לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מודד מוסמך לרישום וקבלת היתרים

מה תפקידו של מודד מוסמך? איך אפשר להשתמש בשירותיו של מודד לצורך רישום וקבלת היתרים? איזה היתרים דורשים את חתימתו של המודד המוסמך?

מודד מוסמך הוא איש מקצוע שתפקידו ליישם מגוון רחב של טכניקות לצורך קביעת מיקום של נקודות קיימות בקרקע ואת המרחקים והזוויות ביניהן. למרות שלכאורה נדמה שמדובר בשירות שמיועד לבעלי מקצוע מענף הבנייה בלבד, בפועל המעורבות של מודד מוסמך היא קריטית לכל מי שרוצה לבצע רישום מסודר ולקבל היתרים.

סוגי היתרים שאפשר לקבל עם מודד מוסמך

מודד מוסמך יכול לבצע מדידה לצורך פרצלציה והוא מעורב בתהליכים מורכבים של מדידה לצורך רישום בטאבו. אנשים פרטיים, בעלי נכסים וכל מי שמעוניין לבנות בניין צריכים באותה מידה את שירותיו של המודד. ללא חתימתו של המודד המוסמך אי אפשר לבצע מדידה לצורך רישום בטאבו או לצורך תיקון תשריט לבית משותף. כמו כן, זהו איש המקצוע היחיד שמוסמך על פי חוק למדוד לצורך שחזור ושימור מבנים או לצורך קבלת היתרי בנייה והגשת תכנית הרחבה.

תכנון הנדסי על בסיס מדידות

היבט לא חשוב פחות בסל השירותים של מודד מוסמך נועד לצורך תכנון הנדסי וביצוע בפועל. אלו שירותים שלא רלוונטיים ללקוח הפרטי, אלא בעיקר לקבלנים או יזמים. בסל השירותים הזה של מודד אפשר למצוא מדידה לצורך תכנון שיפוץ או הגדלת מבנה, תכנון מיזמי בנייה ותכנון מיזמי תשתיות.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  המדידה שלנו שווה לך כסף

  רוצה לקצר את משך הזמן מרגע הגשת בקשה לרישום וקבלת היתרים ועד אישור הרשויות? חברת פתרונות הנדסה ובטיחות תפתור עבורך את הסוגיה. כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים כאן באתר ולהמתין שנתאם עבורך פגישה עם מודד מוסמך ומנוסה.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ