לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אקוסטיקה בצפון

יועץ אקוסטיקה בצפון הארץ חיוני עבור כל מי שמתכנן פרויקט בנייה ומחויב להגיש נספח אקוסטי לוועדת התכנון המקומית. מדובר על אנשים פרטיים או בתי עסק, המעוניינים לבנות או לשפץ בריכת שחייה. הנספח האקוסטי נדרש על מנת לוודא כי חדר המכונות של הבריכה מבודד לפי התקן, על מנת למנוע מטרד רעש לשכנים. כמו כן, יועץ אקוסטי חיוני באזור הסובל מרעש מטוסים, מאחר וכל פרויקט בנייה באזור חייב להיות מבודד אקוסטית, מאחר ואף אחד לא ירצה לחיות בסביבה רועשת ומעיקה. בנוסף, יועץ אקוסטי חיוני באזורים של בנייה רוויה, מאחר וכל פרויקט מגורים, הנבנה באזור צפוף, חייב להיות מבודד אקוסטית על מנת למנוע מטרד רעש, ומצד שני, יש לתת את הדעת על הרעש הנובע מחדר המכונות ומהמדחסים של המזגנים בפרויקט החדש. 

מהו תפקידו של יועץ אקוסטיקה בצפון?

אחד התפקידים של יועץ אקוסטיקה הוא לחזות את הרעש שייגרם במהלך עבודות הבנייה של הפרויקט ולאחר סיומו. כמו כן, היועץ אמור לחזות את הרעש שייגרם מהכבישים המהירים העוטפים את פרויקט הבנייה המתוכנן, לצורך חיזוי עוצמת הרעש הצפויה לדיירים. יש לזכור כי אף אחד לא היה רוצה לחיות בפרויקט מגורים יוקרתי ומושקע, הסובל מרעש בלתי פוסק של מכוניות, מטוסים, מדחסים של מזגנים וכדומה. לכן הצלחת הפרויקט תלויה בנספח האקוסטי שיועץ האקוסטיקה אמור להכין. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי לא ניתן לקבל היתר בנייה, ללא הכנת הנספח האקוסטי בהתאם לתקן המקובל. הנספח האקוסטי אמור לעסוק לא רק ברעש הצפוי בסביבת פרויקט הבנייה וברעש שייווצר כתוצאה מהעבודות והקמת הפרויקט, אלא גם בתכנון האמצעים השונים, האמורים להפחית את מטרדי הרעש השונים. 

יועץ אקוסטיקה בצפון – היבטים שונים שחשוב להכיר

חשוב לזכור כי יועץ אקוסטיקה בצפון יכול לסייע לכם לא רק בשלבי התכנון והבנייה של הפרויקט, אלא גם לאחר השלמת העבודות. לא פעם ניתן לשמוע על אנשים המתעניינים בשירותיו של יועץ אקוסטיקה, מאחר ויש צורך להבין כיצד ניתן להתמודד בצורה היעילה ביותר עם מטרדי הרעש השונים. הדבר נכון הן לגבי רעשים הנובעים מכביש מהיר העובר בקרבת מקום, והן רעשים הנובעים מחדר המכונות של הבניין השכן, רעש המדחסים של המזגנים או הרעש הנובע מהבריכה של השכנים. בכל מקרה, חשוב לבחור בשירותיו של יועץ אקוסטיקה מקצועי ומנוסה, המחזיק בהכשרה ובהסמכה המתאימה, על מנת להבטיח לכם שקט נפשי, לצד עבודה יעילה, מקצועית ומקיפה ביותר.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אקוסטיקה בצפון. אנו מתמחים במתן שירותי יועץ אקוסטיקה במחירים נוחים ואטרקטיביים, תוך כדי הקפדה על שירות יעיל, אמין ומקצועי למעלה מ- 25 שנה. היועצים האקוסטיים שלנו הינם מהנדסים מומחים, המחזיקים בוותק וניסיון של שנים בעולם האקוסטיקה. אנו מקפידים על כל הדרישות וההנחיות של המשרד להגנת הסביבה והוועדות המקומיות. צרו קשר!

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ