לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ תשתיות לתב"ע – תכנון תיעול וניקוז מים וביוב לתב"ע

יועץ תשתיות לתב"ע אמור לתכנן את ניקוז המים והביוב, במטרה למנוע הצפות ותקלות מיותרות. תפקידו של היועץ כולל ביצוע של חישובים הידרולוגיים ובניית תוכנית הניקוז של כל הפרויקט, מאחר וללא תוכנית מפורטת ומקצועית, העומדת בכל הדרישות של הרשות המקומית, לא ניתן לקבל היתר בניה. חשוב לזכור כי אי עמידה בדרישות הרשות המקומית תעכב את קבלת היתר הבניה, דבר שעלול להוביל לבזבוז של זמן וכסף. לכן מומלץ לא להתפשר, אלא לפנות מראש לחברה אמינה ומקצועית, המתמחה בתחום ומסוגלת לספק לכם שירות מקיף ומקצועי לכל אורך הדרך.

מה חשוב לדעת לגבי תפקידו של יועץ תשתיות לתב"ע?

יועץ תשתיות לתב"ע אחראי על מניעת הצפות של כבישים וחניונים במרחב העירוני, מאחר וללא תכנון מקצועי ואיכותי של תיעול וניקוז מים וביוב, לא ניתן להימנע מהצפות לא רצויות בעת תקלה או בעונת החורף. לא פעם ניתן לשמוע בחדשות על הצפות המתרחשות בחניונים או בכבישים השונים בכל חלקי הארץ, דבר המעיד על תכנון לקוי ואי עמידה בתקנים המחמירים ביותר. כתוצאה מכך, היום נהוג להקפיד על כל הניואנסים השונים, במטרה למנוע מקרי אסון ותאונות מסכנות חיים. כמובן שיש צורך לעבוד עם יועץ מקצועי ומנוסה, המוסמך לעסוק בתחום ובקיא בכל הניואנסים הקטנים. מחיר השירות עלול להשתנות בין הפרויקטים השונים, בהתאם לגודל ומורכבות העבודה. לכן יש צורך לבקש הצעת מחיר מפורטת כבר בתחילת הדרך, במטרה להימנע מאי נעימות או אי הבנה בהמשך.

תכנון תיעול וניקוז מים וביוב לתב"ע – נקודות חשובות שכדאי להכיר

תכנון תיעול וניקוז מים וביוב לתב"ע כולל פירוט מדויק של מיקום צינורות המים, במטרה למנוע הצפות ותקלות מיותרות. יועץ התשתיות אחראי על קבלת החלטות מהותיות, הנוגעות למיקום צינורות המים הן בתוך המבנה המתוכנן והן מחוצה לו. כמו כן, יועץ התשתיות אחראי על חיבור הצינורות הראשיים של הרשות המקומית עם צינורות המים והביוב של המבנה. מדובר על איש מקצוע שאמור לבחון את התוכניות העירוניות לעומק ולתכנן את תיעול וניקוז המים והביוב של הפרויקט בהתאם לכך. תפקידו כולל התאמת התוכנית של הפרויקט לשיפועים הקיימים בשטח והתאמת מערכת המים והביוב לצרכים העתידיים של המשתמשים במבנה. יש לזכור כי תכנון לקוי יוביל ללא ספק לסתימות והצפות, דבר העלול לפגוע באיכות החיים של התושבים העתידיים.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ תשתיות לתב"ע. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם לכל אורך הדרך, במטרה להקל על התהליך מול הרשויות המקומיות ולזרז את הבירוקרטיה, עד לקבלת היתר הבניה. אנו מתמחים בתחום של תכנון תיעול וניקוז מים וביוב לתב"ע ונשמח לבנות עבורכם את תוכנית התיעול וניקוז מים וביוב, בהתאם לצרכים ולמטרות של הפרויקט שלכם. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ