צרו קשר

  ּ

  קידום אתרים אורגני לצרכי שיווק ופרסום

  מהו שיווק דיגיטלי וכיצד קידום אתרים בתוצאות החיפוש לוקח בו חלק? האם קידום אתרים יכול לסייע להביא לקוחות חדשים לעסק? ולמי כדאי במיוחד לקדם אתר אינטרנט במנועי חיפוש?

  פעילות דיגיטלית מאפשרת לבעלי עסקים, חברות וארגונים להגיע לקהלי יעד חדשים ולהגדיל את מספר הלקוחות. עד לפני מספר שנים הצליחו רק ארגונים בינלאומיים לייצר נוכחות מקוונת ולהשתמש באינטרנט על מנת להרוויח יותר כסף, אך כיום מדובר על חלק בלתי נפרד מארגז הכלים השיווקי של בעלי עסקים. במילים אחרות, כל מי שרוצה להרחיב את מעגל הלקוחות ולהגיע לקהלי יעד חדשים משתמש בשיווק דיגיטלי בכלל ובאפשרויות שונות של קידום אתרים אורגני בפרט.

  היתרונות של שיווק דיגיטלי

  שיווק דיגיטלי מתאפיין בפילוח מדויק של קהל היעד. בניגוד לפרסום מסורתי שבו הדגש הוא על כמות ולא על איכות, בעזרת שיווק דיגיטלי ניתן לפגוש לקוחות פוטנציאליים בנקודות קריטיות. בעזרת שיווק דיגיטלי קל יותר להניע לקוחות לפעולה, לחשוף אותם למוצרים ושירותים ולעודד אותם לבצע פעולות מסוימות כגון השארת פרטים, ביצוע רכישה וכן הלאה. בנוסף, יש לקחת בחשבון שרוב הלקוחות גם ככה מחפשים מידע באמצעות אתרי האינטרנט ולכן השיווק הדיגיטלי מציע להם ערך אמיתי.

  הערך המוסף של קידום אתרים אורגני

  יש הרבה דרכים לבצע שיווק דיגיטלי ואחת השיטות הבטוחות והטובות ביותר היא קידום אתרים אורגני. הקידום מתייחס לדירוג של אתרי אינטרנט מסוימים בתוצאות החיפוש של מנועי החיפוש הגדולים ובראשם גוגל. הערך המוסף כאן נובע מזה שהגולשים הם אלו שיוזמים את הפנייה ומבצעים את החיפוש. במקום לפרסם במקומות שונים ולקוות שהגולשים או הלקוחות ישימו לב, אפשר לבצע עבודה מאחורי הקלעים ולדאוג שהאתר יופיע בראש תוצאות החיפוש או לפחות באחד העמודים הראשונים.

  המפתח לקידום אתרים

  בניגוד לקידום ממומן שבו מפרסם משלם כסף על מנת להופיע בראש תוצאות החיפוש תחת ביטויים מסוים, קידום אורגני נשען על שורה ארוכה של פרמטרים אובייקטיביים. האלגוריתם של מנועי החיפוש משקלל את הפרמטרים השונים בזמן אמת וכך קובע באיזה מקום לדרג את האתר. במקביל, מי שאחראי על קידום אתרים אורגני דואג שהפרמטרים יתאימו לדרישות של מנוע החיפוש וכך הוא יוצר בולטות במרחב המקוון.

  פילוח מדויק של גולשים ולקוחות

  קידום אתרים אורגני מאפשר לפלח באופן בסיסי את קהל הלקוחות. במקום לפנות לכל הגולשים וגם לכאלה שלא מתעניינים במוצר או בשירות, עדיף להשקיע בלקוחות שמשתמשים באינטרנט על מנת לקבל מידע שרלוונטי אליהם. במקביל, מנועי החיפוש עצמם עושים מאמץ אדיר על מנת להביא לגולשים תכנים מתאימים וכל מה שנותר לבעלי האתרים לעשות הוא להוכיח שהם ראויים להופיע במקום בולט בתוצאות החיפוש.

  קהל היעד של שירותי קידום אתרים

  שיווק דיגיטלי מיועד מטבע הדברים לכל מי שיש לו עסק או מוכר מוצרים ושירותים. חברות גדולות משקיעות מאות אלפי שקלים בקידום אתרים וכך גם מוסדות ציבור, בעלי עסקים קטנים, ארגונים ללא מטרות רווח, מפלגות פוליטיות ועוד. למעשה, אין טעם להקים אתר אינטרנט בלי לקדם אותו באופן אורגני. הקידום האורגני הוא הבסיס לפעילות באינטרנט ולטכניקות מתקדמות יותר של שיווק דיגיטלי. כל עוד מנועי החיפוש ימשיכו להיות שער הכניסה העיקרי לאינטרנט, החשיבות של הקידום האורגני תהיה גבוהה וקריטית.

  לאתר שלך מגיע את המקום הראשון

  אנחנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מתמחים בין היתר בשירותי קידום אתרים. דרכנו האתר שלך יגיע למקום הראשון והלקוחות יעמדו בתור. רוצה לראות תוצאות? רק נותר לך להשאיר פרטים ונתחיל לבצע עבורך קידום אתרים אורגני בהקדם!

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ