לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מודד מוסמך והשוואה בין נותני שירותים

איך בוחרים מודד מוסמך? איזה שירותים ניתנים על ידי מודדים באזורים שונים בארץ? מתי מזמינים מודד מוסמך?

בענף הבנייה משתמשים במדידה וסימון לצורך רישום וקבלת היתרים, עבודת מוסדות תכנון, תכנון הנדסי וביצוע בפועל ולעיתים גם לצורך הליך משפטי. את השירותים שקשורים למדידות רשאי לספק רק מודד מוסמך שמחזיק בתעודת הכשרה בתוקף.

טיפים לבחירת מודד מוסמך

מודד מוסמך מספק שירותים בפריסה ארצית ובאזור הצפון, המרכז, השרון, ירושלים, הנגב והדרום. מתן שירותים בפריסה ארצית נועד להקל על קבלנים ומהנדסים והוא מסייע לעמידה בלוח זמנים של מדידת פרויקטים מורכבים. בהקשר הזה, הטיפ החשוב ביותר הוא ליצור קשר עם מודד מוסמך שמכיר את התחום ומחזיק בניסיון של כמה שנים לפחות.

בחירת מודד מוסמך לפי סוג השירות

עוד טיפ חשוב הוא לוודא התאמה בין סוג ההסמכה של המודד לבין השירות המבוקש. לצד אנשי מקצוע שמציעים שירותים בסיסיים של מדידה וסימון נכסי נדל"ן בלבד, יש מודדים שמוסמכים למדוד מתקני תשתית ומבנים מורכבים. בתוך כך, מודד מוסמך עשוי להיות איש המקצוע היחיד שרשאי לבצע איתור ומיפוי תשתיות, מדידה תת קרקעית ובקרה על מודדים מוסמכים אחרים.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  פרמטרים להשוואה בין נותני שירותים

  הכי נוח לבחור מודד מוסמך לפי אזורי מתן שירות, רמת הסמכה ושנות ניסיון. באותה הזדמנות אפשר לקבל המלצות מקבלנים ומהנדסים ולבדוק באיזה ציוד הוא עושה שימוש. יתרה מזאת, אפשר לבחור מודד לפי צורך בשירותים מיוחדים כגון צילום אוויר, מפות ומיפוי וניסיון בחוות דעת מומחים לבית משפט.

  פרויקט מדויק מתחיל כאן

  בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מספקים עבורך מענה מדויק לכל צרכי המדידות. כל מה שנותר לך לעשות כעת הוא להשאיר פרטים באתר ונקצה עבורך בהקדם מודד מוסמך עם ניסיון מוכח.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ