לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מהנדס מים

מהנדס מים חיוני לכל פרויקט בניה, בין אם מדובר על פרויקט של מרכז מסחרי, בניין משרדים, בניין מגורים וכדומה. מהנדס מים יכול לעסוק בכל אינטראקציה של המים עם הסביבה הבנויה, החל מיועץ הידרולוגי ועד ליועץ ניקוז. ישנם תחומים רבים בהם יש צורך במהנדסי מים מקצועיים ומנוסים, לכן חשוב תמיד לעבוד עם יועצים ברמה גבוהה, המחזיקים בהכשרה המתאימה. מהנדסי מים העוסקים בייעוץ ניקוז למשל, מתמחים בניהול הסיכונים הפוטנציאליים של הגשם, החל משיטפונות ועד להצפות. לכן יש צורך לתכנן מערכות מתאימות לניצול מקסימלי של המים, באמצעות החדרת מי הגשם למי התהום, או לחילופין, יצירת איגום עילי. חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את הפתרונות המקיפים והיעילים ביותר לפרויקט שלכם.

מה חשוב לדעת על תפקידו של מהנדס מים?

מהנדס מים אמור לתכנן את אסטרטגיות המים בפרויקט הבניה ולספק ייעוץ מקצועי בתחום של הנדסת מים, הנדסת ניקוז, הידרולוגיה וכדומה. מדובר על איש מקצוע, שאמור לספק את שירותיו גם בתחום של ניהול נגר וניקוז. מדובר על נספחים חיוניים לצורך הוצאת היתר בנייה וטופס 4, לכן חשוב לקחת זאת בחשבון ולבחור למשימה מהנדס מיומן ומקצועי. זוהי הדרך היעילה ביותר להבטיח לעצמכם ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר, לצד זירוז כל הפן הבירוקרטי מול המועצה המקומית. יש לזכור כי יועץ שאינו מכיר את התחום לעומק ואינו מודע לכל הניואנסים השונים, יתקשה לעמוד בכל התקנות והדרישות, דבר שיוביל לעיכובים מיותרים. אך מהנדס מים העוסק בתחום הניקוז למשל, יוכל להכין עבורכם נספח ניקוז מקצועי ומדויק. נספח זה חיוני עבור וועדת התכנון ויש להגיש אותו בשלב הגשת תוכניות הפיתוח.

מהנדס מים – על מה כדאי לתת את הדעת?

מהנדס מים העוסק בתחום של ייעוץ ניקוז למשל, יוכל לשמור על אזור הפרויקט מפגעי מזג האוויר ולמנוע הצפות הן בזמן העבודות והן לאחר סיום השלמת הפרויקט. נספח הניקוז אמור להכיל תיאור מדויק של המערכת ההידרולוגית והגאוגרפית של האזור. בנוסף, מהנדס מים צריך לחשב את ההסתברות לירידת גשמים ומשקעים במקום, על מנת לתכנן את מערכות הניקוז הנדרשות. המטרה היא לסייע לרשות המקומית לבחון את יכולת ההשתלבות של הפרויקט בתכנון האסטרטגי של מערך הניקוז הנמצא בתחומה. למעשה, מהנדס המים אמור להתאים את עקרונות הניקוז של תוכנית הפרויקט לתוכנית הניקוז הארצית. 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם מהנדס מים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בניהול, תכנון וייעוץ לחברות יזמיות וללקוחות פרטיים בענף הבנייה ונשמח לתרום מהידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים. נוכל לסייע לכם להתנהל מול המועצה המקומית ולזרז את התהליך, במטרה לגבש תוכניות ולאסוף את כל האישורים הנדרשים לקבלת היתר הבניה. אנו מקפידים על שירות מהיר ואמין, לצד מקצועיות ללא פשרות. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

   

  ראו גם: יועץ בטיחות לבריכה

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ