לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אקוסטיקה לבית – למה אתם צריכים אחד כזה?

יועץ אקוסטיקה לבית יכול לשמש אתכם לצורך קבלת היתר בנייה, מאחר ויש צורך בהכנת נספח אקוסטי לצורך בנייה של בית או בריכת שחייה. היום יש צורך בהכנת נספח אקוסטי על ידי יועץ אקוסטיקה מוסמך, מאחר ויש צורך לעמוד בכל הדרישות של הוועדות השונות, המבטיחות לקיים את ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ אקוסטי לבית במחיר נוח ואטרקטיבי. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום, לצד העסקה של מהנדסים מומחים בעלי ניסיון של שנים בתחום האקוסטיקה.

יועץ אקוסטיקה לבית - למה אתם צריכים אחד כזה?

יועץ אקוסטיקה לבית – מי בכלל זקוק לזה?

נכון להיום, על מנת לקבל היתר בניה, יש צורך בהגשת נספח אקוסטי, בהתאם לאופי הפרויקט. למשל, מי שמעוניין לבנות בריכת שחייה פרטית, זקוק לשירותי ייעוץ אקוסטיקה, במטרה לוודא כי הרעש שנגרם מחדר המכונות, אינו מהווה מטרד עבור השכנים. תפקידו של יועץ האקוסטיקה הוא לוודא כי חדר המכונות יהיה מבודד ולא יהפוך למטרד רעש בלתי פוסק לסביבה הקרובה. כמו כן, כאשר מדובר על בניה של בית באזור הקרוב לשדה התעופה, יש צורך ביועץ אקוסטיקה, על מנת לוודא כי הבית ייבנה בהתאם להנחיות ייעודיות, לצורך הפחתת רעש המטוסים בתוך הבית. באמצעות בידוד מתאים ובנייה נבונה, ניתן להפחית את עוצמת הרעש שתחדור פנימה. מעבר לכך, כאשר מדובר על בניה של בניין באזור צפוף, יש צורך לתת את הדעת לרעש הבוקע מחדר המכונות של הבניין, מהמדחסים של המזגנים וכדומה. לכן נדרש יועץ אקוסטיקה, על מנת לאתר את הליקויים השונים בתכנון המבנה ולספק פתרונות ישימים בשטח.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  כיצד יועץ אקוסטיקה לבית יכול לסייע לכם?

  כל מי שעומד בפני בנייה של בית, בניין או מבנה, יכול להיעזר בשירותיו של יועץ אקוסטיקה, על מנת להבטיח את הצלחת הפרויקט. יש לזכור כי פרויקט מגורים רועש יבריח את הדיירים, לכן בעלי הנכס יאלצו לסבול מירידת ערך ומקושי למצוא דיירים. כמו כן, נספח אקוסטיקה הכרחי עבור חלק מהפרויקטים, מאחר ובלעדיו לא ניתן לקבל היתר בניה. יועץ האקוסטיקה יכול להציע לכם פתרונות שונים, לצורך הסרת מטרדי רעש. כמו כן, שירותיו נדרשים לצורך חיזוי רעשים המגיעים מכבישים הממוקמים בקרבת מקום או לחילופין, לצורך ניטור של רעשים פתאומיים. יש לזכור כי ניתן היום למצוא מגוון רחב של פתרונות אקוסטיים שונים, אך החוכמה היא כמובן להתאים את הפתרון האידיאלי ביותר עבורכם. למשל, על מנת למנוע חדירת רעש מהסביבה החיצונית, ניתן לשנות את מיקום הדלתות והחלונות בתוך המבנה. לעומת זאת, על מנת למנוע היווצרות של הד, ניתן לחספס את הקירות, או לחילופין, לתכנן מראש את המבנה בצורה שתמנע היווצרות הד.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ אקוסטיקה לבית ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ