לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בנייה ירוקה

יועץ בנייה ירוקה הכרחי לצורך תכנון פרויקט בנייה ירוקה, במטרה לעמוד בתקן בניה ירוקה. היועץ אמור לתכנן את המבנה הדרוש, תוך כדי התחשבות בתנאי האקלים והסביבה.

כמו כן, בנייה ירוקה מבוססת על התחשבות בצרכים וברווחה של המשתמשים במבנה והטמעה של טכנולוגיות מקיימות, לצד צריכת משאבים מצומצמת ומושכלת יותר.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בנייה ירוקה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ומספקים שירותיי ייעוץ במגוון תחומים, לרבות בנייה ירוקה.

אנו נשמח לסייע לכם לזרז את תהליך התכנון ונספק לכם ליווי אישי עד לשלב קבלת היתר בנייה וטופס 4. אנו ידועים בשירות האדיב והמקצועי שלנו והעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ בנייה ירוקה – מה תפקידו?

  קודם כל, כדאי לדעת כי יועץ בנייה ירוקה חייב להתייחס למספר פרמטרים שונים בכל פרויקט, במטרה להבטיח בנייה ירוקה ואקולוגית יותר. יועץ בנייה ירוקה חייב לתת את הדעת לגבי אתר הפרויקט וצפיפות הבנייה באזור. הוא מחויב לשמור על חסכון בצריכת המים והאנרגיה וכמובן לספק מענה הולם לטיפול במי פיתוח.

  מעבר לכך, ישנה חשיבות לשימוש בחומרי בנייה ירוקים ומתן דגש על אוורור טבעי של החללים הפנימיים במבנה ומעבר של אור טבעי.

  תפקידו של יועץ הבנייה הירוקה הוא להבחין במשמעות של כל אחד ממאפייני הפרויקט כבר בשלב התכנון, במטרה להבטיח את קבלת ההחלטות הנבונה והמושכלת ביותר עבור הפרויקט שלכם.

  מעבר לכך, הוא מחויב להכיר את דרישות התקן לבנייה ירוקה בצורה המדויקת והמפורטת ביותר, על מנת להימנע מתקלות או ליקויים בהמשך הדרך. מטרתו היא להבין האם הבנייה הירוקה מתאימה לפרויקט שלכם, מהן ההשלכות של העמידה בתקן וכמובן לחשב את העלות המוערכת ולהדגיש את היתרונות הטמונים בכך. מלווה בנייה ירוקה חייב להיות בעל ניסיון רב במגוון פרויקטים, מגורים מסחרי ותעשייה.

  יועץ בנייה ירוקה – דגשים שכל אחד חייב להכיר

  יועץ בנייה ירוקה אמור לעבוד בצמוד ליזם הפרויקט, במטרה לספק לו את כל המידע הרלוונטי בנושא. הוא מעורב באופן אקטיבי בשלבי התכנון של הפרויקט ובשלבי הביצוע השונים, במטרה לוודא כי הכול נעשה בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

  כמו כן, יועץ בנייה ירוקה אמור לבצע בדיקת מיקרו אקלים ולנתח את חישובי ההצללה, לצד הצורך לבדוק אותם בשטח. בנוסף, יועץ בנייה ירוקה אמור לנתח את הקרקע עליה יקום הפרויקט ואת כל הסביבה באזור, לחשב את האוורור הדרוש והחימום הפאסיבי ועוד. לצורך כך, חשוב לבחור ביועץ מקצועי ומנוסה, בעל ידע מעמיק בתחום האדריכלות וכמובן יכולת הבנת תוכניות שרטוט.

  בסופו של יום, יועץ בנייה ירוקה אמור להתמקד בשימור מים ואנרגיה, הקפדה על איכות סביבה פנימית וחיצונית בשטח הפרויקט ובחירת החומרים המקיימים, שיהפכו את הבנייה לירוקה ואקולוגית יותר.

  עוד על יועץ בנייה ירוקה

  יועץ בנייה ירוקה הוא איש מקצוע שמייעץ בתכנון, בנייה ותפעול של מבנים אחראיים לסביבה וחסכוניים במשאבים לאורך מחזור החיים שלהם. זה יכול לכלול מתן הנחיות לגבי בחירת חומרים ומערכות הממזערות את ההשפעה הסביבתית של בניין, כגון אלה המשתמשים בפחות משאבים טבעיים ומייצרים פחות פסולת. יועץ בנייה ירוקה עשוי לייעץ גם לגבי שימוש במקורות אנרגיה מתחדשים, כגון פאנלים סולאריים או טורבינות רוח, כדי להפחית את צריכת האנרגיה של הבניין. בנוסף למתן הדרכה בנושאי תכנון ובנייה, יועץ לבנייה ירוקה עשוי להיות מעורב גם בתהליך ההסמכה של מבנים ירוקים, כגון תוכנית ההסמכה של LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

  מלווה בנייה ירוקה למכון התעדה

  התעדה של הפרויקט לבנייה ירוקה יכולה למלא תפקיד גם בתהליך ההיתרים לפרויקט בנייה חדש. ממשלות מקומיות ולאומיות רבות קבעו קודי בנייה ירוקה או הנחיות שבניינים חייבים לעמוד בהם כדי לקבל היתר. מלווה בנייה ירוקה יכול לעזור ללקוחות להבטיח שהפרויקט שלהם עומד בדרישות הללו ויכול לסייע בתהליך הגשת הבקשה להסמכה. כמה דוגמאות לאישורים שניתן להשתמש בהם לתהליך ההיתרים כוללות LEED, גרין גלובס, בית פסיבי ועוד רבים נוספים. קבלת הסמכה לבנייה ירוקה יכולה גם להפוך את הבניין לאטרקטיבי יותר עבור דיירים וקונים פוטנציאליים, שכן היא מוכיחה מחויבות לקיימות ויכולה לגרום לעלויות תפעול נמוכות יותר.

  העלויות הכרוכות בהעסקת מלווה בנייה ירוקה יכולות להשתנות בהתאם למספר גורמים, לרבות היקף הפרויקט, המיקום והשירותים הספציפיים הנדרשים. ככלל, שירותי ייעוץ יכולים לנוע בין כמה אלפי דולרים לפרויקט קטן ועד מאות אלפי דולרים לפרויקט גדול ומורכב. עם זאת, חשוב לציין כי העלויות הכרוכות ביישום אסטרטגיות בנייה ירוקה יכולות לרוב להיות מקוזזות על ידי חיסכון ארוך טווח בחשבונות האנרגיה והמים. בנוסף, חברות ממשלתיות וחברות שירות רבות מציעות הנחות או תמריצים ליישום נוהלי בנייה יעילים באנרגיה ובת קיימא, שיכולים גם לסייע בקיזוז העלויות. במקרים מסוימים, עלויות ההסמכה יכולות להיחשב גם כעלות עבור תהליך ההיתר.

   

   

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם מלווה בנייה ירוקה מקצועי ומנוסה. לפרטים נוספים, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ