לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

תב"ע נקודתית

כאשר מדברים על תב"ע נקודתית למעשה מדברים על מקרים שבהם בוחרים לשנות את התב"ע (תכנית בניין עיר) בצורה נקודתית בלבד ולא את התכנית הכוללת של אותו אזור. כלומר, השינוי נעשה על מגרש או על חלקה מסוימת, אך חשוב להבין שגם כאן צריך לקבל אישורים. לכן, במידה וגם אתם רוצים לבצע שינוי כזה ואתם רוצים, ובצדק, לעשות את הדברים בצורה חוקית, כדאי שתפנו לקבלת עזרה. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ תעזור לכם לקבל את כל האישורים שצריך לצורך שינויים כאלה במהירות וביעילות, אז למה אתם מחכים?

למה תב"ע נקודתית זה משהו שכדאי לקבל בו עזרה?

תב"ע נקודתית יכולה להשתנות במקרים מגוונים. זה יכול להיות שינוי בשטח המבנה שאנחנו בונים, זו יכולה להיות תוספת בניה שנבחר לעשות או כל דבר אחר. אם אתם תוהים האם כדאי לנסות ולקבל את האישורים לכך לבד, כדאי שתדעו שהתשובה היא לא. למעשה, אם תפנו אל המומחים, תוכלו ליהנות מכמה יתרונות בשירות:

 • התכנון של השינוי שתרצו לבצע יהיה מדויק ומקצועי יותר
 • יהיה מי שידאג עבורכם לכל האישורים
 • הכול יסתיים הרבה יותר מהר ובצורה חוקית

לכן, בין אם אתם קבלנים גדולים שעובדים על פרויקטים מאוד יקרים וחשובים ובין אם אתם אנשים פרטיים שרוצים לעשות שינוי כלשהו, אל תעשו את זה לבד. הרבה פעמים הבירוקרטיה במדינת ישראל עלולה להיות מורכבת ולסבך את הדברים, כך שאם אתם יכולים להיעזר במי שחי ונושם את התחום הזה, זה כמובן כדאי.

תנו למומחים של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ לעזור לכם עם תב"ע נקודתית

את חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ הקים אורי פורן, ולאורך שנות פעילות החברה מספקת שירותי תכנון שונים לאינספור לקוחות שיצאו מרוצים. לכן, בין אם אתם זקוקים לשירות בתחום כמו תב"ע ובין אם תרצו לקבל שירותי ייעוץ אחרים, אל תהססו, התקשרו למספר: 054-2042088 וקבעו לעצמכם פגישה. החברה המקצועית והאמינה שמה לעצמה מטרה לקדם את ענייני הלקוחות שלה, ולתת להם ייעוץ מקיף וכולל לתכנון פרויקטים שונים בתחום הבניה – הכול תחת קורת גג אחת.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ
  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ