צרו קשר
ּ

ספרינקלרים – לא לפחד מהשריפה הבאה

מה הם הגורמים העיקריים לשריפות בבתי עסק? מה היא הדרך הטובה ביותר להתגונן מדליקות ושריפות? איזה בעל מקצוע מוסמך לסייע בהתגוננות משריפות?

בעלות על עסק מגיעה עם אחריות רבה וכבדה ושמירה על בטיחות העובדים והמבקרים במתחם העסק שלך היא מההיבטים החשובים והקריטיים ביותר. שריפות בבית העסק, כאשר העסק אינו מוכן אליהן, יכולות להוביל לנזקים כבדים לרכוש, פגיעה חמורה בקצב העבודה ואפילו פגיעה בחיי אדם אשר נמצאים תחת האחריות שלך. מהנדס בטיחות מוסמך יוכל לעזור לך להבין את נקודות התורפה של העסק שלך ולסייע לך בהתגוננות כנגד שריפות.

בחינה יסודית של נקודות התורפה בעסק שלך

שריפות יכולות להיגרם עקב תאונות, תכנון לקוי של מתחם העבודה, תהליכי עבודה לא נכונים עם מכשור ואפילו תנאי הסביבה. בעזרת גורם מקצועי ומנוסה ניתן לאתר את נקודות התורפה הבטיחותיות בבית העסק שלך, למנוע את הטרגדיה הבאה ולצמצם את הנזקים במקרים הגרועים ביותר.

מה היא הדרך הטובה ביותר להתגוננות מפני שריפות?

תכנון חכם של מערכת למניעת שריפות כולל בחינה יסודית של פעולת העסק שלך. נכון להיום, המערכת הטובה ביותר להתגוננות מפני שריפות הינה מערכת ספרינקלרים. זאת הודות ליכולת שלה לאתר שריפות באופן אוטומטי, למגר את ההתפשטות שלהן ולכבות אותן ללא סיכון חיי אדם. בנוסף למערכת ההגנה מפני שריפות, מומלץ לבצע הדרכות לעובדים בכדי שיוכלו לפעול בצורה שמונעת דליקות וידעו כיצד עליהם לפעול במקרה של שריפה.

כיצד יש לבחור בעל מקצוע להתקנת מערכת התגוננות מאש?

הדבר הראשון שעלייך לחפש אצל בעל המקצוע הוא הסמכה כמהנדס בטיחות וניסיון רב בתכנון והתקנה של מערכות התגוננות מאש. מעבר להכשרה ולניסיון, יש לבחור באיש מקצוע המחזיק בהמלצות ורשימת לקוחות ארוכה. לא צריך לחכות לשריפה הבאה בשביל להיות מוכנים אליה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ