לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ תנועה באר שבע

היום ניתן לראות יותר ויותר פרויקטים שונים בתחום הבניה הפזורים לכל אורך העיר באר שבע. אם בעבר היה מדובר על עיר דרומית ומנומנמת, הרי שהיום מדובר על אחת הערים הגדולות והחשובות ביותר בדרום הארץ. מעבר לסטודנטים המגיעים לעיר, ניתן לראות מגמה ברורה של הגירת תושבים, המעוניינים ליהנות מכל היתרונות של העיר. לכן אין זה מפתיע כי העיר הפכה לצפופה ועמוסה יותר, דבר שנגרם כתוצאה מהעלייה המהותית בכמות הרכבים. רבים מתושבי העיר מתלוננים על פקקים ועומס, הגורמים להם לבלות זמן ניכר בניסיון להיכנס או לצאת מהרחוב בשעות הבוקר. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של יועץ תנועה באר שבע, במטרה לשפר את מערך התנועה של העיר ולספק לתושבים תנועה זורמת, ללא פקקים וללא מצוקת חניה.

יועץ תנועה באר שבע – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב לזכור כי מערך התנועה של באר שבע אינו מותאם כלל לצרכי העיר. היום נהוג להשתמש בשירותיו של יועץ תנועה, על מנת לקחת בחשבון את הגדילה בכמות הרכבים, במטרה למנוע עומסים עתידיים. כל פרויקט בניה יכול להיעזר בשירותיו של יועץ תנועה כבר בשלבים הראשוניים ביותר, במטרה להבטיח גישה נוחה לחניון והשתלבות יעילה ומהירה בתנועה. כמו כן, יועץ התנועה אחראי גם על תכנון יעיל של מקומות החניה בפרויקט, לכן מדובר על נכס מהותי לכל פרויקט בניה. אף אחד לא יסכים לרכוש דירה ללא חניה צמודה, או לחילופין, לבלות זמן יקר ערך בניסיון לצאת מהחניון. לכן אין זה מפתיע כי היום ישנו ביקוש הולך וגובר ליועצי תנועה מנוסים ומקצועיים, היכולים להשפיע באופן ניכר על ההצלחה של פרויקט הבניה.

היבטים שונים שכדאי להכיר לגבי יועץ תנועה באר שבע

יש צורך לפנות ליועץ תנועה במידה וישנה הפרעה לנהגים או להולכי הרגל, העלולה לגרום למפגע בטיחותי. כמו כן, חשוב לפנות אליו במקרים של תנועה לא זורמת או קיומם של מעצורים בכבישים, המונעים נוחות נסיעה. המטרה המרכזית של יועץ התנועה היא לשפר את איכות החיים של התושבים בעיר, באמצעות סנכרון מדויק בין הגורמים השונים, המשפיעים על מערך התנועה. היועץ אמור לקחת בחשבון את מיקום הכיכרות, הרמזורים, תחנות האוטובוס, נתיבי תחבורה ציבורית, כבישי גישה לחניונים וכמובן לתכנן מספיק מקומות חניה עבור התושבים והמבקרים בעיר. מעבר לכך, יועץ התנועה יסייע לכם להוציא טופס 4, מאחר ולא ניתן לקבל את הטופס מבלי שיועץ תנועה יהיה חתום עליו. ללא החתימה של יועץ התנועה לא תוכלו לחבר את המבנה למים וחשמל.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ תנועה באר שבע. היועצים שלנו מנוסים ומקצועיים והם ישמחו לסייע לכם לקבל טופס 4 ואף ילוו אתכם לכל אורך תהליך הבניה. אנו מתמחים בסיוע וזירוז תהליכים ובאיסוף כל האישורים וההיתרים הנחוצים. למידע נוסף, צרו קשר!

 

למעלה

בין לקוחותינו

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ