צרו קשר

  ּ

  קידום אתרים אורגני לבעלי עסקים קטנים

  מה המשמעות של קידום אתרים עבור בעלי עסקים קטנים? מה ההבדל בין קידום ממומן לבין קידום אתרים אורגני? איך מקדמים בפועל אתר אינטרנט של עסק קטן?

  בעלי עסקים קטנים יודעים שהם חייבים להשיג נוכחות דיגיטלית על מנת להתחרות בחברות וארגונים גדולים. האינטרנט הפך את זירת המסחר לגלובאלית והתחרות של בעלי עסקים קטנים היא מול נותני שירותים דומים מכל רחבי העולם, אך בעזרת הקפדה על מספר כללי מפתח ניתן לייצר בולטות. הדרך לעשות זאת עוברת בקידום אורגני של אתרי אינטרנט והיא מחייבת השקעה של זמן ומשאבים.

  החשיבות של קידום אתרים לבעלי עסקים קטנים

  בעלי עסקים קטנים צריכים לזכור שרוב הגולשים משתמשים במנועי החיפוש כשער הכניסה לאינטרנט. כתוצאה מכך, בעלי עסקים קטנים שאתר האינטרנט שלהם לא מופיע בדפים הראשונים של תוצאות החיפוש במנועי חיפוש למעשה לא קיימים עבור הגולשים. מלבד לקוחות ותיקים שמכירים את העסק הקיים ומזמינים ממנו שירותים או מוצרים, אין לבעלי עסקים קטנים אף דרך להשיג לקוחות חדשים בלי לייצר נוכחות דיגיטלית דומיננטית. הנוכחות הזו מתחילה במנועי החיפוש והיא כוללת גם טיפול באתר עצמו.

  מאפיינים של קידום אתרים אורגני

  קידום אורגני מתייחס לאופן שבו מנועי חיפוש כמו גוגל מחליטים כיצד לדרג את תוצאות החיפוש. באופן עקרוני, ככל שאתר האינטרנט מעניק שירות ומענה טוב יותר לציפיות של הגולש, כך הוא ידורג גבוה יותר בתוצאות החיפוש. האלגוריתם של מנועי החיפוש בודק את מידת ההתאמה של האתר לשאילתת החיפוש וכך מחליט כיצד לדרג אותו.

  מאפיינים של קידום ממומן

  בניגוד לקידום אורגני שעליו אי אפשר לשלם ואין בו קיצורי דרך, קידום ממומן הוא פונקציה של השקעה כספית. זהו קידום שקובע היכן תמוקם מודעת פרסום שנרכשת ממנוע החיפוש ומופיעה בראש התוצאות בעקבות שאילתות מסוימות. קידום ממומן יכול להיות מאוד יעיל כאשר הוא מפרסם מבצעים, הטבות, מוצרים ושירותים – אך הוא פחות רלוונטי עבור בעלי עסקים קטנים עם תקציב מוגבל.

  טיפים לקידום אורגני של אתרי אינטרנט

  בעלי עסקים קטנים שרוצים להופיע בתוצאות החיפוש של מנועי חיפוש כמו גוגל חייבים להשקיע בקידום אורגני. זה אומר שעליהם לבנות אתר אינטרנט נגיש ומהיר, לעדכן אותו בתכנים איכותיים ולעמוד בסטנדרטים מסוימים מבחינת התאמה למובייל ולדרישות אבטחה. בתוך כך, על בעלי העסקים לדאוג שהקוד שבו אתר האינטרנט שלהם כתוב יהיה קריא עבור האלגוריתם של מנוע החיפוש ורצוי שהם יאחסנו אותו על גבי שרת יציב ואמין.

  איך מבצעים קידום אורגני?

  מהאמור לעיל אפשר להבין מדוע לרוב בעלי העסקים הקטנים אין את הידע או היכולת לבצע בעצמם קידום אתרים אורגני. הם חייבים להיעזר בשירותי קידום מקצועיים וכדאי שהשירות יתאים לצרכים שלהם. במסגרת קידום אתרים אורגני אין מקום לטעויות כי התחרות גדולה ואינטנסיבית. בנוסף, מנועי החיפוש סורקים בכל רגע נתון מאות מיליוני אתרים בעולם ולכן נדרשת תחזוקה. המשמעות היא שלא מספיק לבנות אתר אינטרנט ולהשקיע בו כסף, כל עוד לא דואגים לקידום האורגני שלו. את הקידום האורגני מבצעים מרגע עליית האתר לאוויר וכל אורך תקופת הפעילות של העסק.

  האתר שלך מתקדם לעבר הפסגה!

  אנחנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות יכולים להקצות עבורך מומחים לקידום אורגני. יש לנו ניסיון משמעותי בתחום וכלים טכנולוגיים מתקדמים לטיפול באתרי אינטרנט, עמודי נחיתה ועוד. רוצה לראות את האתר שלך בראש תוצאות החיפוש של גוגל? כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ולקבל הכוונה על קידום אתרים אורגני ברמה הגבוהה ביותר!

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ