צרו קשר

  ּ

  שירותי ניקיון לעסקים, משרדים מגורים

  אל תנסו לעשות את זה לבד

  אם יש לכם משרד מכובד ואם אתם מרגישים מחויבים להשקיע בעובדים שלכם ורוצים לתת להם את התנאים הטובים ביותר אל תחסכו בכל הקשור לניקיון המשרד. חברת 'פתרונות ניהול ואחזקת מבנים' מספקת לכם שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, שירותי ניקיון הכוללים שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה וכמובן חומרים בעלי תקן מחייב.

  אם תחשבו על זה לעומק, את רוב שעות היום גם אתם וגם העובדים שלכם מעבירים דווקא במשרד, כלומר הם נמצאים פחות בבית מאשר בעבודה – אז לא מגיע להם את התנאים הטובים ביותר? ניקיון המשרד הוא התנאי הבסיסי ביותר בדרך לספק להם את התנאים הטובים ביותר.

  יש משרדים גדולים, יש משרדים קטנים, יש משרדים ענקיים, יש משרדים עם מספר קומות ובקיצור יש לא מעט משרדים בישראל וכולם בגודל שונה. אנחנו בחברת 'פתרונות ניהול ואחזקת מבנים' מתאימים לכם את העובד הנכון כדי שתקבלו את מה שאתם צריכים בהתאם לצרכי המשרד או בהתאם לצרכים האישיים שלכם ושל העובדים. שירותי הניקיון שלנו כוללים רשימה ארוכה מאוד של פעולות ובין היתר תוכלו למצוא ברשימה הזו ריקון של פחים, החלפת שקיות בפחים.

  ניקיון כולל של המטבח, ניקיון השולחנות במשרד, ניקוי מלא של חדרי השירותים, ניקוי של האבק ממכשירי חשמל במשרד כגון מדפסות ומסכי מחשב, שטיפת הרצפה, מילוי נייר לניגוב ידיים, החלפת סבון בשירותים לטובת שטיפת ידיים וזו רק רשימה חלקית. כמובן שאם יש עוד סוגי ניקיונות שאתם זקוקים להם אנחנו נשמח לספק לכם אותם כי אצלנו אופן הניקיון הוא בהתאם לצורך של המשרד.

  אתם מחליטים מתי, כמה ולמה

  ניקיון משרד מותאם אליכם

  אנחנו בחברת 'פתרונות ניהול ואחזקת מבנים' מתאימים עבורכם את תכנית עבודת הניקיון של המנקים וכך יוצא שאתם מחליטים מתי יתבצע הניקיון, באיזה אופן יתבצע הניקיון, כמה זמן יתבע הניקיון ואיך בדיוק זה הולך לקרות. אתם למשל יכולים לקבוע שבבוקר יהיו שני מנקים או שלושה מנקים, אתם מחליטים האם בערב בלבד ינקו את חדרי השירותים בצורה יסודית או שאתם רוצים ניקיון יסודי בכל שלוש שעות, אתם קובעים האם המנקים ינקו את המסכים של המחשב גם בזמן העבודה או רק אחרי צהריים ובקיצור אתם מתאימים את הניקיון אליכם ולא אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם.

  בנוסף, אתם כמובן קובעים האם הניקיון יתבצע אחת ליום או אחת לשבוע. יש מקומות שדורשים כמובן ניקיון יום יומי ויש מקומות שאפשר לנקות פעם בשבוע, אתם אלו שמחליטים וקובעים איפה ינקו כל יום ואילו חלקים במשרד יסתפקו בניקיון שבועי או חודשי בלבד.

  חשוב לנו לשמוע את הדעה שלכם

  בניגוד אולי לחברות אחרות, אצלנו אנחנו לא רק שולחים את המנקים וסופרים את התשלום בסוף החודש אלא חשוב לנו מאוד לשמור על קשר רציף וישיר עם הלקוחות ולכן אנחנו מגיעים לביקור אחת לשבוע כדי לשמוע את ההערות שלכם. התגובות שלכם יעזרו לנו לשפר ולשדרג את הרמה המקצועית שלנו וכמובן להפוך את המנקים שלנו לטובים יותר ומקצועיים יותר. חשוב שתדעו גם ששירות הניקיון שאתם מקבלים מאתנו מגובה בביטוח וכל נזק שאם וכאשר ייגרם למשרד שלכם הוא על האחריות שלנו במאת האחוזים.

  רוצים לקבל הצעת מחיר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת. אנחנו נגיע אליכם, נבין מכם מהם הצרכים שלכם וביחד נבנה תכנית עבודה מסודרת שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

  המתחיל במצווה אומרים לו גמור – גם בניקיון

  אחד מהמשפטים השימושיים בישראל הוא המשפט הכתוב מעלה ומעבר לעובדה שהוא מדבר על כך שמי שמתחיל משימה מסוימת רצוי שגם יסיים אותה הוא אומר שאם כבר התחלת במשהו תעשה אותו על הצד הטוב ביותר. ניקיון משרד יכול להיות גם על ידי קצת מים על הרצפה או מטלית רטובה על השולחנות אבל כאשר אתם מזמינים חברת ניקיון אתם רוצים ניקיון יסודי ואמיתי. ביצוע הניקיון בחברתנו כולל את כל השלבים בדרך למשרד נקי ומצוחצח, השירות כולל ניקיון גם במקומות הנידחים יותר במשרד, המקומות האלו שכמעט ולא מגיעים אליהם וכמובן שגם המקומות העמוסים יותר שבהם מתרחשת רוב הפעילות במשרד זוכים להתייחסות הנכונה.

  אנחנו בטוחים שאתם יכולים גם לנקות בעצמכם אבל כאשר אתם מזמינים למשרדכם חברת ניקיון מקצועית אתם לא רק מנקים את המשרד אלא אתם זוכים למשרד מבריק של ממש שגורם ללקוחות והעובדים שלכם להסתכל עליכם בעין אחרת.

  למה באמת חשוב שהמשרד יהיה נקי?

  השאלה הזו אולי מרגישה מיותרת אבל אם תחשבו על זה לעומק אז כנראה שהעובדים שלכם יגיעו לעבודה בכל בוקר גם אם המשרד לא יהיה נקי, כנראה שהלקוחות שלכם ימשיכו לעבוד אתכם גם אם השולחן שלכם יהיה עם אבק וכנראה שגם אתם תמשיכו להגיע מוקדם בבוקר ולצאת מאוחר בערב אם על החלון יהיו קצת סימנים. ובכל זאת, יש חשיבות עצומה למשרד נקי ומצוחצח, משרד מבריק משדר כוח ויוקרה, משרד שעבר ניקיון יסודי משדר עוצמה ונעימות ובלי לשים אתם פתאום תראו את העובדים שלכם מחויכים יותר, את הלקוחות שלכם שמחים יותר ואפילו את עצמכם באים בחשק גדול יותר לעוד יום עבודה. אז יש חשיבות לניקיון במשרד? כמובן שכן, ככל שתשקיעו יותר בניקיון של המשרד כך תשדרו ללקוחות והעובדים שלכם שאתם בדרך הנכונה להצלחה.

  רמת הניקיון חשובה

  רמת הניקיון חשובה מאוד בכל משרד פרטי אך בהחלט אפשר לומר שרמת הניקיון במשרד ממשלתי או מוסד ציבורי חשובה אפילו עוד יותר. המשרדים הציבוריים או הממשלתיים הם של כולנו, הם המראה של המדינה, הם הדוגמה שלנו כאזרחים כיצד צריך להיראות משרד ולכן זו חובה לדאוג שהם יהיו נקיים ומסודרים בכל רגע נתון.

  משרד ציבורי או מוסד ציבורי לא נקיים יוצרים תחושת מיאוס אצל האזרחים, זה פשוט מראה על זלזול ובעקיפין זו גם יכולה להיות הסיבה לכעס ומרמור בקרב האנשים הממתינים בתור.

  כאשר אנחנו שומרים על משרד ממשלתי או מוסד ציבורי נקי אנחנו למעשה אומרים לאזרחים שאכפת לנו מהם, שאנחנו מעריכים את הזמן שלהם,

  שהמקום שאליו הם הגיעו הוא מקום מכובד ומסודר וזו כמובן הסיבה שכל מוסד ציבורי שמכבד את עצמו ישכור את שירותי הניקיון של חברת ניקיון מקצועית ולא ינסה להתחכם.

  אם משרד פרטי לא מוכן להתפשר על רמת הניקיון, בוודאי ובוודאי שמוסד ציבורי לא ירשה לעצמו להתפשר ואם אתם לא מוכנים שהמשרד שלכם יהיה רק חצי נקי אתם יכולים לפנות אלינו לחברת 'פתרונות ניהול ואחזקת מבנים' ואנחנו כבר נדאג שהמשרד שלכם יהיה הכי נקי שאפשר.

  מוסד ציבורי מחויב לאזרחים, הוא חייב לשמור על ייצוגיות ומראה יוקרתי, רק בדרך הזו נוכל ביחד לגרום לאזרחים שמגיעים לקבל שירות להעריך ולכבד את המקום שאליו הגיעו ואם אתם רוצים להבטיח זאת הזמינו עוד היום חברת ניקיון מקצועית שתעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר.

  רשימת לקוחות ארוכה ומגוונת

  בין קהל לקוחותינו במוסדות הציבוריים תוכלו למצוא בתי חולים, מוסדות תרבות, מתנסים, בתי ספר, מבנים ציבוריים, בתי עיריות, הוסטלים, בתי אבות וזו רק רשימה חלקית בלבד. המשרדים שלהם אנו מספקים שירותי ניקיון נמצאים בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום ואנחנו שמחים וגאים לתת שירות ניקיון לכלל האזרחים בישראל כי שאנחנו מנקים משרד ממשלתי או מוסד ציבורי אנחנו לא רק מנקים עבור העובדים או הבוס הגדול של המשרד אלא אנחנו מנקים עבור כל אזרחי ישראל שמגיעים לקבל שירות ורצים ליהנות מהתנאים הטובים ביותר

  רוצים לקבל הצעת מחיר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת. אנחנו נגיע אליכם, נבין מכם מהם הצרכים שלכם וביחד נבנה תכנית עבודה מסודרת שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

  הניקיון הוא כרטיס הביקור של המקום

  איך אתם רוצים למתג את עצמכם?

  אז אחרי שהוסברה בצורה רחבה החשיבות של הניקיון והסדר במשרד שלכם, בין אם מדובר במשרד פרטי ובין אם מדובר במוסד ציבורי הגיע הזמן שלכם לקבל את ההחלטה הגורלית: האם אתם רוצים משרד נקי ומצוחצח שמושך אליו לקוחות או אזרחים ומספק להם את התנאים הטובים ביותר או שאתם מתפשרים ומספקים למבקרים במשרדכם תחושה לא נעימה ובעצם אומרים להם שלא מומלץ להם לחזור שוב. חברת 'פתרונות ניהול ואחזקת מבנים' מציעה לכם לבחור באופציה הראשונה כמובן ועל מנת למקסם את ההחלטה שלכם ועל מנת להעצים את הבחירה שלכם ממליצים לכם לבחור בנו כחברת הניקיון שתעשה את העבודה עבורכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ