לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בנייה ירוקה

יועץ בנייה ירוקה

חברת 'פתרונות הנדסה ובטיחות' מורכבת מקבוצת יועצי איכות הסביבה בתחום תכנון עירוני בר קיימא ואדריכלות ירוקה. ברשותנו ניסיון רב בהגשת תקנים לבנייה ירוקה בישראל.

ב'פתרונות הנדסה ובטיחות' מספקים ייעוץ וליווי פרויקטים בתחום הבנייה הירוקה, תוך יישום עקרונות הבנייה האקולוגית, על ידי אינטגרציה לסביבה המקומית ולדיירים העתידים לאכלס את המבנה.

משרדנו מטפל במאות פרויקטים למגורים, למסחר, בתחום המלונאות ואף בפרויקטים של רשויות מקומיות.

פרויקטים אלו כוללים התאמה ועמידה בתקנים של מבנים בתקן ירוק במסגרתם מקבלים לקוחותינו תהליך רישוי ירוק איכותי מקצועי ומשתלם הדורשים את התערבותו של יועץ בניה ירוקה.

יועץ בניה ירוקה

יועץ בניה ירוקה

הלקוחות שלנו

​משרדנו מייעץ למשרדים ממשלתיים כמו גם בפרויקטים של נדל"ן מסחרי ברחבי הארץ בתחומי בנייה ירוקה , אקלים , אקולוגיה וערים חכמות.

ייעוץ בתכנון בית מגורים ידידותי לסביבה וחסכוני באנרגיה.

מה כוללים שירותיו של  יועץ בניה ירוקה?

במסגרת הייעוץ לקוחותינו מקבלים ליווי סביבתי ומערכתי מקיף, מינוף וקידום תכנית העבודה על מבנים מול גופי התכנון והתנהלות מול הרשות המקומית בהכנה והגשת נספחים אקלימיים. הייעוץ מנוהל תוך פיקוח ובקרה מדוקדקת על צוות היועצים במהלך כל תהליך התכנון.

השירותים שלנו

משרדנו מעניק שירותים בתחומים שונים ומגוונים כגון: תכנון מערכות מיזוג פסיביות לחימום וקירור, הכנת סקרי השפעה סביבתית, בדיקה של זכויות אור ושמש, מודל רוח ממוחשב ב-CFD , הצללות ומיקרו אקלים.

 

ייעוץ ללא עלות

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

יועץ בנייה ירוקה – בניית בית לפי עקרונות הבנייה הירוקה

החלום שלכם הוא לבנות בית בהתאם לעקרונות הבנייה הירוקה אך לא לגמרי ברור לכם איך לעשות זאת? שירותיו של יועץ בנייה ירוקה הם כל מה שאתם צריכים.

בשנים האחרונות, כבר ברור יותר מאי פעם שלא נוכל להמשיך ולהתעלם מהסביבה שבה אנחנו חיים – עובדה הבאה לידי ביטוי גם בעקרונות הבנייה השונים.

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מזמינה אתכם לפנות אליה ולקבלת שירותי ייעוץ בכל מה שקשור לבנייה ירוקה, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקביעת פגישה ראשונה?

מה כולל יועץ בנייה ירוקה ולמה זה חשוב?

על עקרונות הבנייה הירוקה כל אחד יוכל לקרוא היום באינטרנט, אך בין קריאה חובבנית ובין עבודה מקצועית לכל דבר ועניין יש הבדל.

אם תפנו לקבלת שירותי ייעוץ בנייה ירוקה תוכלו ליהנות ממספר יתרונות הכוללים:

  • ליווי סביבתי מערכתי מקיף
  • מינוף וקידום תכנית העבודה
  • התנהלות נכונה, מהירה ויעילה יותר מול הרשות המקומית בהכנה ובהגשה של נספחים אקלימיים

אומנם כולנו יודעים שעקרונות הבנייה הירוקה כוללים את האפשרות להשתמש במשאבים טבעיים כמו אור השמש ובצורה כזאת לחסוך חשמל, אך השאלה איך עושים זאת היא הנקודה המורכבת. לכן שירותי ייעוץ בתחום הזה כה חשובים, שכן בעזרת ייעוץ מקצועי מתקדם גם הבית שלכם יהיה ירוק ואקולוגי.

שירות יועץ בנייה ירוקה

בכל מה שקשור לעקרונות הבנייה הירוקה, חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ היא בחירה טובה לליווי ופיקוח על הפרויקט שכדאי לקחת בחשבון. החברה הוקמה על ידי אורי פורן, ולאורך שנות פעילותה אנשיה שירתו אינספור לקוחות מרוצים ברחבי הארץ.

מטרת החברה היא להעניק ללקוחות שירותי תכנון מגוונים – והכול במקום אחד. זה אומר שכאן תוכלו ליהנות לא רק מייעוץ בתחום הבנייה הירוקה אלא גם מייעוץ בתחום האינסטלציה, הבטיחות באש, הנגישות ועוד.

החברה מציעה גם שירותי ייעוץ בתחומים כמו חשמל ופיתוח נוף, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבוע פגישה? אנשי המקצוע של החברה יוכלו לחסוך לכם זמן, התעסקות וגם לתכנן עבורכם את כל המערכות הדרושות לכם בצורה הכי טובה ומודרנית שאפשרת.

חייגו למספר: 054-2042088 והצטרפו אל חוג הלקוחות המרוצים של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ.

שאלות תשובות יועץ בנייה ירוקה

מה כולל תהליך ייעוץ בנייה ירוקה?

תהליך ייעוץ לבנייה ירוקה  ועמידה בתו תקן ירוק (ת"י 5281) מורכב משלושה שלבים בדרך כלל, בכל שלב מגישים למכון ההתעדה אוגדן כתנאי לקבלת אישור ומעבר לשלב הבא.

השלב הראשון הינו אישור שלב מקדמי האישור להיתר בנייה, בשלב המקדמי מכין היועץ אסטרטגיית תכנון על מנת לעמוד בדרישות התקן ומסמך מקדים ובסנכרון עם היועצים רואה כי התכנון שלהם יהיה תואם את תו התקן ויעמוד בניקוד תנאי הסף לקבלת תו התקן לבנייה ירוקה.

לאחר מכן יוגש למכון ההתעדה ולאישור הרשות להיתר בנייה.

לאחר קבלת ההיתר מגישים למכון ההתעדה אוגדן נוסף לאישור תחילת עבודות הבנייה, האוגדן מפורט יותר וכולל התייחסות לשלב הבנייה והביצוע.

במהלך הבנייה יש לפקח כי העבודה מתבצעת בהתאם לתכנון ולאחר סיום הבנייה יוגש אוגדן שלב ב' המתעד את הנעשה בשטח בפועל ואת ההתאמות הנדרשות על מנת לעמוד בתקן .

מהי הגדרתו של יועץ בנייה ירוקה?

יועץ בנייה ירוקה הוא יועץ לרוב הנדסאי מהנדס או אדריכל, אשר בקיא בעולם התכנון בכלל ובתחום הבנייה הירוקה ובתקנים הנלווים (5281 תקן בנייה ירוקה ולרוב גם בתקנים 5282 ו 1045 הקשורים לדירוג האנרגטי של המבנה ) בפרט, היועץ יודע להתנהל אל מול היועצים בפרויקט ואל מול היזם ולייעץ להם בכל הנוגע לבניית המבנה על פי התקנים הנדרשים לבנייה ירוקה ועל מנת לעמוד בתנאי הסף לקבלת ההיתר ובטופס האכלוס.

חשוב להבין כי ללא אישור מכון התעדה על שלב ב' לא יאושר טופס 4 וייווצר עיכוב גדול באכלוס המבנה או בשימושו, ולכן יועץ בנייה  ירוקה הוא חושב מאוד לכל התהליך.

מי צריך יועץ בנייה ירוקה?

התקן לבנייה ירוקה שנכתב בשנת 2005 לא היה תקן מחייב עד לאחרונה , אך בשנת 2013 הגדירו אותו ערי פורום ה15 כתקן מחייב להוצאת היתר בנייה, תחילה לבניינים גבוהים ולאחר מכן גם לנמוכים, לאחרונה אישרה המועצה הארצית לתכנון ולבנייה כי התקן יהפוך לתנאי מחייב עבור הוצאת היתר בנייה בכל הארץ, ולכן כל יזם שבונה בניין יחויב משנת 2021 לעמוד בתקן בנייה ירוקה על מנת לקבל היתר בנייה למבנה.

איך בוחרים יועץ בנייה ירוקה?

תשובה: יועץ בנייה ירוקה בוחרים על פי מספר דגשים עיקריים, הראשון הוא רמת השירות וניסיונו של היועץ ככל שהיועץ אישר וקידם בתחום הבנייה הירוקה יותר פרויקטים כך היכולת שלו להתמודד עם תקלות במעלה הדרך ולפתור בעיות בתחום הבנייה הירוקה שיצוצו בפרויקט עולה.

חשוב שהיועץ יהיה בעל ניסיון באותה עיר שבה מבוצע הפרויקט. הפרמטר השני הוא המלצות, אין תחליף להמלצות על שירות איכותי ואדיב ובעיקר על מציאת פתרונות יצירתיים בתחום הבנייה הירוקה. יועץ בנייה ירוקה זול הוא לא בהכרח הבחירה הנכונה, כי הפער של אלפיים שקלים בתכנון יכול לעלות בביצוע פי כמה וכמה.

חשוב לזכור כי יועץ בנייה ירוקה עובד בתיאום עם כלל היועצים ולכן כדאי לבחור ביועץ בנייה ירוקה אדיב ושירותי.

אצלנו בפתרונות הנדסה ובטיחות תמצאו את האיזון המושלם בין המחיר המקצועיות והשירות, פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר והמומחים שלנו ישמחו לקחת חלק גם בפרויקט שלכם.

כמה עולה ייעוץ בנייה ירוקה?

העלות של ייעוץ בנייה ירוקה תלוי בכמה פרמטרים ומשתנה בין פרויקט לפרויקט. ראשית סוג המבנה, על מנת לעמוד בתקני בנייה ירוקה יש שוני בין מבנה שמטרתו היא למגורים ובין מבנה משרדים למשל. הפרמטר השני הוא גודל המבנה, כמות העבודה על מנת להעביר את תנאי הסף בבניין עולה ככל שגודל המבנה ומורכבותו גדולה יותר.

הפרמטר השלישי לעלות בנייה ירוקה היא ניסיונו של היועץ בתחום. הפרמטר הרביעי הינו המיקום של המבנה ודרישות העירייה או הרשות לבנייה ירוקה, ישנן רשויות שמאוד מקשות על השגת האישורים הנדרשים על מנת לעמוד בתקן.

יש לשכלל את כלל הפרמטרים גודל, ייעוד המבנה, מיקומו, וניסיון היועץ וכך לקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת. פנו אלינו עוד היום לחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ וקבלו מהמומחים שלנו לבנייה ירוקה הצעת מחיר נוחה ומקצועיות ללא פשרות.

למעלה

בין לקוחותינו

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ