לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מודד מוסמך ומאפייני שירותים מרכזיים

מתי כדאי להזמין מודד? איך מבצע המודד את עבודתו? מה מאפיין שירותים שניתנים על ידי מודד מוסמך?

מודד מוסמך הוא איש מקצוע שתפקידו למדוד שטחים לצורך תכנון ובנייה. מעורבותו של המודד נדרשת בסוגים שונים של פרויקטים בענף הבנייה ועליו לשתף פעולה עם אדריכל, מהנדס, קבלן וכל מי שמעורב בתהליך. כמו כן, המודד חייב להיות בעל תעודת הכשרה והסמכה ועליו להגיע לשטח עם כלים מתאימים לביצוע העבודה ומתן שירותים מגוונים.

מדידת מתקני תשתית ומבנים מורכבים

אחד השירותים העיקריים שניתנים על ידי מודד מוסמך הוא מדידת מתקני תשתית ומבנים מורכבים. במסגרת השירות מתבצעת מדידה של מבנים שצורתם ומיקומם מצריך דיוק, כמו למשל במדידת מתקנים שחלקם טמון בקרקע. כמו כן, שירותי מדידת מתקני תשתית ומבנים מורכבים מתאימים למגדלי אנטנות, מכוני טיהור שפכים ועוד.

מהי מדידה גיאודטית?

עוד שירות מורכב שניתן על ידי מודד מוסמך נקרא מדידה גיאודטית והוא כולל מדידה ומיפוי מדעי של מיקום או שטח, באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. בניגוד למדידה רגילה, מדידה גיאודטית מחייבת בדרך כלל ניתוח אותות שידור לווייניים ושימוש בכלים מתמטיים לא קונבנציונאליים.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  בקרה ופיקוח על ידי מודד מוסמך

  יש מקרים שבהם צריך להזמין מודד מוסמך לבקרה ופיקוח על מודדים מוסמכים אחרים. זו בדיקה הנעשית לעבודת מדידה על ידי מודדים מבקרים שמוסמכים לכך על ידי המרכז למיפוי ישראל. במילים אחרות, לא כל מודד מוסמך אכן מוסמך לפקח על מודדים אחרים ולכן חשוב לבחור אותו בקפידה.

  מדידות מדויקות הן העבודה שלנו

  המומחים שלנו בחברת "פתרונות הנדסה ובטיחות" יודעים בדיוק מה הפרויקט שלך צריך. כעת נותר לך ליצור עמנו קשר במספר 054-2042088 ונעמיד לרשותך מודד מוסמך שיתאים לפרויקט שלך בדיוק.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ