא מודעים לזה, אבל יש הבדל בין מערכת מיזוג של בניין משותף עם קומת ביניים לבין בניין משותף עם או בלי קומת גג. חוץ מזה, מערכות מיזוג מיוחדות מתאימות לבית צמוד קרקע ללא בידוד – לעומת מערכת שיכולות להיות יעילות יותר בבית צמוד קרקע עם בידוד.

  החשיבות של בחירת אמצעי המיזוג המתאימים לצורך שלך

  כאן המקום לעצור ולהבין למה בכלל הסוגייה של פתרונות מיזוג חשובה כל כך. אז קודם כל, צריך לזכור את האקלים בישראל ואת העובדה שמדובר על מדינה חמה עם כמות משמעותית של ימי קיץ. במדינה כזו, קבלן או יזם שלא דואגים לערב יועץ מיזוג ולבחור פתרונות רלוונטיים עבור הפרויקט שלהם – עלולים לספוג מהר מאוד פגיעה אנושה במוניטין.

  שנית, היתרון של בחירת פתרונות המיזוג המתאימים ביותר עבור המהנה הוא שניתן להשתמש בהם לכל אורך השנה. כיום כבר ברור שמשתלם יותר לחמם את חלל הפנים של הדירה או הבניין באמצעות מזגן ולא עם רדיאטור או הסקה, אבל בשביל זה צריך לבחור את הפתרון המתאים.

  שיקולים כלכליים בבחירת מערכת מיזוג למבנה

  מעורבות של יועץ חיצוני היא השקעה משתלמת מאוד עבור קבלנים ויזמים מתחום הנדל"ן. כמו שמגלה מהר מאוד כל מי שבונה בניין, השקעה בייעוץ הזה מחזירה את עצמה מהר מאוד. הסיבה לכך היא שא בוחרים את מערכת המיזוג המתאימה, חוסכים בהוצאות אנרגיה. כמו כן, בחירה של המערכת המתאימה מביאה בחשבון את המאפיינים של הפרויקט וכך עוזרת לקבלן או ליזם לעמוד בתקציב.

  עמידה בתקציב ובלוח הזמנים היא פקטור משמעותי בכל פרויקט בענף הבנייה. מהבחינה הזו גם אין הבדל בין הקמת בניין חדש לבין שיפוץ מבנה קיים במסגרת של התחדשות עירונית, כי בכל מקרה אי אפשר לוותר על מיזוג יעיל.

  יועץ מקצועי משפיע על יותר מאשר רק מיזוג

  הטעות הנפוצה מייחסת לעבודה של יועץ מיזוג את העניין של קירור בלבד. אז נכון שמדובר על איש מקצוע שכאמור מספק פתרונות כאלה ואף מסייע לבחירת מערכות חימום והסקה, אך בבניינים פרטיים מערבים אותו גם בשביל לקבל המלצות על אוורור.

  אחד התפקידים החשובים של היועץ הוא להמליץ על פתרונות ומערכות אוורור. בעזרת תכנון נכון של מערכות מיזוג ואוורור, הקבלן והיזם יכולים לעמוד בתקן ובהנחיות של ועדות הבנייה המקומיות או המחוזיות.

  כיצד משפיע יועץ מיזוג על האוורור?

  יש היבט טכני חשוב מאוד בעבודה של יועץ מיזוג מול יזמים וקבלנים מענף הבנייה. הנה למשל כמה פעולות שעליהן יכול להמליץ היועץ, כדי שהקבלן או היזם יבטיחו מערכת מיזוג ואוורור אפקטיבית:

  • מיקום של תעלות המיזוג
  • מעברים בין תעלות וקומות
  • הספק מדחסים
  • יעילות של אוורור טבעי

  כפי שאפשר להבין, התפקיד של היועץ הוא להבין מה מאפיין את המבנה ואיך אפשר לשלב בו מערכות של מיזוג טבעי ואוורור מלאכותי. כך היועץ חוסך בהוצאות עבור הקבלן או היזם, אך בלי שזה יבוא על חשבון האינטרסים של הדיירים.

  ההיבט הבטיחותי בשירות של יועץ מיזוג אוויר מקצועי

  אי אפשר לדבר על השירות של יועץ מיזוג בלי להזכיר את ההיבט הבטיחותי. למעשה, מדובר על אחד מאנשי המקצוע היחידים שיכולים להמליץ לקבלן או ליזם מה לעשות על מנת להבטיח שחרור עשן לצרכי כיבוי אש. מובן שלאחר מכן הקבלן או היזם יצטרכו לקבל את האישור של רשות הכיבוי וההצלה, אבל יש סיכוי גבוה יותר לעשות את זה אם מתכננים את הבניין בליווי צמוד של יועץ מיזוג.

  בטווח הארוך, ההמלצות הללו של היועץ יקבעו איפה יהיו מפוחים לשחרור עשן והאם מערכות המיזוג או החימום יפעלו בצורה תקינה גם במצב של עומס יתר. אז אצל קבלנים או יזמים שמתכוונים לשרת את הלקוחות גם בתור חברת אחזקה, יש כאן שירות עם ערך מוסף.

  לפרויקט שלך מגיע את הייעוץ הטוב ביותר!

  התייעצות עם המומחים של פתרונות הנדסה ובטיחות היא בדיוק מה שחיכית לו על מנת להתחיל את הפרויקט. אנו נעמוד לך מהשלבים המוקדמים של תכנון פתרונות המיזוג, החימום או האוורור ונסביר לך איך לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על תוצאות.

  היתרון העיקרי שלנו – ריכוז שלל שירותי ייעוץ תחת קורת גג אחת – יכול לעבוד גם לטובתך. בשביל שזה יקרה, עליך להשאיר פרטים כאן ולערב בהקדם יועץ מיזוג שמבין מה בדיוק הפרויקט שלך צריך כדי להתקדם. אנשי המקצוע שלנו ממתינים לפנייתך ממש כעת ונשמח לעמוד לרשותך!

  יועץ מיזוג אוויר

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מספקת שירותי ייעוץ מיזוג אוויר על ידי צוות מהנדסים מקצועי ומנוסה הבקיא בכל האספקטים הנוגעים למיזוג האוויר הפרטי והתעשייתי. הצוות שלנו מלווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ומבטיח את ביצועו על הצד הטוב ביותר.

  חברתנו מבצעת התקנות של מערכות שחרור, בקרה ושליטה בעשן עם ניסיון רב בביצוע פרויקטים המורכבים ממגוון אלמנטים כגון: מערכות דיחוס חדרי מדרגות, איטום מעברי אש, מפוחים לפינוי עשן, מדפי אש ועשן, חלונות שחרור עשן וכו'.

  גורם הסיכון המרכזי לחנק ומוות בזמן שריפה הוא הצטברות עשן במבנה. כאשר מותקנות מערכות פינוי עשן תקינות, הסיכון לפגיעה בנפש וברכוש קטן באופן משמעותי.

  יועץ מיזוג אוויר

  מה כולל הייעוץ?

  לחברתנו ניסיון עשיר בעבודה מול הרשויות ומכון התקנים בביצוע הליכי קבלת אישורים למתקנים שנעשתה בהם עבודת פינוי עשן.

  למה לעבוד דווקא איתנו?

  חסכון בזמן וכסף – באמצעות ניסיון מקצועי רב ותשומת הלב לפרטים הקטנים אנו חוסכים ללקוחותינו כסף וזמן יקר.

  קשובים לצרכי הלקוחות.

  עבודה עם מהנדסים וותיקים בתקן בינלאומי בתחום פינוי האש.

  יועץ מיזוג אוויר להיתר בנייה וכיבוי אש

  במדינת ישראל החמה אין דבר חשוב יותר שצריך להיות בכל מבנה מאשר מערכת מיזוג טובה. לכן, אם אתם נמצאים היום בעיצומו של תהליך בניה, רצוי לכם לפנות כבר עכשיו אל יועץ מיזוג שיוכל לעזור לכם, כי זה לא תחום שתרצו לקחת בו סיכונים מיותרים. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מעמידה לרשותכם את מיטב המומחים שלה לייעוץ בתחום המיזוג, אז למה שלא תקבעו לעצמכם פגישה ראשונה עם המומחים עוד היום?

  כל היתרונות בהזמנת שירותיו של יועץ מיזוג במרכז

  זה נכון, באופן תיאורטי, שאפשר ללכת לחנות ולקנות מזגן שניתן יהיה להרכיב בחלל שאותו נרצה לקרר ובכך יסתיים העניין. עם זאת, מה עושים כאשר מדובר על מערכת מיזוג שרוצים לבנות למבנה הרבה יותר גדול ולא רק לחדר בדירה? והאם באמת כדאי לעשות זאת לבד? חשוב להבין: יועץ מיזוג הוא אדם שלא כדאי לכם לוותר על שירותיו, כי שירות כזה כולל יתרונות רבים:

  • תכנון מדויק
  • טמפרטורה נעימה שאפשר לשלוט בה בהתאם לצרכי הלקוח
  • אפשרות לשדרג את המערכת בעת הצורך
  • אפשרות לבצע תיקונים בקלות בלי הצורך לשבור, להרוס או לבנות מערכת מיזוג חדשה

  לכן, בין אם אתם רוצים לבנות היום מערכת מיזוג למפעל שאתם מקימים, לגורד השחקים שלכם או לכל נכס אחר, חשוב מאוד לפנות ליועץ מקצועי בתחום המיזוג. שירות של יועץ כזה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף בעתיד ולכן אין סיבה לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים זאת.

  המקום שבו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומוביל בתחום המיזוג

  אתם מתלבטים לאיזה יועץ לענייני מיזוג כדאי לכם לפנות? כבר יצא לכם לשמוע גם סיפורים לא טובים מקולגות ומכרים אודות שירותיהם של יועצים שונים? כדאי שתדעו: חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ תעניק לכם את שירותי הייעוץ הכי טובים שיש, ולא רק בתחום המיזוג. החברה מקצועית, וותיקה וכוללת מספר מחלקות ייעוץ וליווי שונות, אז למה שלא תתקשרו עוד היום? המומחים של החברה זמינים עבורכם במספר: 054-2042088 ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תבחרו לקבל מהם שירותי ייעוץ, הטמפרטורה תמיד תהיה כלבבכם.

  שאלות תשובות יועץ מיזוג אוויר

  מה תפקידו של יועץ מיזוג אוויר?

  יועץ מיזוג אוויר מתמחה בכל הקשור לאוורור ולמערכות מיזוג אוויר. תפקידו בפרויקט לייעץ ולתכנן את מערכות מיזוג האוויר, מיקום ומעבר תעלות, והספק מדחסים, בצורה החסכונית והיעילה ביותר וכן את האוורור הטבעי של המבנה. שחרור עשן לצרכי כיבוי אש, וקביעת הספק מפוחים לשחרור עשן. מבנה שמיזוג האוויר בו מתוכנן היטב יכול לחסוך עד אלפי שקלים בשנה לחשבון החשמל וכמו כן המערכות בו יפעלו בצורה תקינה וללא תקלות עקב עומס יתר לתקופה ממושכת יותר. יועץ מיזוג אוויר חשוב לתהליך התכנון ובעזרתו ניתן יהיה לבחור את הסוג והדגם של מערכות מיזוג האוויר במבנה. בתהליך התכנון יועץ מיזוג אוויר מסנכרן את התוכניות שלו עם שאר המתכננים ומייעץ לאדריכל בכל נושא המיזוג והאוורור במבנה( מיקומים, גדלים, דגמים, הספקים של מערכות מיזוג ועוד).

  מי צריך יועץ מיזוג אוויר

  ייעוץ מיזוג אוויר צריך כל מי שבונה, ייעוץ מיזוג אוויר למגורי נדרש על מנת לקבוע את גודל והספק המזגנים שיותקנו בדירות וגם במשרדים , האם כדאי להתקין מזגן מרכזי או אולי ישנה עדיפות למזגנים מקומיים במקומות שונים, המשמעות של מיזוג אוויר במבנה יכולה להשפיע על צריכת החשמל בעשרות אחוזים ולכן יש לוודא כי יועץ מיזוג אוויר בעל ניסיון וידע רב יכוון אותנו בבחירת מערכת האוורור והמיזוג. פנו למומחים שלנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת ושירות אדיב ומקצועי.

  כמה עולה ייעוץ מיזוג אוויר?

  ייעוץ מיזוג אוויר מתומחר באופן שונה ועל פי פרמטרים משתנים לכל פרויקט ופרויקט, ראשית סוג המבנה, מבנה משרדי יתומחר שונה ממבנה מגורים או ממבנה מסחרי. בנוסף כל יועץ מיזוג אוויר מתמחר את עבודתו באופן שונה על פי כמות הניסיון שיש לאותו יועץ מיזוג אוויר , מיקום הפרויקט הוא גם פרמטר משמעותי שיש לקחת בחשבון מכיוון שישנם מקומות מאוד חמים בקיץ שדורשים קירור קבוע המחיר לבית פרטי יעלה בין 2000-10000 שקלים תלוי בגודל הבית מספר הקומות מיקום הבית בארץ שיטת הקירור המועדפת (מיזוג מרכזי או אישי) ועוד, לבניין המחירים נעים על פי כמות הדירות וכמות קומות המרתף שיש לאוורר המחיר לבניין נע בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות אלפים, תלוי בגודל וייעוד המבנה.

  מה כולל תהליך ייעוץ מיזוג אוויר?

  לכל תהליך ייעוץ מיזוג אוויר ולכל יועץ מיזוג אוויר יש את סדר הפעולות שלו אך התהליך מתחיל בבחירת יועץ מיזוג לפרויקט , לאחר מכן יועץ מיזוג האוויר מקבל את התוכניות העדכניות ביותר ומתחיל להכין תוכניות ראשוניות למיזוג המבנה בצורה החסכונית ביותר והיעילה ביותר, יועץ מיזוג האוויר מסנכרן את תוכניות המיזוג עם התוכניות האדריכליות ותוכניות החשמל, כמובן שיועץ מיזוג אוויר חייב לקחת בחשבון את החומרים מהם עשוי המבנה ואת הצבירה האנרגטית של שלהם, בידוד ואיטום הוא חלק חשוב בתכנון המיזוג כי הוא ישפיע על יכולת אגירת ושחרור החום מהחללים במבנה. לאחר הכנת תוכניות ראשוניות, יועץ מיזוג האוויר מאשר את התוכניות עם האדריכל ומתחיל בשלב התכנון המתקדם והמפורט. בסיום התכנון המפורט היועץ מיזוג אוויר מוציא מפרט טכני של כלל אמצעי המיזוג והאוורור שידרשו למבנה, במהלך תהליך הבנייה היועץ מיזוג אוויר מגיע לפקח כי ההתקנות בוצעו כמתוכנן ושהמבנה ממוזג כהלכה.

  איך לבחור יועץ מיזוג אוויר?

  יועץ מיזוג אוויר אמור להיבחר על פי מספר פרמטרים, ראשית ניסיון מקצועי, יועץ מיזוג אוויר מנוסה יכול להמליץ על מערכות מיזוג חסכוניות יותר ומותאמות יותר לצרכי המבנה מאשר יועץ חסר ניסיון, שנית התאמת המחיר לצורך, ככל שהמבנה מסובך יותר וכולל יותר מערכות מיזוג ושטחים שנדרש לקרר או לחמם אותם כך התשלום ליועץ מיזוג יהיה יקר יותר, אך יש לשים לב כי המחירים פרופורציונאליים, לא מומלץ לקחת את ההצעה הזולה ביותר וגם לא את ההצעה היקרה יותר מכיוון שאין זה מעיד על איכות העבודה. חשוב לקבל המלצות על יועץ מיזוג אוויר מאנשים שעבדו וקיבלו שירות מהיועץ ויוכלו להמליץ לכם על כך שהתכנון אכן הועיל והמבנה ממוזג כהלכה. אצל המומחים שלנו  בפתרונות הנדסה ובטיחות תוכלו לקבל את השירות המקצועי ביותר והתכנון החסכוני שיוביל את המבנה שלכם לצרוך פחות חשמל ולשלם הרבה פחות כסף במרוצת השנים. פנו אלינו עוד היום באתר שלנו והמומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם במקצועיות ואדיבות.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ