לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מעורבותו של מודד מוסמך בתהליך קבלת היתר

מעורבותו של מודד מוסמך חשובה ביותר לצורך קבלת היתרים וביצוע רישום מסודר. פנו אלינו לקבלת שירות מקצועי, ממודד שהוכשר לתחום.

עוסקים בענף הבנייה ונדרשים לשירותיו של מודד מוסמך לצורך תכנון ובנייה? אצלנו תוכלו לקבל שירות ממודד מוסמך ומורשה, שיבצע מדידות מדויקות ויאפשר לכם לרשום את הנתונים בצורה מסודרת לשם קבלת היתרי בנייה.

מי אנחנו? חברת "פתרונות הנדסה ובטיחות" היא חברה המתמחה בייעוץ וליווי מקצועי של חברות בענף הבנייה ובתחומים נוספים, לצורך קבלת רישיונות והיתרים עסקיים. הקמנו את החברה כדי להעלות את רמת המקצועיות והבטיחות הקיימת בשטח ולהבטיח לכל בעל עסק, אדריכל, קבלן וגם אנשים פרטיים, שקט נפשי בכל הנוגע למידת הבטיחות ומקצועיות התהליך.

איפה נכנס מודד מוסמך לתמונה?

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  כל בעל מקצוע בתחום הבנייה, ובמיוחד אדריכלים, מהנדסים וקבלנים, יודעים כמה הבירוקרטיה יכולה להקשות ולעכב קבלת ההיתר לתחילת הבנייה. כחלק מהשירותים המקיפים שאנו מציעים ללקוחותינו, אפשר למצוא גם את שירותיו של מודד מוסמך, שיגיע לשטח מצויד בכלים מתאימים ויבצע את העבודה בצורה יסודית ומדויקת.  מודד מוסמך צריך ליישם ולשלב בשטח מגוון רחב של טכניקות עבודה, בין היתר כדי לקבוע את נקודות המדידה, המרחקים והזוויות . הקבלן הבונה וכל שאר אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט מחויבים לבנות וליישם בשטח את התכניות בהתאם לנתוני המדידה שנקבעו על ידי המודד המוסמך.

  מתי אנו ממליצים לפנות אלינו להזמין מודד מוסמך? באופן כללי אפשר להזמין מודד מוסמך בשלבים שונים, אך רצוי לעשות זאת לפני תחילת שלב הבנייה, כדי לחסוך את העלויות של תכנון מחדש או הרס ובנייה במקרה של חוסר התאמה וליקויים. אפשר לשלב את המודד כבר בשלבי התכנון או בתחילת הבנייה, לצורך מדידת השטחים ויצירת מפה מדויקת. אם לא מדובר בבנייה חדשה, אלא בצורך לבצע שינויים במבנה קיים, ייתכן וגם במקרה כזה מודד מוסמך יוכל לסייע לבצע את השינויים בהתאם למדידות מדויקות ומקצועיות, וכמובן בכל מצב בו הרגולציה המקומית או הארצית דורשים זאת.

  האני מאמין שלנו: אמינות ומקצועיות ללא פשרות

  את החברה שלנו בנינו על שני עקרונות מרכזיים: אמינות ורמה מקצועית גבוהה ללא פשרות. שני העקרונות הללו מלווים אותנו בכל תחומי השירות שאנו מציעים ללקוחות, ובכללם מודד מוסמך.  הלקוחות שלנו יודעים שכאשר אנו שולחים אליהם מודד מוסמך, מדובר באיש מקצוע שלמד והוכשר לכך במיוחד, ובנוסף רכש ניסיון וידע רב במהלך שנות עבודתו בתחום. מודד מוסמך לא יכול לבצע את עבודתו רק על סמך הידע והניסיון אותם רכש בכל שנות העבודה, והוא חייב גם להיות מצויד בהתאם לדרישות העבודה ולצרכים הספציפיים של השטח אותו הוא נדרש למדוד. לשם כך, אנו דואגים לציוד וכלים מתקדמים, שיסייעו למודד לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, ובצורה יעילה.

  כמו כן, מודד מוסמך שנשלח מטעמנו אליכם לשטח, הוא איש מקצוע המכיר היטב את החקיקה בישראל בתחום הבנייה, והוא מקפיד להתעדכן גם בכל התקנות והרגולציה הקשורים לתחום. ההכרות המעמיקה עם דרישות החוק מבטיחה לכם תוצאות העומדות בתקנים הנדרשים, וזירוז התהליך לצורך רישומו כחוק וקבלת היתרי בנייה בהקדם האפשרי.

  מלבד אמינות, רמה מקצועית גבוהה, ציוד מתקדם והכרות מעמיקה עם הדרישות הרגולטוריות, אנו מתחייבים גם לשירות זמין, מהיר ואיכותי, ומציעים את הניסיון הרב שלנו בכל תחומי ההנדסה והבטיחות, כדי להקל עליכם להשיג את האישורים והיתרי הבנייה בהקדם האפשרי, כדי שתוכלו לצאת לדרך בבטחה וללא דאגות.

  זקוקים לשירותיו של מודד מוסמך? אנחנו הכתובת הנכונה! חייגו למספר 054-2042088, או השאירו פרטים באתר הבית שלנו ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה ותכנית למדידה מקצועית של מודד מוסמך מורשה ובעל ניסיון.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ