לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מחיר יועץ תנועה: כמה עולה שירות של יועץ תנועה?

יועץ תנועה נחשב לאחד הגורמים החשובים והחיוניים ביותר, עבור כל מי שמעוניין לבנות בית. מדובר על איש מקצוע שילווה אתכם עד לרגע קבלת המפתחות לבית החדש שלכם, מאחר והוא אחראי למגוון רחב של תפקידים, הקשורים בתכנון דרכים עירוניות ובינעירוניות באזור הבית שלכם. למעשה, איכות העבודה שלו תשפיע על כמות הזמן שתבלו בפקקים, במטרה לצאת מהרחוב שלכם או לחזור אליו בשעות אחר הצהריים. 

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ תנועה מקצועי ומנוסה, שיסייע לכם בקבלת טופס 4 וילווה אתכם לכל אורך התהליך. אנו מתמחים בליווי של חברות, יזמים ולקוחות פרטיים בענף הבנייה ומספקים שירותי ייעוץ תנועה ברמה הגבוהה ביותר. נשמח לסייע לכם לזרז את תהליך התכנון ולאסוף את כל האישורים וההיתרים הנחוצים. 

מחיר יועץ תנועה

מחיר יועץ תנועה – מה מעולם לא סיפרו לכם?

אחד התפקידים החשובים ביותר של יועץ תנועה כולל תכנון תוכנית תנועה, הכוללת גם את דרכי הגישה לבית. המטרה היא כמובן לספק לכם תוכנית, שתאפשר לכם להשתלב באופן הרמוני בתנועה ברחוב המגורים שלכם, מבלי להפריע לתנועה השוטפת. בסופו של יום, יועץ התנועה אחראי על כל תכנון התנועה, במטרה למנוע ככל הניתן את העומס על הכבישים ואת מצוקת החניה בעיר. תכנון מעמיק ומקצועי יוכל לסייע ביצירת תנועה שוטפת ולמנוע פקקים מייאשים ומייגעים בשעות העומס. חשוב להבין כי לא ניתן להוציא טופס 4 ללא שירותיו של יועץ תנועה, מאחר והוא חייב להיות חתום על הטופס. עד שיועץ התנועה לא יחתום על הסעיף הקשור לתנועה ולחניה, המועצה המקומית לא תאשר לכם לחבר את הבית למערכות המים והחשמל. הדבר נכון הן לגבי בניה של בית פרטי והן לגבי בניה של בניין מגורים, אך אין ספק כי תפקידו של יועץ התנועה הופך למסובך יותר, ככל שמדובר על מבנה גדול ומורכב יותר.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  מחיר יועץ תנועה – ממה הוא מושפע?

  מחיר יועץ תנועה מורכב מגודל והיקף הפרויקט וכמובן רמת המורכבות שלו. כאשר מדובר על בניין מגורים למשל, יש צורך לתכנן מקומות חניה עבור הדיירים, תוך כדי התחשבות בשטח החניה המצומצם וביכולת למקסם את כמות החניות. כמו כן, יש צורך לתכנן את הסדרי התנועה מהרחוב לחניה ולהיפך, דבר שמצריך יותר עבודה, מאשר במקרים של בית פרטי. כמו כן, כאשר מדובר על פרויקטים הכוללים תכנון כבישים, צמתים, גשרים וכדומה, מדובר על משימות מורכבות ומסובכות יותר. מחיר יועץ תנועה יכול לנוע בין 500 – 1,500 ₪ עבור חניה בבנייני מגורים, בהתאם לרמת המורכבות של הפרויקט. כאשר מדובר על פרויקטים מסחריים, המחיר יכול לרדת, בהתאם לכמות החנויות הנדרשות. 

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם מחיר יועץ תנועה אטרקטיבי והוגן. לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ