צרו קשר

  ּ

  יועץ בנייה ירוקה

  חברת 'פתרונות הנדסה ובטיחות' מורכבת מקבוצת יועצי איכות הסביבה בתחום תכנון עירוני בר קיימא ואדריכלות ירוקה. ברשותנו ניסיון רב בהגשת תקנים לבנייה ירוקה בישראל.

  ב'פתרונות הנדסה ובטיחות' מספקים ייעוץ וליווי פרויקטים בתחום הבנייה הירוקה, תוך יישום עקרונות הבנייה האקולוגית, על ידי אינטגרציה לסביבה המקומית ולדיירים העתידים לאכלס את המבנה.

  משרדנו מטפל במאות פרויקטים למגורים, למסחר, בתחום המלונאות ואף בפרויקטים של רשויות מקומיות. פרויקטים אלו כוללים התאמה ועמידה בתקנים של מבנים בתקן ירוק במסגרתם מקבלים לקוחותינו תהליך רישוי ירוק איכותי מקצועי ומשתלם.

  הלקוחות שלנו

  ​משרדנו מייעץ למשרדים ממשלתיים כמו גם בפרויקטים של נדל"ן מסחרי ברחבי הארץ בתחומי בנייה ירוקה , אקלים , אקולוגיה וערים חכמות.

  ייעוץ בתכנון בית מגורים ידידותי לסביבה וחסכוני באנרגיה.

  מה כולל הייעוץ?

  במסגרת הייעוץ לקוחותינו מקבלים ליווי סביבתי ומערכתי מקיף, מינוף וקידום תכנית העבודה על מבנים מול גופי התכנון והתנהלות מול הרשות המקומית בהכנה והגשת נספחים אקלימיים. הייעוץ מנוהל תוך פיקוח ובקרה מדוקדקת על צוות היועצים במהלך כל תהליך התכנון.

  השירותים שלנו

  משרדנו מעניק שירותים בתחומים שונים ומגוונים כגון: תכנון מערכות מיזוג פסיביות לחימום וקירור, הכנת סקרי השפעה סביבתית, בדיקה של זכויות אור ושמש, מודל רוח ממוחשב ב-CFD , הצללות ומיקרו אקלים.

   

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  יועץ בנייה ירוקה

  החלום שלכם הוא לבנות בית בהתאם לעקרונות הבניה הירוקה אך לא לגמרי ברור לכם איך לעשות זאת? שירותיו של יועץ בנייה ירוקה הם כל מה שאתם צריכים. בשנים האחרונות, כבר ברור יותר מאי פעם שלא נוכל להמשיך ולהתעלם מהסביבה שבה אנחנו חיים – עובדה הבאה לידי ביטוי גם בעקרונות הבניה השונים. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מזמינה אתכם לפנות אליה ולקבלת שירותי ייעוץ בכל מה שקשור לבניה ירוקה, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקביעת פגישה ראשונה?

   

  מה כולל יועץ בנייה ירוקה ולמה זה חשוב?

  על עקרונות הבניה הירוקה כל אחד יוכל לקרוא היום באינטרנט, אך בין קריאה חובבנית ובין עבודה מקצועית לכל דבר ועניין יש הבדל. אם תפנו לקבלת שירותי ייעוץ בנייה ירוקה תוכלו ליהנות ממספר יתרונות הכוללים:

  • ליווי סביבתי מערכתי מקיף
  • מינוף וקידום תכנית העבודה
  • התנהלות נכונה, מהירה ויעילה יותר מול הרשות המקומית בהכנה ובהגשה של נספחים אקלימיים

  אומנם כולנו יודעים שעקרונות הבניה הירוקה כוללים את האפשרות להשתמש במשאבים טבעיים כמו אור השמש ובצורה כזאת לחסוך חשמל, אך השאלה איך עושים זאת היא הנקודה המורכבת. לכן שירותי ייעוץ בתחום הזה כה חשובים, שכן בעזרת ייעוץ מקצועי מתקדם גם הבית שלכם יהיה ירוק ואקולוגי.

   

  שירות יועץ בנייה ירוקה

  בכל מה שקשור לעקרונות הבניה הירוקה, חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ היא בחירה טובה שכדאי לקחת בחשבון. החברה הוקמה על ידי אורי פורן, ולאורך שנות פעילותה אנשיה שירתו אינספור לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. מטרת החברה היא להעניק ללקוחות שירותי תכנון מגוונים – והכול במקום אחד. זה אומר שכאן תוכלו ליהנות לא רק מייעוץ בתחום הבניה הירוקה אלא גם מייעוץ בתחום האינסטלציה, הבטיחות באש, הנגישות ועוד. החברה מציעה גם שירותי ייעוץ בתחומים כמו חשמל ופיתוח נוף, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבוע פגישה? אנשי המקצוע של החברה יוכלו לחסוך לכם זמן, התעסקות וגם לתכנן עבורכם את כל המערכות הדרושות לכם בצורה הכי טובה ומודרנית שאפשרת. חייגו למספר: 054-2042088 והצטרפו אל חוג הלקוחות המרוצים של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ