לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בנייה ירוקה

יועץ בנייה ירוקה הכרחי לצורך תכנון פרויקט בנייה ירוקה, במטרה לעמוד בתקן בניה ירוקה. היועץ אמור לתכנן את המבנה הדרוש, תוך כדי התחשבות בתנאי האקלים והסביבה.

כמו כן, בנייה ירוקה מבוססת על התחשבות בצרכים וברווחה של המשתמשים במבנה והטמעה של טכנולוגיות מקיימות, לצד צריכת משאבים מצומצמת ומושכלת יותר.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בנייה ירוקה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ומספקים שירותיי ייעוץ במגוון תחומים, לרבות בנייה ירוקה.

אנו נשמח לסייע לכם לזרז את תהליך התכנון ונספק לכם ליווי אישי עד לשלב קבלת היתר בנייה וטופס 4. אנו ידועים בשירות האדיב והמקצועי שלנו והעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

יועץ בנייה ירוקה – מה תפקידו?

קודם כל, כדאי לדעת כי יועץ בנייה ירוקה חייב להתייחס למספר פרמטרים שונים בכל פרויקט, במטרה להבטיח בנייה ירוקה ואקולוגית יותר. יועץ בנייה ירוקה חייב לתת את הדעת לגבי אתר הפרויקט וצפיפות הבנייה באזור. הוא מחויב לשמור על חסכון בצריכת המים והאנרגיה וכמובן לספק מענה הולם לטיפול במי פיתוח.

מעבר לכך, ישנה חשיבות לשימוש בחומרי בנייה ירוקים ומתן דגש על אוורור טבעי של החללים הפנימיים במבנה ומעבר של אור טבעי.

תפקידו של יועץ הבנייה הירוקה הוא להבחין במשמעות של כל אחד ממאפייני הפרויקט כבר בשלב התכנון, במטרה להבטיח את קבלת ההחלטות הנבונה והמושכלת ביותר עבור הפרויקט שלכם.

מעבר לכך, הוא מחויב להכיר את דרישות התקן לבנייה ירוקה בצורה המדויקת והמפורטת ביותר, על מנת להימנע מתקלות או ליקויים בהמשך הדרך. מטרתו היא להבין האם הבנייה הירוקה מתאימה לפרויקט שלכם, מהן ההשלכות של העמידה בתקן וכמובן לחשב את העלות המוערכת ולהדגיש את היתרונות הטמונים בכך.

יועץ בנייה ירוקה – דגשים שכל אחד חייב להכיר

יועץ בנייה ירוקה אמור לעבוד בצמוד ליזם הפרויקט, במטרה לספק לו את כל המידע הרלוונטי בנושא. הוא מעורב באופן אקטיבי בשלבי התכנון של הפרויקט ובשלבי הביצוע השונים, במטרה לוודא כי הכול נעשה בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

כמו כן, יועץ בנייה ירוקה אמור לבצע בדיקת מיקרו אקלים ולנתח את חישובי ההצללה, לצד הצורך לבדוק אותם בשטח. בנוסף, יועץ בנייה ירוקה אמור לנתח את הקרקע עליה יקום הפרויקט ואת כל הסביבה באזור, לחשב את האוורור הדרוש והחימום הפאסיבי ועוד. לצורך כך, חשוב לבחור ביועץ מקצועי ומנוסה, בעל ידע מעמיק בתחום האדריכלות וכמובן יכולת הבנת תוכניות שרטוט.

בסופו של יום, יועץ בנייה ירוקה אמור להתמקד בשימור מים ואנרגיה, הקפדה על איכות סביבה פנימית וחיצונית בשטח הפרויקט ובחירת החומרים המקיימים, שיהפכו את הבנייה לירוקה ואקולוגית יותר.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בנייה ירוקה מקצועי ומנוסה. לפרטים נוספים, צרו קשר.

למעלה

בין לקוחותינו

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ