לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מודד מוסמך – דברים שחשוב להכיר

מה בדיוק תפקידו של מודד מוסמך? מתי יש צורך בעבודתו? מה ניתן יהיה לקבל ממודד מוסמך?

מודד מוסמך הוא איש מקצוע אשר מתמחה במדידה של שטח למען תכנון של פרויקט בנייה או שיפוץ. מדידה מקצועית תעזור לך לנצל את השטח שלך בצורה הנכונה ביותר ולהימנע מעיכובים הנוצרים לאחר שתכנית הבנייה אינה מתאימה לשטח הפיזי של הנכס שלך. מומלץ מאוד לעבוד עם מודד מוסמך ומקצועי אשר פועל עם ציוד טכנולוגי מתקדם ואיכותי כדי להגיע לתוצאות האמינות ביותר.

באיזה שלב מומלץ ליצור קשר עם מודד?

מודד הוא אחד מבעלי המקצוע הראשונים איתם יש ליצור קשר לפני שיפוץ או בנייה מכיוון שעל פי העבודה שלהם ייבנו תכניות העבודה של שאר הגורמים. מומלץ מאוד ליצור קשר עם מודד מוסמך אשר מחזיק בניסיון רב ויש לו את היכולת לייצר עבורך מדידה אמינה במהירות. חשוב לציין כי בעת הגשת בקשת היתרי הבנייה יש לצרף תעודת מדידה אשר נעשתה בחצי השנה האחרונה.

לקראת אילו פרויקטים יש להיעזר בשירותיו של מודד?

מודד רלוונטי וקריטי לכל תהליכי השיפוץ והבנייה, בין אם מדובר בדירות או בנכסים הנמצאים על הקרקע. מדידות אשר אינן מלוות בחתימה של מודד מורשה ומוסמך לא יהיו קבילות ויעקבו את קבלת היתרי הבנייה.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  פתרונות הנדסה ובטיחות – אמינות, שקיפות ואחריות

  פתרונות הנדסה ובטיחות שמה לעצמה כמטרה להציע לכל לקוחותיה את סל השירותים הרחב, האמין והמקצועי ביותר. הודות לניסיון רב ולאנשי המקצוע שלנו אשר נבחרו בקפידה על פי ההכשרות והידע שלהם, אנחנו יכולים להציע לך את הליווי הנכון ביותר עבור אתר הבנייה שלך. למידע נוסף ולהזמנת מדידה אמינה ומאושרת אשר בוצעה על ידי מודד מוסמך, יש להשאיר פרטים באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ