צרו קשר

  ּ

  מצלמות אבטחה

  לאבטח את המקום!

  כולנו חוששים מפני גורמים עוינים. הללו עלולים לפגוע ולהזיק ולגרום לעגת נפש רבה. כיצד מתגוננים? מצלמות אבטחה לשירותכם.

  כולנו חוששים מפני גורם עוין שעלול לפגוע או להזיק. בין אם מדובר על בית פרטי בו חוששים מפריצה, בין אם מדובר במוסד לימודים בו חוששים מחדירה של דמות פוגעת וכן הלאה. כדי למנוע מקרים כאלו יש לפעול במספר מישורים. כאשר המטרה היא לשלוט על התנועה ולמנוע מבעוד מועד חדירה בלתי מבוקרת למבנה. אחד הכלים המועילים ביותר עבור מטרה זו היא מצלמות אבטחה. המציאות במדינת ישראל מצריכה בקרה ושמירה כדי למנוע מקרים חמורים. כמו כן, כי להשרות שלווה ותחושת בטחון יועילו מערכות המיגון. מצלמות אבטחה יאפשרו לעקוב אחר הנעשה במקום ולוודא כי אין אנשים לא רצויים בשטח.

  מה צריך לדעת על מצלמות אבטחה?

  החלטתם להתקין מצלמות אבטחה? מדובר בתחום בו יש מגוון אפשרויות ושיטות התקנה שונות. כדי שתקבלו את ההחלטה הטובה לכם ואכן תהיו מרוצים מתוצאה איכותית, עליכם לדעת מספר דברים חשובים. כך יהיה לכם המידע הנחוץ לבחירה נכונה ופעולה חכמה לקראת הצבת מצלמות אבטחה.

  יש מגוון רחב של מצלמות שונות. דגמים שונים של יצרנים שונים ברחבי העולם. הללו נועדו להתאים למטרות שונות ולמגוון מבנים. כאשר בעת הקניה חשוב לשים לב לסוגים השונים המוצעים ולבחור את המצלמה המתאימה, זו שאכן תענה על הצורך ותתאים לשימוש במקום בו תותקן המצלמה. כדאי להתייעץ עם יועץ מיגון מומחה שהוא זה שיתקין את המצלמה. לאחר שראה את המבנה ובחן אותו מכל הבחינות הוא יוכל להמליץ על המצלמה המתאימה לכם. אמנם יש מקרים בהם ניתן לקבל המלצה מאיש המכירות שמכיר את התחום. לאחר שתיארתם באזניו את נתוני המבנה הוא יוכל לתת לכם המלצה על המצלמה המתאימה שתספק לכם אתה הצורך

  מצלמות אבטחה מתקינים באזור אותו רוצים לאבטח. במרבית המקרים מדובר בשטח הכניסה למבנה. ליד דלת הבית, סמוך לכניסה לבית העסק, פתח החנות וכן הלאה. המצלמה המוצבת בשטח זה מאפשרת לעקוב אחר התנועה באזור הכניסה למקום. ולגלות אם קיימת תנועה חשודה. כאשר התמונות המשודרות במצלמה מספרות כי משהו לא טוב מתחולל בחוץ ניתן לתכנן דרכי פעולה נאותים כדי לעצור את העניין כבר בהתחלה.

  יש כאלו שסוברים שהתקנת מצלמות אבטחה ועצם היותן בולטות על פני השטח מבריחה את הפורצים. כיוון שכאשר הם מבינים שהם יקלטו בעין המצלמה הם מוותרים על הביקור ועל כל מה שכרוך בכך. אך ייתכן ולהיפך, המצלמות מגלות לפורץ כי לבעלי הבית יש ממה לחשוש ויש מה לגנוב אצלם בבית… וזו סיבה טובה לפרוץ והכנס לבקר בבית הזה. לכן פעמים יומלץ על התקנת מצלמה נסתרת. מצלמות אבטחה כיום הן כה זעירות וניתן להתקין מצלמה נסתרת וקטנה שלא נראית כלל על פני השטח. כי לגלות כי קיימת מצלמה יהיה ורך בפעולה מתוחכמת או בהבנה מקצועית בתחום. כך שאם מעוניינים להתקין מצלמה בלי שכל העוברים והשבים ידעו כי קיימת כאן מצלמה – זה בהחלט אפשרי. מצלמות אבטחה נסתרות יספקו את הצורך המיוחד הזה.

  כאשר נמצאים בתוך שטח המבנה ניתן לסקור את הנעשה בחוץ על גבי המסך. המסך משדר את מה שהמצלמה בחוץ מצלמת. כאשר יושבים מול המסך ניתן לוודא כי לא קיימת בחוץ פעילות חשודה. כמו כן היושב בפנים יוכל במקרים רבים לקבל החלטה בדבר פתיחת הדלת. וזאת במקרים בהם השער ננעל ונפתח באמצעות כפתור שמותקן בתוך שטח המבנה. לאחר שישמע קול צלצול הפעמון אפשר יהיה להביט על האדם שעומד בפתח ולהחליט האם הוא דמות רצויה במקום. כמובן שפתיחת השער תיעשה על פי החלטה. לא לכל עובר אורח יפתחו את השער ויאפשרו את הכניסה.

  כדי שמצלמת האבטחה אכן תביא עמה את התועלת הרצויה חשוב כי היא תותקן על ידי איש מקצוע. כי מלבד להתקנה עצמה יש לוודא כי היא מתאימה לשטח והיא אכן ממגנת את המקום. איש מקצוע מתחום המיגון יוכל להמליץ ולקבל החלטה נכונה בדבר המיגון והצבת מצלמות אבטחה במקום. המקצועיות בתחום נשענת על לימודים והסמכה אך לא רק. איש מקצוע שרכב מיומנות בתחום יוכל לבצע את הפעולה במקצועיות רבה ולהוביל את התהליך ביעילות מקסימלית לתוצאות הרצויות.

  מצלמות אבטחה במקום עבודה הינה פריט בעל חשיבות רבה. כיוון שהעובדים במקום חייבים להיות מוגנים מפני גורמים מזיקים. חשוב כי המקום יהיה נעול היטב ולא כל עובר אורח יוכל להסיט את הידית ולהיכנס פנימה. המקום יהיה נעול. מצלמות אבטחה יצלמו את השטח ויוודאו כי אין תנועה בלתי רצויה במקום.

  חשיבות יתרה יש להתקנת מצלמות אבטחה במוסדות לימוד, בתי ספר וגני ילדם. מצלמות אלו מאפשרות לעקוב אחר התנועה במקום, והן מוודאות כי המצב נמצא בשליטה ואין פעילות מטרידה או מזיקה.

  ניתן להשיג מצלמות אבטחה בטווח רחב של מחירים. יש לדעת כי אמנם ניתן להציב מצלמה במחיר זול יחסית. אך לא תמיד זה כדאי. כי יש מקרים רבים בהם מצלמות אבטחה לא תענינה על הצורך ולא תספקנה את הפעולה שמצפים מהן. כמו כן יש מי שינסה להתקין בכוחות עצמו את המצלמה. אמנם ייתכן כי במקומות פשוטים בהם אין צרכים מיוחדים זה יהיה אפשרי. אבל כמובן שאין להשוות עבודה של איש מקצוע להתקנה של חובבנים.

  חשוב לוודא כי אתם פונים אל איש מקצוע אמין. כזה שיש לו אינטרס אחד – והוא לספק לכם שירות מקצועי ומענה מדויק לצורך שלכם. כך אתם יכולים להיות רגועים שהעבודה מתבצעת בהתאם לצרכים שלכם, ואין בתמונה שיקולים זרים שמסיטים את העבודה מהמטרה.

  גם במקומות ציבוריים מתאים להציב מצלמות אבטחה. במקומות בהם מעוניינים לוודא כי אין פעילות בלתי רצויה. ואין דמויות מפוקפקות שמבצעות פעולות לא ראויות. כך ניתן לשלוט על השטח ולמנוע מדמויות מפוקפקות שהייה בלתי רצויה.

  התקשרו עכשיו לייעוץ ללא עלות

  054-2042088

  מצלמות אבטחה יועילו גם לכם. אם החלטתם לאבטח את המבנה או את השטח, אם רציתם להציב מצלמות אבטחה בכניסה לבית או למבנה כדאי לכם לבדוק את התחום וללמוד אותו לעומק. לאחר שתכירו את מגוון האפשרויות ואת הסוגים השונים של המצלמות. תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה שלכם בדבר התקנת המצלמה. בדרך זו תוכלו להיות בטוחים שהתקנתם מוצר איכותי ומתאים – לשימוש מועיל.

  ​לא בכדי מתקינים במבנים רבים את המצלמות הללו. הן אכן משנות לטובה את המצב ומאפשרות שליטה על הנעשה בשטח. בדרך זו ניתן לעקוב אחר התנועה ולוודא כי כל מה שנעשה בשטח עונה על הציפיות ואין חריגות מהנהלים. מצלמת האבטחה אכן מועילה במידה רבה ומספקת שליטה על התנועה – גם במועדים בהם לא נמצאים בשטח ועוקבים בעין ערה אחר הנעשה.

  ​התקנת המצלמות תיעשה על ידי אנשי מקצוע בעלי מומחיות בתחום האבטחה והמיגון. הללו יתאימו לכל מבנה את המצלמה המתאימה ויכסו את השטח במקצועית רבה – להשגת שליטה מלאה על המקום. בצורה כזו לא תתאפשרנה פעולות בלתי רצויות. והשוהים במקום יהיו מוגנים מפני מזיקים שונים.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ