לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אשפה: הכנת נספח אשפה

יועץ אשפה חיוני על מנת לתכנן נכון את מערך האשפה בפרויקט הבניה שלכם. מדובר על יועץ חשוב וחיוני, שמסוגל לערוך עבורכם את נספח האשפה, לצורך קבלת היתר בניה וטופס 4. מעבר לכך, יש לזכור כי באמצעות תכנון נכון של מערך האשפה תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי, מאחר ואף אחד לא היה רוצה לחיות בבניין הסובל מריח תמידי של אשפה, דבר שללא ספק יוריד את הערך שלו ויפגע בהצלחת הפרויקט. יועץ אשפה מקצועי ומנוסה אמור להגיע אל אתר הפרויקט, על מנת להתרשם מכמות הפסולת הצפויה ולקבל פרטים מדויקים יותר. לאחר מכן, הוא יוכל להכין תכנון מפורט של מערך האשפה בפרויקט ולהשיג את כל האישורים וההיתרים הנדרשים, על מנת להמשיך בעבודה. מעבר לכך, יועץ אשפה אמור ללוות אתכם לכל אורך התהליך, על מנת לוודא כי כל המתקנים מוקמים בהתאם לכל הדרישות וההנחיות הרלוונטיות.

מהי החשיבות של יועץ אשפה מנוסה ומקצועי?

יועץ אשפה מקצועי יודע לתכנן את נספח האשפה לפרויקט על פי תקנות התכנון והבנייה חלק ו, אצירת אשפה וסילוקה מבניין.
להבטיח לכם חיסכון משמעותי בעלויות פינוי האשפה והימנעות ממטרדי רעש ולכלכוך. הדבר חיוני לנוחות הדיירים בפרויקט ולהצלחה הכללית שלו. מעבר לכך, יועץ אשפה אמור לחשב את כמות הפסולת וסוגי הפסולת הצפויים במקום. הוא אמור לתכנן היטב את מתקני אצירת האשפה ואת חדרי האשפה, הן מבחינת הגודל, הנגישות והמיקום שלהם. יש לזכור כי אחד התפקידים החשובים ביותר של יועץ האשפה הוא לשמור על איכות הסביבה ולהקפיד על כל התקנים הרלוונטיים, במטרה למנוע את זיהום האתר. יש צורך להיעזר בשירותיו של יועץ אשפה מנוסה ומיומן כאשר מדובר על פרויקט מגורים, תעשייה או מסחר, מאחר ויש צורך לתכנן את המתקנים המתאימים ביותר לאצירה נכונה של האשפה ופינוי יעיל ונוח שלה. 

מה כולל נספח אשפה?

 • חישוב נפח האשפה שמייצר המבנה.
 • הפיתרון: פירוט מיכלתי האצירה המוצעים.
 • פירוט מיקום וגדול חדר האשפה ודרכי פינוי.
 • ניתוח הנדסי כאשר נדרש והם מוצעת דחסנית אשפה.

יועץ אשפה אמור להכין נספח אשפה התואם לכל התקנים הרלוונטיים, על מנת להבטיח את עתיד הפרויקט. זהו נספח החיוני להתחלת תהליך הבניה, מאחר ורוב המועצות המקומיות מחייבות את הימצאותו, על מנת לספק היתר בניה. נספח האשפה אמור להתייחס לכמות הפסולת וסוגי הפסולת הצפויים באזור, כתוצאה מהפעילות השוטפת בפרויקט. מעבר להצגת הבעיות הצפויות להתפתח במקום, הנספח אמור לספק פתרונות מדויקים ויסודיים לבעיות האלו. יש לזכור כי המשרד להגנת הסביבה קבע תקנות ברורות לגבי הטיפול המתאים בסוגי האשפה השונים, לכן נספח האשפה אמור להתייחס אליהן. חשוב להבין כי אנו חיים בעולם שמייצר כמויות עצומות של אשפה על בסיס יומיומי, לכן רק הגיוני להתייחס ברצינות לטיפול המתאים ביותר לפסולת בניין, מתכות, עץ, זכוכית וכדומה. כדאי לדעת כי תכנון המבנה תלוי בשיטת האצירה ופינוי האשפה הנבחרת, תוך כדי התחשבות בתקנות של המשרד להגנת הסביבה. 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אשפה מקצועי ומנוסה, המחזיק בהכשרה המתאימה ובוותק של שנים בתחום. לפרטים נוספים, צרו קשר!

   

  שאלות ותשובות בנושא יועץ אשפה:

  מה תפקידו של יועץ אשפה?

  תפקידו של יועץ אשפה הוא להכין נספח אשפה שמציג חישובי כמויות האשפה הצפויות מהפרויקט ודרכי הפינוי שלהם.

  מה העלות של יועץ אשפה?

  העלות של יועץ אשפה לפרויקט שלכם משתנה כתלות בכמות הדירות בפרויקט, ובגודל הפרויקט וסוג השימושים המתוכננים. (משרדים, מסחר, מגורים).

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ