לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

כל מה שרציתם לדעת על – תוספת בנייה לבית פרטי 

לא מעט אנשים המחזיקים בבית פרטי, מעוניינים להוסיף לו תוספת בניה, על מנת להגדיל את השטח והפונקציונליות של הבית. לא פעם מדובר על משפחות צעירות, שרכשו בעבר בתים פרטים, אשר אינם תואמים לצרכי המשפחה הנוכחיים. ברגע שהמשפחה גדלה, יש צורך בתוספות בניה, כגון תוספת של חדר נוסף, קומה נוספת או אפילו סגירת המרפסת. אך על מנת להתחיל בבניית תוספת הבנייה, יש צורך תחילה לקבל היתר תוספת בנייה לבית פרטי.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע לכם לקבל היתר תוספת בנייה לבית פרטי בצורה המהירה והיעילה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בליווי של חברות, יזמים ולקוחות פרטיים בענף הבנייה, על מנת לזרז את התהליך ולהפוך אותו לפשוט ויעיל יותר. 

תוספת בניה לבית פרטי

תוספת בנייה לבית פרטי – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, כדאי להגדיר כי תוספת בנייה הינה תוספת של שטח למבנה הקיים. לכן על מנת להתחיל בעבודות, יש צורך להוציא היתר בניה לתוספת בניה. לכאורה מדובר על תהליך פשוט, אך למעשה יש צורך בקבלת אישורים שונים ועמידה בתקנים המחמירים ביותר, המוגדרים לפי החוק. כל מי שינסה לעבור את התהליך בצורה עצמאית, עלול לגלות את נבכי הבירוקרטיה הישראלית. לכן אחת הדרכים היעילות ביותר לקצר את התהליך ולהפוך אותו ליעיל יותר, היא באמצעות שירותיה של חברה מנוסה ומקצועית המתמחה בתחום. חברה מסוג זה תסייע לכם בהשגת כל המסמכים, הטפסים והאישורים הנדרשים, על מנת להתחיל בעבודה מוקדם ככל הניתן. כדאי לציין כי תוספת בנייה כוללת הוספה או סגירה של מרפסת, הוספת ממ"ד, הוספת פרגולות, הוספת חדר נוסף הצמוד למבנה ובנייה על הגג.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  תוספת בנייה לבית פרטי – נקודות חשובות שכדאי להכיר

  חשוב לציין כי לא לכל בית ניתן להוסיף תוספת בניה, מאחר וברוב הפעמים המועצה המקומית מאשרת היתר בניה רק כאשר לא נוצלו מלוא זכויות הבניה בנכס. כמו כן, המועצה מאפשרת להוסיף תוספת בניה, כאשר מדובר על שטח שירות, הכולל: מחסן, חניה, חדר כביסה, מרתף וכדומה. מעבר לכך, המועצה נוטה לעודד תוספת ממ"ד, מאחר והמצב הביטחוני בארץ מצריך זאת. לכן ברוב הפעמים ניתן להוסיף ממ"ד לבית פרטי, גם אם מדובר על שטח שאינו כלול באחוזי הבניה המותרים. על מנת לקבל היתר בניה, יש צורך להגיש את התוכניות למועצה המקומית ולעבור את כל הביקורות הנדרשות. רק מי שעבר את כל התהליך, זוכה לקבל את אישור הבניה הנכסף ולהתחיל בעבודות. יש לזכור כי תוספת בנייה מצריכה תשלום של היטלים שונים למנהל מקרקעי ישראל, לרשות המים ולוועדה. באמצעות בניה קלה ניתן לשדרג את ערך הנכס, מאחר ומדובר על בניה זולה ומהירה.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי תוספת בנייה לבית פרטי. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ