לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

פיקוח בנייה פרטית

ניהול פרויקטים בבנייה ברמה הגבוהה ביותר – לבנייה פרטית למגורים

פיקוח בנייה פרטית – פרוייקט הבנייה שלכם בידיים טובות

הבית שלכם הוא המקום הבטוח שלכם. אם בחרתם לבנות, לשפץ או להרחיב את הבית שלכם – אתם בוודאי מתכננים פרוייקט משמעותי בעלויות ניכרות – וחשוב שתדעו כי הבנייה תתנהל כהלכה.

שאלות רבות נדרשות למענה בתהליך של בנייה פרטית.

חשוב לבדוק את איכות התכנון, הביצוע, והחומרים בהם ייעשה שימוש, את התאמה לתקנות המקומיות ולאישורים במגרש, את ההתאמה בתכנון לצרכי המשפחה או דיירי הבית העתידיים, את העמידה בלוחות הזמנים לאורך הפרוייקט, את ההיצמדות לתקציב שהוסכם, ועוד.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  חשוב שתדעו – בישראל, מעל 80% מהפרויקטים של שיפוץ או בנייה פרטית ללא פיקוח בנייה מקצועי, מסתיימים במפח נפש.

  עיכובים בתהליך הבנייה, בנייה לקויה או שלא בהתאם לאישורים, ועוד כהנה וכהנה – מותירים בעלי בתים מיואשים, והופכים את החלום להתחדש בבית מוצלח יותר – לסיוט.

  על מנת להבטיח שהבנייה שלכם תהיה הצלחה – חשוב שתיעזרו בפקחי פרוייקטי בנייה שיעקבו אחר הפרוייקט מתחילתו עד סופו, ויבטיחו את הצלחתו.

  צוות מנוסה, מקצועי וקשוב של פקחי בנייה מבית "פתרונות הנדסה", הכולל מהנדסי בניין מנוסים, ישמח לעמוד לשירותכם, לפקח על הקבלנים ואנשי המקצוע לאורך כל הדרך, וללוות אתכם מתהליך התכנון ועד לקבלת מפתח, בחיוך מאושר.

  מתי חשוב לשקול פיקוח בנייה?

  פיקוח בנייה פרטית הוא תהליך מעקב מקצועי אחר כלל אנשי המקצוע באתר הבנייה, כאשר בעלי הפרוייקט אינם מעוניינים להפוך את הפיקוח על התקדמות הפרוייקט לקריירה נוספת שלהם, תוך לימוד עמוק של הנושא ומעקב צמוד על בסיס יומי אחר התקדמות הפרוייקט.

  במקרים של בניית בית פרטי או בניין רב קומות, פרוייקט תמ"א 38, הרחבת המבנה או שיפוץ הכולל תוספות בנייה – הבחירה להיעזר בצוות מקצועי שישמור על האינטרסים שלכם מול קבלני הבנייה, תבטיח עמידה בזמנים, בתקציב, ובמטרות הפרוייקט – גם במקרה של בנייה פרטית, ואפילו במקרה של קבוצות רכישה.

  יש לי קבלן פרטי שאני סומך עליו – האם אני צריך גם פיקוח על הבנייה?

  כן. אתם חייבים להחזיק בשטח מישהו, שהאינטרסים שלו הם אלה שלכם בדיוק.

  הקבלן, אמין וידידותי ככל שיהיה, עשוי להיקלע לאתגרים בלוחות הזמנים, בפריסת התקציב וכדומה – ובמקרים כאלה, חשוב שיהיה שם מישהו מטעמכם, שיסייע לבחור דרכי פעולה.

  תקלות, אתגרים, שיבושים והפתעות ניתן למצוא בכל פרוייקט, בכל יום – לא רק בעבודתו של הקבלן הראשי, אלא גם בתהליכי העבודה של קבלן הגבס, עבודות הגמר או החשמל, איש עבודות האלומיניום, וכולי.

  אתם צריכים איש מקצוע, שירכז את הטיפול בכלל קבלני הבנייה ואנשי המקצוע, וידאג שהכל יתבצע באופן מושלם ושאיש מהם לא יתפתה לחסוך על חשבונכם.

  בחינה מתמדת של איכות העבודה

  על פי סקרים שבוצעו בישראל לאחרונה, שלושת האתגרים הגדולים לסיום מוצלח של פרוייקט בנייה הם: עמידה בלוחות הזמנים, שמירה על התקציב, ובנייה על פי התכנית (כולל חומרי הבנייה). צוות "פתרונות הנדסה" מאפשר פיקוח בנייה פרטית ועל פרוייקט הבנייה שלכם בשיתוף מהנדס בנייה – שתמיד ידאג שחומרי הבנייה, התכניות והביצוע, יהיו בטוחים, ויבוצעו באופן אופטימאלי.

  היתרונות הגדולים של צוות פיקוח בנייה

  צוותי פיקוח הבנייה של "פתרונות הנדסה" יהיו שם, ללוות כל איש מקצוע בדרך שלכם לגמר פרוייקט מושלם. בדרך כלל, מדובר בפרויקטים בעלויות של מאות אלפי שקלים – לא אחת, מדובר בהגשמה של חלום.

  צוות הפיקוח יוודא באופן שוטף שהפרויקט מתקדם על פי לוח הזמנים ובהתאם לתכניות.

  הפיקוח חוסך לא אחת כספים ועוגמת נפש מרובים – מונע מלוחות הזמנים להשתבש, עוצר קבלנים מקומיים באתר הבנייה מלקבל החלטות שלא משרתות את האינטרסים של בעלי הפרוייקט, ושומר על הפרוייקט בתוך התקציב שנקבע – תוך וידוא שכל קבלן יבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

  אל תוותרו על ליווי ופיקוח בנייה פרטית בבנייה שלכם עם הצוות של פתרונות הנדסה!

  צוות הפיקוח על פרוייקטי בנייה מטעם "פתרונות הנדסה" כולל אנשי מקצוע, ביניהם מהנדס בנייה, ותפקידנו – לוודא, החל משלב התכניות, שהבנייה מתקדמת כמתוכנן, ללא עיכובים, ללא חריגות, וללא פשרות בלתי צפויות.

  אנחנו נהיה שם, כשכל איש מקצוע יתחיל לעבוד, כשכל אתגר או צומת בה יש לקבל החלטה תצוף על פני השטח – ותמיד נבטיח, שהפרויקט שלכם יתקדם באופן האופטימאלי, עד להשלמתו המשמחת.

  פנו אלינו כעת, ונשמח להציע לכם ליווי מקצועי, אדיב, מנוסה ומעורב – החל משלב ההתקשרות עם הקבלן ואישור התכניות, ועד לקבלת מפתח!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ