צרו קשר

  ּ

  פתרונות ניהול ואחזקת מבנים

  כאשר אתם בוחרים בנו, בחברת 'פתרונות ניהול ואחזקת מבנים' אתם מקבלים שירותים מקיפים ונרחבים הכוללים גם אחזקה שוטפת של הבניין או המבנה, גם שירותי ניקיון יסודיים, גם אבטחה ושמירה על הבניין ועוד שירותים רבים נוספים. אנו לא מספקים לכל הלקוחות שלנו את אותם השירותים, אנחנו מתאימים את אופי השירותים לצרכים שלכם – וכך כל לקוח שלנו מקבל סל פתרונות ייחודי.

  למעשה, השירות שלנו הוא לספק לכם פתרונות לכל בעיה או ליקוי שמתגלה בבניין וכאשר אתם מעבירים את השרביט אלינו אתם יכולים להישאר רגועים ומלאי ביטחון כי אנחנו מבצעים את כל התיקונים וכל הניהול השוטף עבורכם. יש לנו את הידע המתאים, יש לנו את הניסיון הנדרש, יש לנו את אנשי המקצוע הנכונים, יש לנו את ההסמכה המקיפה ביותר ואתם יכולים לדעת שאתם בידיים טובות במידה ובחרתם בנו.

  מעטפת מקיפה של שירותי ניהול ואחזקת מבנים – לכל צורך

  אז מעבר לשמירה על הבניין, מעבר לתחזוק הבניין ומעבר לניקיון הבניין, מדי יום אנחנו גם מעניקים לכם שירותים נוספים כדי שאתם תוכלו להתרכז רק במה שחשוב באמת ומה שמקדם את העסק או החברה שלכם קדימה. המטרה שלנו היא לא רק לתחזק ולתפעל את הבניין אלא גם להסתכל קדימה ביחד אתכם ולמצוא פתרונות לתחומים נוספים כמו מערכת החשמל, מערכת המים, מערכות כיבוי האש, מערכת הביוב, תחזוקת המעלית, שמירה על המראה הכללי של הבניין, שמירה על הגג של הבניין, הדברה, תחזוקת הגן או הגינה ועוד.

  רוצים לקבל הצעת מחיר? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת. אנחנו נגיע אליכם, נבין מכם מהם הצרכים שלכם וביחד נבנה תכנית עבודה מסודרת שתתאים לכם כמו כפפה ליד.

  מענה מהיר, שקט נפשי ומתן פתרונות מיידים

  כאשר אתם בוחרים בנו לטובת שירותי אחזקת ותפעול הבניין או המבנה שלכם אתם מרוויחים ובגדול כי אצלנו תזכו לעבוד מול מוקד שירות שזמין 24 שעות ביממה ויספק לכם מענה לכל בעיה ולכל שאלה במהירות ובפשטות. אנחנו יודעים שאתם רוצים שקט נפשי וביטחון ולדעת שיש מי שדואג לבניין גם כשאתם לא נמצאים בסביבה וזה בדיוק מה שאנחנו מבטיחים לכם ועושים עבורכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ