צרו קשר
ּ

קונסטרוקטור

קונסטרוקטור

השירות שלנו כולל ליווי של קונסטרוקטור משלב התכנון המקדים, דרך קבלת ההיתר, הוצאה של תוכניות עבודה ומפרט טכני ופיקוח עליון.
קונסטרוקטור טוב יודע להציב את הדרישות המדוייקות ולא להעמיס את התכנון בפלדה ובדירשה לקלונסאות שמייקרים את הפרויקט מאוד.
החלטת להרחיב את הבית? לפתוח את הקיר החיצוני הפונה לגינה ולהרכיב וויטרינה יפה במקומו? יוזמות נהדרות ובהחלט מגיע לך שינוי והרחבת הבית. יש אשר בונים את בית חלומותיהם דווקא בגיל השלישי כשהם בפנסיה ואין חובה לעבוד למחייתם, הם משקיעים את זמנם ואת כספם בבניית ביתם ואם הילדים יכולים לשים יד ולעזור אז יש חגיגה גדולה וזוג ההורים הקשיש מתחיל למעשה חיים חדשים.

קונסטרוקטור הוא זה אשר בלעדיו אי אפשר

ראשית כל על מנת לקבל היתר בנייה יש להציג את תוכנית הקונסטרוקציה על כל מורכבותה. את התכנית בונה הקונסטרוקטור ובהנחה כי התקבל היתר הבנייה אפשר להתחיל בתהליך. לצד היוזמה לבנות את בית חלומותיך, תמיד ישנה האפשרות לבצע שינויים מבניים בתוך הבית ולהפוך אותו ממש לבית יוקרה. גם כאן נכנס לתמונה קונסטרוקטור המאשר את השינויים, או מלווה את הקמתו של מבנה חדש. ללא הקונסטרוקטור לא ניתן לבנות או לשנות.

קונסטרוקטור – הצורך בשינוי

אנשים זקוקים לשינויים. קשה לחיות את כל החיים באותו בית, יפה ככל שיהיה. לעבור דירה, לבנות בית או לשפץ את הבית הקיים. לא חשוב, העיקר לשנות. להוסיף גרם מדרגות או להרחיב את הקיים, להגדיל את שטח החצר אם מותר, לשבור קירות או לבנות קירות ולהתאים את השינויים על פי הצרכים המשפחתיים הגדלים, שימחה גדולה, הזוג הצעיר הביא עימו את הנכדים החדשים, צריך לדאוג להם למקום.

הקונסטרוקטור חייב להיות חלק מצוות אנשי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם

בכל תהליך בנייה או שיפוץ, דרושים אנשי מקצוע אמינים ומנוסים. בבואך להתחיל בתהליך, זה הזמן ליצור קשר עם חברת בנייה על מנת לקבל את הייעוץ הנכון, את ההכוונה המדוייקת, ואת הגב הדרוש בתהליך כל כך מורכב. חברה רצינית תדע לתת מענה בכל בעיה ולכל שאלה. לבד הרבה יותר קשה לנהל תהליך בנייה וקשה הרבה יותר לתת אמון באדם אשר לא שמעת עליו, שאין לך ידיעה מה ההסמכה שלו וכמה לקוחות מרוצים עומדים מאחוריו.

חברה מספקת שירותים מקבילים

חברת בנייה גדולה יכולה להעניק שירותי ייעוץ, אדריכלות ועיצוב פנים, שירותי צבע, קונסטרוקטור מקצועי ועוד מגוון שירותים בתחום. חברה מסודרת עוזרת לך לנהל את תהליך הבנייה, לזהות בזמן את הטעויות ולשמור על הכיס כלומר, להימנע מפזרנות שלא לצורך ומטעויות כלכליות קשות.

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מתמחה בכל הקשור לייעוץ קונסטרוקציה – וכמובן גם מספקת עבורכם שירותי תכנון קונסטרוקציה והכל כמובן בעזרת הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים.

​אנו נספק לכם ליווי צמוד לאורך כל הפרויקט ונתכנן עבורכם את כל המפרטים והתכניות כדי שתוכלו לבנות את המבנה בדיוק כפי שרציתם. כמו כן, המומחים שלנו יעמידו לרשותכם מערך פיקוח על העבודה עצמה ואפילו נבצע עבורכם ניתוח של ההצעות המקבילות כדי להבטיח לכם חיסכון כספי מקסימלי.

חיזוק מבנים קיימים מפני רעידות האדמה שעתידות להגיע לאזור שלנו, תכנון נכון ומדויק של תוספות בנייה במידת הצורך, סיוע בקבלת כל האישור וההיתרים הנחוצים, סיוע בצד המשפטי הכולל בין היתר חוות דעת מתמחה לבית המשפט, ביצוע כל החישובים הסטטיים הנדרשים ועוד.

השירות שלנו מיועד לכולם – כולל לקוחות פרטיים, קבלנים, מוסדות ממשלתיים, אדריכלים, רשויות מקומיות, מעצבים ועבור כל אנשי המקצוע העוסקים בתחום. כמו כן, פתרונות הנדסה ובטיחות פועלת בכל סוגי המבנים, כולל בתי מלון, משרדים, מתקני תעשייה, מבנים ציבוריים וכמובן גם בתים פרטיים, לרבות וילות ובניינים משותפים.

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

צוות המהנדסים שלנו בוגרי הפקולטות להנדסה אזרחית בטכניון ובאוניברסיטת בן גוריון בעלי ניסיון של מעל 20 שנה, כל פרויקט עובר תהליך תכנון שמשלב את כלל המהנדסים שלנו, ומעניק ללקוח ביטחון ומקצועיות בנוסף לשירות המעולה והזמינות שלנו.

אנחנו נדאג ללוות אתכם בשלבי התכנון והבנייה של הפרויקט, תוך פיקוח צמוד ומתן פתרון לכל שינוי תכנוני ומבני שיידרש.

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מלווה אתכם כאמור לאורך כל הפרויקט החל משלב התכנון הראשוני ועד שלב הבנייה הסופי – כאשר לאורך התהליך אנחנו מפקחים מקרוב על צורת הבנייה ואופן הבנייה. בנוסף לכל השירותים שאנו מציעים לכם, אנו מתמחים גם בפיתוח נופי ותוכלו למצוא אצלנו אדריכלי נוף והנדסאי נוף שעובדים אצלנו באופן קבוע. חשוב להדגיש שכל פרויקט נעשה בשיתוף פעולה מלא אתכם, בעוד הצוות המורחב שלנו מערב אתכם בכל החלטה ומסייע לכם להגיע להחלטות הנכונות ביותר.

כתחום המשיק לפיתוח הנוף, אנו בפתרונות הנדסה ובטיחות מתמחים גם בחיזוק מבנים ופרויקטים מסוג תמ"א 38 במסגרתם מבנים רעועים או ישנים יזכו לחידוש משמעותי הן מבחינת הנראות והן מבחינת עמידותם.

​במסגרת פיתוחי פרויקטים, אנו עוסקים גם בהיבטים הסביבתיים ובין היתר אנו עוסקים בתכניות אב ותכניות מתאר ליישובים, פארקים ונחלים, בפיתוח שכונות מגורים ומוסדות ציבוריים, בשמירה על הטבע באזור הפרויקט ובתכנון הפארקים והאזורים הפתוחים, כולל גם את נושא הצמחייה, טיפול במפגעים סביבתיים ובשיקום מלא לרחובות, בתכנון פרויקטים מיוחדים כמו אתרי הנצחה, חניונים ועוד.

במסגרת העבודה מולנו, אתם זוכים לסיוע במגוון תחומים, על מנת להעמיד לרשותכם מערך שירות רחב הכולל תחתיו את כל השירותים להם תזדקקו על מנת להיות בטוחים שהפרויקט שלכם נבנה בדיוק בהתאם לתקנים. בין היתר אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מתמחים בתכנון מערכות הספק וגנראטורים, מערכות אל-פסק, מערכות פוטו – וולטאיות, בדיקה של מערכת החשמל גם במתח גבוה וגם במתח נמוך, בדיקות תרמוגרפיה לאיתור תקלות, בדיקות שנתיות של בטיחות ואינטגרציה, בדיקת חדרי מיתוג, בדיקת שדות אלקטרומגנטיים, ספקי מתח, מייצבים – והרשימה עוד ארוכה.

​בעזרת המומחיות שלנו, תוכלו ליהנות משירות איכותי מאת אנשי המקצוע מהמובילים בתחומם בישראל, שיעמידו לרשותכם את הניסיון הרב שבאמתחתם כדי לייעל את העבודה שלכם ולהעניק לכם את השקט ואת הביטחון בכך שהפרויקט יתנהל במסלול הנכון.​

אם אתם מחפשים חברה אמינה, בעלת ניסיון, מקצועית, שמעסיקה את אנשי המקצוע המובחרים ביותר ותלווה אתכם מההתחלה ועד הסוף חברת – פתרונות הנדסה ובטיחות זו הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. עם הצלחות אי אפשר להתווכח וביכולתנו להתגאות במאות לקוחות מרוצים שבחרו בנו וזכו לתכנון פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר.

​​כאשר אתם מתכננים פרויקט גדול או אפילו פרויקט מצומצם יותר – זה בהחלט לא הזמן לקחת סיכונים מיותרים או להתפשר על האיכות, אנחנו נשמח ללוות אתכם בכל פרויקט ולהיות לצדכם בכל ההחלטות החשובות והקריטיות להצלחת הפרויקט שלכם.

מגשימים חלום ובונים בית? מקימים את המפעל שתמיד רציתם או את גורד השחקים שבו החלטתם להשקיע? כך או כך, אתם חייבים לקבל אישור קונסטרוקטור כדי להבטיח שהמבנה יציב ושבאמת אפשר להמשיך עם בנייתו. חשוב להבין: בנייה ללא אישור כזה משמעותה בניה לא חוקית ואם חלילה יקרה משהו, כל האחריות תיפול עליכם. לכן, אם אתם תוהים אל מי כדאי לפנות לצורך הזמנת שירות בתחום הקונסטרוקציה, כדאי שתדעו שהגעתם בדיוק למקום הנכון. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ תלווה אתכם לכל אורך הדרך. אין ספק, עם המומחים של החברה אתם, והמבנה שלכם, בידיים הכי טובות שיש.

כאשר אנשים מתחילים פרויקט מסוים של בניה, לא תמיד הם יודעים באמת לאן הם נכנסים ואילו סוגים של אישורים יהיה עליהם להשיג. זאת, כדי שהעבודה תהיה חוקית. אישור קונסטרוקטור הוא לא עניין של רצון טוב, אלא עניין חוקי לכל דבר ולכן הוא ניתן ללקוחות מכל הסוגים:

  • לקוחות פרטיים
  • קבלנים
  • מוסדות ממשלתיים
  • אדריכלים
  • רשויות מקומיות
  • בתי מלון ועוד

למען האמת, אפילו כאשר מדברים על בניית מבנים קטנים יחסית, כמעט תמיד צריך לקבל אישור של קונסטרוקטור. לכן זה לא משנה על איזה פרויקט אתם עובדים, כמה הוא דחוף או כמה אנשים ישתמשו בו כשהוא יהיה מוכן. מה שבטוח הוא שאתם צריכים אישור מסוג זה.

רוצים לקבל לא רק את אישור קונסטרוקטור אלא חשוב לכם גם לקבל עזרה נוספת? רוצים שמישהו ינהל את העבודה בפועל וגם ינסה להשיג עבורכם מחירים טובים יותר? חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ היא הכתובת עבורכם. החברה קיימת כבר שנים רבות ומציעה שירותים נוספים בתחומי תכנון שונים כמו אינסטלציה, תנועה וחניה, בטיחות אש, נגישות ועוד. התקשרו עוד היום למספר: 054-2042088 לצורך קבלת ייעוץ ראשוני בחינם ותראו שלא תצטערו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ