לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ תנועה חיפה

אין ספק כי העיר חיפה נמצאת במגמת התפתחות והגירה חיובית, מאחר ומדובר על עיר יפה ומושקעת, המושכת אליה לא מעט תושבים חדשים. אם בעבר חיפה נהנתה מכמות אינסופית של מקומות חניה ותנועה זורמת, הרי שהיום בעקבות הבנייה החדשה והגדלת כמות התושבים, ישנה מצוקת חניה ופקקים, כמו בכל עיר מרכזית אחרת. אומנם עריית חיפה מעודדת את התושבים להשתמש בתחבורה ציבורית, במטרה להקל על העומס בכבישים ולהפחית את מצוקת החניה, אך עדיין יש צורך בשירותיו של יועץ תנועה חיפה, על מנת לסייע בתכנון נכון של מערך התנועה בעיר. יועץ התנועה אחראי על יצירת תנועה זורמת והימנעות מפקקים ומצוקת חניה, במטרה לשפר את איכות החיים של התושבים והמבקרים בעיר. 

החשיבות של יועץ תנועה חיפה

יש לזכור כי מערך התנועה הקיים אינו מתאים לצרכים של העידן המודרני, מאחר ואם בעבר רק מעטים החזיקו בכלי רכב פרטיים, הרי שהיום רוב המשפחות מחזיקות לפחות ברכב אחד ולרוב מדובר על שניים ואף שלושה. לכן יש צורך לתת על כך את הדעת ולתכנן היטב את מערך התנועה בעיר, במטרה לאפשר נגישות גבוהה יותר ולשפר את חיי התושבים. אף אחד לא היה רוצה לבזבז שעות ארוכות מהיום שלו בניסיון לצאת או להיכנס לשכונה שלו, לכן יועץ התנועה אמור לתכנן גישה נוחה לכל רחוב ולכל שכונה, תוך כדי התחשבות בתחבורה הציבורית בעיר ובמיקומם של מעגלי תנועה, רמזורים וכדומה. יש לציין כי יועץ התנועה אחראי גם על מיקומם של תחנות האוטובוס ויצירת שבילי הליכה נוחים להולכי הרגל. המטרה היא לאפשר השתלבות טבעית ונוחה בתנועה הזורמת, מבלי ליצור מפגע בטיחותי. יש צורך לסנכרן בין גורמים שונים, על מנת לבצע את התפקיד כהלכה. יש להתחשב בהולכי הרגל, רכבים פרטיים, תחבורה ציבורית, גישה נוחה לחניונים ורחובות וכמובן מיקום יעיל של כיכרות ורמזורים.

מהם היתרונות בשירותיו של יועץ תנועה חיפה?

יועץ תנועה מיומן ומנוסה יכול ללוות אתכם לכל אורך התהליך, על מנת להבטיח מערך תנועה יעיל ומקצועי יותר. כמו כן, הוא אחראי על ההתנהלות מול המועצה המקומית, דבר שמבטיח לזרז תהליכים ואף לסייע לכם לקבל את כל האישורים הנדרשים. יועץ התנועה אמור לעבוד בשיתוף פעולה עם היזם והאדריכל של הפרויקט, במטרה לספק את הפתרון האידיאלי ביותר לכל בעיה, שעלולה לצוץ במהלך הדרך. מעבר לכך, יועץ התנועה אחראי על הגשת נספח החניה בפרויקט, דבר המצריך היכרות מעמיקה עם כל התקנות והדרישות הרלוונטיות.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ תנועה חיפה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לספק לכם את אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר, שיסיעו לכם לקבל את כל ההיתרים והאישורים הנדרשים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

למעלה

בין לקוחותינו

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ