לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

אישור בטיחות לבריכה

כל מי שמעוניין להקים בריכת שחייה פרטית או ציבורית זקוק לשירותיו של יועץ בטיחות לבריכה. יועץ הבטיחות יוכל לסייע לכם לבנות את הבריכה בצורה מקצועית ובטיחותית, תוך כדי הקפדה על כל תקנות הבטיחות הרלוונטיות. זוהי הדרך היחידה לקבל אישור בטיחות לבריכה טופס 4, מאחר ולא ניתן לבנות בריכת שחייה ללא היתר מתאים מהרשות המקומית. הרשויות המקומיות השונות אומנם דורשות עמידה בתקנות שונות, אך כולן מצריכות אישור יועץ בטיחות, לצורך קבלת טופס 4. יש לזכור כי בריכת שחייה שנבנתה באופן חובבני עלולה לסכן את בני הבית, מאחר ואי הקפדה על תקנות הבטיחות עלולה להוביל להחלקה של קשישים וילדים ואפילו טביעה. לכן הרשויות המקומיות דורשות אישור בטיחות לבריכה לצורך קבלת היתר הבניה.

אישור בטיחות לבריכה 

על מנת לקבל היתר בניה מהרשות המקומית יש צורך לפנות מהנדס בטיחות לבריכה, שמכיר את התחום לעומק ויודע בדיוק כיצד להתנהל מול הרשות המקומית. יועץ הבטיחות יבטיח לכם בריכת שחייה העומדת בכל תקנות הבטיחות הרלוונטיים ואף יזרז עבורכם את כל התהליך הבירוקרטי מול הרשות המקומית. הדבר יקל עליכם לבנות את בריכת השחייה בצורה המהירה והיעילה ביותר, תוך כדי הקפדה על בטיחות המתרחצים. הרשות המקומית בוחנת גורמים שונים בתוכנית הבנייה של הבריכה, לפני מתן טופס 4. למשל, כדאי לדעת כי תקנות הבטיחות לבניית בריכות שחייה כוללת את הצורך להתקין אמצעי גידור ושילוט מתאים, במטרה לשמור על המתרחצים בבריכה. כמו כן, יש להקפיד על התקנה של אלמנטים שונים למניעת החלקה וכמובן על שימוש במדרגות העומדות בתקנים המחמירים ביותר.

 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  דרישות בטיחות לבריכה להיתר בנייה

  הדרישות לבטיחות לבריכה להיתר בנייה:

   

   

   

  אישור בטיחות לבריכה טופס 4 אישור בטיחות לבריכה לטופס 4 – היבטים שונים ששווה להכיר

  כדאי לדעת כי על מנת לקבל אישור בטיחות לבריכה טופס 4 יש לקחת בחשבון גם את ענייני התברואה, המיקום של המלתחות והשירותים במקרים של בריכות שחייה ציבוריות וכמובן איכות המים. ישנן הנחיות בטיחות ברורות ומדויקות לגבי כל סוגי הבריכות, כולל התייחסות לנושא הנגישות לנכים במקרים של בריכות שחייה ציבוריות. רק יועץ בטיחות שמתמחה בתחום יכיר את כל תקנות החוק ויבטיח לכם בריכת שחייה איכותית ובטיחותית לשימוש. יועץ הבטיחות מכיר את כל הניואנסים שיסייעו לכם לקבל טופס 4 ולהימנע מבניה של בריכת שחייה, העלולה להפוך לסכנת נפשות. כמו כן, הוא יוכל לסייע לכם בקבלת כל האישורים וההיתרים הנדרשים, על מנת להקל על התהליך הבירוקרטי ולזרז את בניית הבריכה שלכם. 

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם אישור בטיחות לבריכה טופס 4, באמצעות מהנדס בטיחות מומחה לבריכה מנוסה ומיומן. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע לכם לזרז את התהליך, לצורך בניית בריכת השחייה שלכם. אנו מתמחים בבריכות שחייה פרטיות, ציבוריות או בריכות לצימרים ובתי מלון. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ