צרו קשר
ּ

קונסטרוקטור

תכנון קונסטרוקציה להיתר בנייה

קונסטרוקציה – מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מתמחה בכל הקשור לייעוץ קונסטרוקציה – וכמובן גם מספקת עבורכם שירותי תכנון קונסטרוקציה והכל כמובן בעזרת הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים.

​אנו נספק לכם ליווי צמוד לאורך כל הפרויקט ונתכנן עבורכם את כל המפרטים והתכניות כדי שתוכלו לבנות את המבנה בדיוק כפי שרציתם. כמו כן, המומחים שלנו יעמידו לרשותכם מערך פיקוח על העבודה עצמה ואפילו נבצע עבורכם ניתוח של ההצעות המקבילות כדי להבטיח לכם חיסכון כספי מקסימלי.

חיזוק מבנים קיימים מפני רעידות האדמה שעתידות להגיע לאזור שלנו, תכנון נכון ומדויק של תוספות בנייה במידת הצורך, סיוע בקבלת כל האישור וההיתרים הנחוצים, סיוע בצד המשפטי הכולל בין היתר חוות דעת מתמחה לבית המשפט, ביצוע כל החישובים הסטטיים הנדרשים ועוד.

​שירות מותאם אישית לצרכים שלך

השירות שלנו מיועד לכולם – כולל לקוחות פרטיים, קבלנים, מוסדות ממשלתיים, אדריכלים, רשויות מקומיות, מעצבים ועבור כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום. כמו כן, פתרונות הנדסה ובטיחות פועלת בכל סוגי המבנים, כולל בתי מלון, משרדים, מתקני תעשייה, מבנים ציבוריים וכמובן גם בתים פרטיים, לרבות וילות ובניינים משותפים.

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

הצוות שלנו – ליווי ופיקוח צמוד

צוות המהנדסים שלנו בוגרי הפקולטות להנדסה אזרחית בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון בעלי ניסיון של מעל 20 שנה, כל פרויקט עובר תהליך תכנון שמשלב את כלל המהנדסים שלנו, ומעניק ללקוח ביטחון ומקצועיות בנוסף לשירות המעולה והזמינות שלנו.

אנחנו נדאג ללוות אתכם בשלבי התכנון והבנייה של הפרויקט, תוך פיקוח צמוד ומתן פתרון לכל שינוי תכנוני ומבני שיידרש.

תכנון נוף ופיתוח פרויקטים מכל סוג שהוא – גם תמ"א 38

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מלווה אתכם כאמור לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי – כאשר לאורך התהליך אנחנו מפקחים מקרוב על צורת הבנייה ואופן הבנייה. בנוסף לכל השירותים שאנו מציעים לכם, אנו מתמחים גם בפיתוח נופי ותוכלו למצוא אצלנו אדריכלי נוף והנדסאי נוף שעובדים אצלנו באופן קבוע. חשוב להדגיש שכל פרויקט נעשה בשיתוף פעולה מלא אתכם, בעוד הצוות המורחב שלנו מערב אתכם בכל החלטה ומסייע לכם להגיע להחלטות הנכונות ביותר.

תמ"א 38 ופיתוח פרויקטים סביבתיים

כתחום המשיק לפיתוח הנוף, אנו בפתרונות הנדסה ובטיחות מתמחים גם בחיזוק מבנים ופרויקטים מסוג תמ"א 38 במסגרתם מבנים רעועים או ישנים יזכו לחידוש משמעותי הן מבחינת הנראות והן מבחינת עמידותם.

​במסגרת פיתוחי פרויקטים, אנו עוסקים גם בהיבטים הסביבתיים ובין היתר אנו עוסקים בתכניות אב ותכניות מתאר ליישובים, פארקים ונחלים, בפיתוח שכונות מגורים ומוסדות ציבוריים, בשמירה על הטבע באזור הפרויקט ובתכנון הפארקים והאזורים הפתוחים, כולל גם את נושא הצמחייה, טיפול במפגעים סביבתיים ובשיקום מלא לרחובות, בתכנון פרויקטים מיוחדים כמו אתרי הנצחה, חניונים ועוד.

תחומי התמחות נוספים

במסגרת העבודה מולנו, אתם זוכים לסיוע במגוון תחומים, על מנת להעמיד לרשותכם מערך שירות רחב הכולל תחתיו את כל השירותים להם תזדקקו על מנת להיות בטוחים שהפרויקט שלכם נבנה בדיוק בהתאם לתקנים. בין היתר אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מתמחים בתכנון מערכות הספק וגנראטורים, מערכות אל-פסק, מערכות פוטו – וולטאיות, בדיקה של מערכת החשמל גם במתח גבוה וגם במתח נמוך, בדיקות תרמוגרפיה לאיתור תקלות, בדיקות שנתיות של בטיחות ואינטגרציה, בדיקת חדרי מיתוג, בדיקת שדות אלקטרומגנטיים, ספקי מתח, מייצבים – והרשימה עוד ארוכה.

​בעזרת המומחיות שלנו, תוכלו ליהנות משירות איכותי מאת אנשי המקצוע מהמובילים בתחומם בישראל, שיעמידו לרשותכם את הניסיון הרב שבאמתחתם כדי לייעל את העבודה שלכם ולהעניק לכם את השקט ואת הביטחון בכך שהפרויקט יתנהל במסלול הנכון.​

פתרונות הנדסה ובטיחות – לשירותכם

אם אתם מחפשים חברה אמינה, בעלת ניסיון, מקצועית, שמעסיקה את אנשי המקצוע המובחרים ביותר ותלווה אתכם מההתחלה ועד הסוף חברת – פתרונות הנדסה ובטיחות זו הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. עם הצלחות אי אפשר להתווכח וביכולתנו להתגאות במאות לקוחות מרוצים שבחרו בנו וזכו לתכנון פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר.

​​כאשר אתם מתכננים פרויקט גדול או אפילו פרויקט מצומצם יותר – זה בהחלט לא הזמן לקחת סיכונים מיותרים או להתפשר על האיכות, אנחנו נשמח ללוות אתכם בכל פרויקט ולהיות לצדכם בכל ההחלטות החשובות והקריטיות להצלחת הפרויקט שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ