לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

אילו הסמכות צריך יועץ בטיחות אש?

יועץ בטיחות אש הינו בעל מקצוע המחזיק ברקע מקצועי וכמובן וותק וניסיון, המסייעים לו לספק את היכולת לסייע לבעלי עסקים לעמוד בכל תקנות הבטיחות בתחום.

חשוב לדעת כי על מנת לעסוק בתחום יועץ בטיחות אש, יש צורך לעבור הסמכה מתאימה, אך חשוב לבחור באיש מקצוע, המחזיק בוותק וניסיון מטעם שירותי הכבאות.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש מוסמך ומקצועי, המחזיק בוותק וניסיון של שנים בתחום. אנו מתמחים בתחום של ליווי חברות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה ומספקים שירותי בטיחות אש.

נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, במטרה להקל ולזרז את כל תהליך התכנון עד לקבלת טופס 4. אנו מתחייבים לשירות מהיר ולאמינות ומקצועיות ללא פשרות.

יועץ בטיחות אש – מה כדאי לדעת מראש?

קודם כל, חשוב להבין כי תפקידו של יועץ בטיחות אש הוא לשמור על בטיחות גבוהה בעסק שלכם, לצד היכולת לסייע לכם לקבל את כל האישורים וההיתרים הנדרשים, לצורך בניית העסק מלכתחילה.

מדובר על איש מקצוע המחזיק בהסמכה המתאימה לצד הניסיון הדרוש, על מנת לסייע לכם להימנע מטעויות, העלולות לגרום להתלקחות של שריפה.

יועץ בטיחות אש אמור לסייע לכם לערוך את תוכנית העבודה הנדרשת, לצורך התאמת פתרונות כיבוי והתראה בכל המיקומים הנדרשים. מעבר לכך, הוא אמור לערוך את התוכניות ההנדסיות ולבצע בדיקות אינטגרציה, לצורך שילוב אפקטיבי של מערכת גילוי וכיבוי אש, מטפים וכדומה.

בנוסף לכך, יועץ בטיחות אש אמור להדריך את העובדים שלכם כיצד להתנהל נכון בזמן שריפה, ממה חשוב להימנע ועל מה לתת את הדעת. במהלך ההדרכה, הוא אמור להסביר לעובדים לאן עליהם להתפנות במקרה של שריפה, במטרה להגדיל את הבטיחות שלהם ולמנוע מצבי אסון.

יועץ בטיחות אש – הסמכות נדרשות

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים של קורסים מקצועיים, אך אין ספק כי קורס יועץ בטיחות אש מהווה את אחד הקורסים החשובים ביותר. אך חשוב לדעת כי על מנת לעבור קורס יועץ בטיחות אש, יש צורך לעבור תחילה קורס ממונה בטיחות בעבודה. מדובר על קורס מתקדם, המיועד עבור אנשים שכבר עוסקים בתחום ומעוניינים לרכוש כלים מתקדמים יותר, לצורך שמירה על בטיחות.

יועץ בטיחות אש חייב להחזיק בניסיון בתפקיד של נאמן בטיחות וממונה בטיחות בעבודה או לחילופין, להחזיק בתואר מהנדס או הנדסאי.

על מנת לעסוק בתחום, יועץ הבטיחות חייב לעבור קורס מקצועי, על מנת ללמוד על ההשפעות השליליות של השריפה על מערכת הנשימה ועל כל הדרכים להתמודד עמה וכמובן למנוע מראש את התלקחותה.

כמו כן, יש צורך בידע ובקיאות בחוקים ובתקנות הקשורים לבטיחות אש והבנה לגבי צורת ההתנהלות הנכונה עם חומרים מסוכנים.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש מנוסה ומוסמך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

למעלה

בין לקוחותינו

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ