צרו קשר

  ּ

  מצלמות אבטחה – לשמירה מלאה על הביטחון שלכם

  בכל מקום הומה אדם אנחנו מוצאים היום את מצלמות האבטחה. אם אלו קניונים, בתי חולים, חנויות גדולות, בתי ספר ועוד. המצלמות הללו מציעות את השמירה ואת ההשגחה על כל המתחמים הללו כאשר מדובר בהגנה מבחינות רבות. הגנה מפני אירועים ביטחוניים, הגנה מפני גניבות, הגנה מפני מעשים בלתי רצויים במקום ועוד. מצלמות אבטחה מעניקות לנו שקט נפשי ואפשרות להשקיע במה שבאמת חשוב לנו להשקיע.

  כיום אנחנו מוצאים בכל מקום את מצלמות האבטחה עד כי אין ספק כי אנחנו יכולים להיות רגועים הרבה יותר בכל מקום שם אנחנו הולכים. אם זה מפני כייסים, גנבים וכדומה ואם זה מפני מפגעים למיניהם או אירועים ביטחוניים אשר נמנעים במקרים רבים הודות לציוד של מצלמות האבטחה. הטכנולוגיה היום מאפשרת את הצפייה על פני מתחמים גדולים הכוללים חללים רבים וכך הכול מושגח ומפוקח כל העת.

  מצלמות האבטחה מה היה לנו פעם?

  אם נרצה להשוות את מצלמות האבטחה שהיו בעבר לאלו שיש לנו היום הרי שמדובר בשינויים מפליגים ובמכשירים שונים לחלוטין. אם בעבר צילמו המצלמות נקודות נבחרות אשר אותם בקשנו לצלם והתמונות לא שודרו אלינו באופן ישיר אלא שהיה עלינו לפתח אותם מתוך המצלמה, הרי שכיום יש לנו את המצלמות אשר מכסות את כל השטח הרצוי כאשר אנחנו יכולים לראות במסך אחד בחדר הבקרה של המתחם או אפילו במכשיר החכם שלנו את כל הצילומים בזמן אמת. מובן כי מדובר בשדרוג משמעותי ובהתקדמות של ממש בכל מה שקשור לאבטחה ולצילום ותיעוד בזמן אמת.

  מצלמות אבטחה – גורם הרתעה מעולה

  נדמה כי מעת אשר מצלמות האבטחה הפכו למוצר שימושי כל כך בהרבה מקומות – הפורצים נרתעים לבצע את זממם ונצפתה ירידה תלולה במקרים של פריצות או גניבות. היות ואלו יודעים כי כל מעשיהם מתועדים וכמעט אין מקום אשר אין בו את מצלמות האבטחה. על כן הם כלל לא מנסים להתחכם. הם יודעים כי ברגע שהם ייקלטו בעדשת המצלמה המשטרה כבר תהיה בדרך אליהם. מסיבה זו אנחנו עדים לכך כי כמעט ואין בית עסק אשר מוותר על המצלמות בכדי שאלו יהוו גורם הרתעה נגד הפורצים הפוטנציאליים. ואכן, כמעט ולא יתבצעו גניבות במקומות כאלה אשר בהם נמצאת המצלמה.

  בעלי עסק שרוצים לישון טוב בלילה – לא מוותרים על המצלמה. כך יש להם למעשה שליטה על המקום משך 24 שעות ביממה.

  מצלמות אבטחה ומצלמות הרתעה

  למעשה ישנם שני סוגים של מצלמות אבטחה. יש את המערכות הגלויות אשר אלו מרתיעות את הפורצים כי הם רואים את המצלמה ועל כן חוששים להתקרב ולפגוע במקום. מצד שני – מצלמות אלו חשופות לפגיעות ואלו עלולות להיהרס בידי גורמים בלתי רצויים שחפצים לנטרל את המצלמה על מנת שיוכלו לבצע את זממם.

  פתרונות הנדסה ובטיחות

  בדיוק לשם כך ישנה האפשרות של מצלמות האבטחה הנסתרות. אלו אינם נראים כלפי חוץ. הם חבויים היטב במקומות מתוחכמים ומצליחות לתעד בכיסוי מושלם את כל המתחם הרצוי. הבעיה היחידה עם מצלמות האבטחה הללו היא שהם אינם יהוו גורם מרתיע.

  ישנם מקרים אשר בהם יהיה עליכם להתקין את שני הסוגים של מצלמות אבטחה בכדי שאכן תיהנו מהגנה מושלמת של כל המתחם גם אם הפורצים יהרסו את המצלמות ויחשבו שבכך הם לא ייתפסו.

  לסיכום – בחנו את הצרכים שלכם, בדקו מה חשוב לכם והתקינו מצלמות אבטחה. כי על הביטחון שלכם ועל הבטיחות שלכם – אל תוותרו בשום אופן!

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ