לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

תכנון כבישים פיזי ותנועתי

תכנון כבישים פיזי ותנועתי

משרדנו מבצע תכנון תנועתי ופיסי של כבישים מעל 15 שנים של ניסיון, תכנון לעיריות ומועצות, תכנון מחלפים, כיכרות צמתים מרומזרים, מעברי חצייה, איי תנועה.

ניסיון רב, מקצועיות ללא פשרות, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

צוות מהנדסי הכבישים המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה.

תכנון דרכים וכבישים הוא חלק חשוב ומרכזי מאוד ומהווה את הראשי בכל עיר או יישוב תכנון יעיל של מערך תחבורה הוא הכרחי. משרדנו "פתרונות הנדסה ובטיחות" מציע – ייעוץ רחב, תכנון מקיף וניהול פרויקטים בניהולו של צוות המהנדסים שלנו המתמחה בתכנון וניהול פרויקטי תחבורה ותנועה בתחום התחבורה החנייה והתשתיות. הצוות שלנו כולל את המהנדסים הטובים ביותר, בעלי ניסיון רב, המהנדסים ואנשי המקצוע המומחים בתחום אשר יספקו לכם שירות במגוון התחומים לרבות תכנון רחובות וכבישים, תכנון חניות, ליווי תכנון וביצוע של פרויקטים כולל פיקוח עד גמר.

תכנון כבישים

כללים חשובים לשם תכנון כבישים נכון

  • תכנון כבישים הינה משימה חשובה מעין כמותה. תכנון זה צריך לקחת בחשבון את יחסי הגומלים אשר קיימים בין התחבורה העירונית כמו גם הבין עירונית. דבר נוסף שחשוב יהיה להתייחס אליו זה אופי היישוב בו מוקם הכביש והתכנון העתידי אשר נועד לו.
  • הכבישים יבנו על פי התחזית הצפויה להתפתחותו של הישוב. כך במידה ונראה כי הישוב צפוי להתפתח ולהקים שכונות חדשות, יש צורך בלקיחת הנתונים הללו בחשבון בעת תכנון כבישים ראשיים אשר לא יעברו בתוך שכונות המגורים העתידיות.
  • חשוב לשים לב כי עוד בשלבים הראשונים של תכנון כבישים, מאפשרים נגישות טובה לתחבורה ציבורית. בין אם מדובר בתחנות אוטובוס או נתיבים המיועדים לתחבורה ציבורית.
  • ניהול תנועה נכון הוא גם חלק מתכנון כבישים. הוא למעשה מנסה להזרים את התנועה על הכביש במהירות קבועה ככל האפשר במינימום האצות והאטות וכל למזער את העומס על הרכבים והסיכויים לתאונות דרכים עקב איבוד שליטה על כלי הרכב.

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

בנוסף לדוחות הכתובים היטב, תוכלו לקבל אצלנו גם:

שלב התכנון ושלב הביצוע חשובים ומשמעותיים באותה המידה בדיוק, אם השלב הראשוני מתנהל כשורה כל התהליך מתקדם למקום טוב וחיובי, בדיוק כמו כשבונים בניין גבוה יש חשיבות עצומה ליסודות מלמטה. בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות תזכו לעבוד עם יועץ תנועה בעל ניסיון שילווה אתכם בדרך הבטוחה לחיים נוחים וזורמים.

למעלה

בין לקוחותינו

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ