צרו קשר

  ּ

  יועץ מיזוג

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מספקת שירותי ייעוץ מיזוג אוויר על ידי צוות מהנדסים מקצועי ומנוסה הבקיא בכל האספקטים הנוגעים למיזוג האוויר הפרטי והתעשייתי. הצוות שלנו מלווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ומבטיח את ביצועו על הצד הטוב ביותר.

  חברתנו מבצעת התקנות של מערכות שחרור, בקרה ושליטה בעשן עם ניסיון רב בביצוע פרויקטים המורכבים ממגוון אלמנטים כגון: מערכות דיחוס חדרי מדרגות, איטום מעברי אש, מפוחים לפינוי עשן, מדפי אש ועשן, חלונות שחרור עשן וכו'.

  גורם הסיכון המרכזי לחנק ומוות בזמן שריפה הוא הצטברות עשן במבנה. כאשר מותקנות מערכות פינוי עשן תקינות, הסיכון לפגיעה בנפש וברכוש קטן באופן משמעותי.

  מה כולל הייעוץ מיזוג?

  לחברתנו ניסיון עשיר בעבודה מול הרשויות ומכון התקנים בביצוע הליכי קבלת אישורים למתקנים שנעשתה בהם עבודת פינוי עשן.

  למה לעבוד דווקא איתנו?

  חסכון בזמן וכסף – באמצעות ניסיון מקצועי רב ותשומת הלב לפרטים הקטנים אנו חוסכים ללקוחותינו כסף וזמן יקר.

  קשובים לצרכי הלקוחות.

  עבודה עם מהנדסים וותיקים בתקן בינלאומי בתחום פינוי האש.

  יועץ מיזוג

  במדינת ישראל החמה אין דבר חשוב יותר שצריך להיות בכל מבנה מאשר מערכת מיזוג טובה. לכן, אם אתם נמצאים היום בעיצומו של תהליך בניה, רצוי לכם לפנות כבר עכשיו אל יועץ מיזוג שיוכל לעזור לכם, כי זה לא תחום שתרצו לקחת בו סיכונים מיותרים. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מעמידה לרשותכם את מיטב המומחים שלה לייעוץ בתחום המיזוג, אז למה שלא תקבעו לעצמכם פגישה ראשונה עם המומחים עוד היום?

   

  כל היתרונות בהזמנת שירותיו של יועץ מיזוג

  זה נכון, באופן תיאורטי, שאפשר ללכת לחנות ולקנות מזגן שניתן יהיה להרכיב בחלל שאותו נרצה לקרר ובכך יסתיים העניין. עם זאת, מה עושים כאשר מדובר על מערכת מיזוג שרוצים לבנות למבנה הרבה יותר גדול ולא רק לחדר בדירה? והאם באמת כדאי לעשות זאת לבד? חשוב להבין: יועץ מיזוג הוא אדם שלא כדאי לכם לוותר על שירותיו, כי שירות כזה כולל יתרונות רבים:

  • תכנון מדויק
  • טמפרטורה נעימה שאפשר לשלוט בה בהתאם לצרכי הלקוח
  • אפשרות לשדרג את המערכת בעת הצורך
  • אפשרות לבצע תיקונים בקלות בלי הצורך לשבור, להרוס או לבנות מערכת מיזוג חדשה

  לכן, בין אם אתם רוצים לבנות היום מערכת מיזוג למפעל שאתם מקימים, לגורד השחקים שלכם או לכל נכס אחר, חשוב מאוד לפנות ליועץ מקצועי בתחום המיזוג. שירות של יועץ כזה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף בעתיד ולכן אין סיבה לחשוב פעמיים לפני שאתם עושים זאת.

   

  המקום שבו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ומוביל בתחום המיזוג

  אתם מתלבטים לאיזה יועץ לענייני מיזוג כדאי לכם לפנות? כבר יצא לכם לשמוע גם סיפורים לא טובים מקולגות ומכרים אודות שירותיהם של יועצים שונים? כדאי שתדעו: חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ תעניק לכם את שירותי הייעוץ הכי טובים שיש, ולא רק בתחום המיזוג. החברה מקצועית, וותיקה וכוללת מספר מחלקות ייעוץ וליווי שונות, אז למה שלא תתקשרו עוד היום? המומחים של החברה זמינים עבורכם במספר: 054-2042088 ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תבחרו לקבל מהם שירותי ייעוץ, הטמפרטורה תמיד תהיה כלבבכם.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ