צרו קשר
ּ

יועץ חשמל

תכנון והכנת תוכניות חשמל לבנייה ציבורית ופרטית

ייעוץ ותכנון חשמל להיתר בנייה

  • הכנת תוכנית חשמל מפורטת לבנייה ציבורית ופרטית וליווי משלב ההיתר עד לקבלת טופס 4.
  • תכנון בית חכם חשמל חכם.
  • בדיקות חשמל ע"י מהנדס בודק חשמל סוג 3.
  • תכנון מערכת סולארית פוטו וולטאי, יועץ סולארי.
  • תכנון חשמל תכנית חשמל למשרדים ולביניינים.
  • יועץ חשמל משרד תכנון חשמל לתכנון מתקני חשמל.
  • התייעלות אנרגטית – סוקרים מאושרים ע"י משרד האנרגיה לביצוע סקר אנרגיה.

תכנון חשמל לתעשיה, בתי חולים, מעבדות, מרכזי קניות, מבני ציבור ומשרדים, בתי מלון, בתי אבות, מתקני ספורט, בנייני מגורים, ישובים חדשים ושכונות, תשתיות חשמל – מ"ג ומ"נ, תאורה ותקשורת, ייעוץ לתב"עות ותוכניות מיתאר.

​שירות מותאם אישית לצרכים שלך

השירות שלנו מיועד לכולם – כולל לקוחות פרטיים, קבלנים, מוסדות ממשלתיים, אדריכלים, רשויות מקומיות, מעצבים ועבור כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום. כמו כן, פתרונות הנדסה ובטיחות פועלת בכל סוגי המבנים, כולל בתי מלון, משרדים, מתקני תעשייה, מבנים ציבוריים וכמובן גם בתים פרטיים, לרבות וילות ובניינים משותפים.

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

המומחיות שלנו – השקט שלך

במסגרת העבודה מולנו אתם זוכים לסיוע במגוון תחומים, על מנת להעמיד לרשותכם מערך שירות רחב הכולל תחתיו את כל השירותים להם תזדקקו על מנת להיות בטוחים שהפרויקט שלכם נבנה בדיוק בהתאם לתקנים. בין היתר אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מתמחים בתכנון מערכות הספק וגנראטורים, מערכות אל-פסק, מערכות פוטו – וולטאיות, בדיקה של מערכת החשמל גם במתח גבוה וגם במתח נמוך, בדיקות תרמוגרפיה לאיתור תקלות, בדיקות שנתיות של בטיחות ואינטגרציה, בדיקת חדרי מיתוג, בדיקת שדות אלקטרומגנטיים, ספקי מתח, מייצבים – והרשימה עוד ארוכה.

בעזרת המומחיות שלנו, תוכלו ליהנות משירות איכותי מאת אנשי המקצוע מהמובילים בתחומם בישראל, שיעמידו לרשותכם את הניסיון הרב שבאמתחתם כדי לייעל את העבודה שלכם ולהעניק לכם את השקט ואת הביטחון בכך שהפרויקט יתנהל במסלול הנכון.​

תכנון מערכות חשמל – השקיעו את האנרגיה במקום הנכון

​כאשר אתם בוחרים לעבוד איתנו בכל הקשור לנושא החשמל והאנרגיה – אתם בוחרים לעבוד בצורה מסודרת, נכונה, חסכונית וכמובן בטיחותית. הצוותים המקצועיים שלנו בקיאים בליווי אישי ובתכנון מערכות חשמל עבור מאות לקוחות, מכל הגדלים.

בין אם מדובר על בתאורת רחוב, חדרי מחשוב, שרתים, מעבדות, מחסנים וכיוצא באלו – ובין אם מדובר על משרדים, בתי ספר, גני ילדים, בתי כנסת, מעבדות, בתי מלון או כל אתר המחובר למערכת החשמל – במסגרת עבודתנו אנו מתואמים מול כל חברות התקשורת, מוודאים את האינטגרציה עם תאורת החוץ והפנים, מעגלי הכוח, לוחות החשמל והבקרה, מערכות אל-פסק, מערכות התקשורת השונות, מערכות הטלוויזיה במעגל סגור, מערכות לגילוי אש ועשן ומערכות חשמליות נוספות.

נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

פתרונות הנדסה ובטיחות – לשירותכם

אם אתם מחפשים חברה אמינה, בעלת ניסיון, מקצועית, שמעסיקה את אנשי המקצוע המובחרים ביותר ותלווה אתכם מההתחלה ועד הסוף חברת – פתרונות הנדסה ובטיחות זו הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. עם הצלחות אי אפשר להתווכח וביכולתנו להתגאות במאות לקוחות מרוצים שבחרו בנו וזכו לתכנון פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר.

​​כאשר אתם מתכננים פרויקט גדול או אפילו פרויקט מצומצם יותר – זה בהחלט לא הזמן לקחת סיכונים מיותרים או להתפשר על האיכות, אנחנו נשמח ללוות אתכם בכל פרויקט ולהיות לצדכם בכל ההחלטות החשובות והקריטיות להצלחת הפרויקט שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ