צרו קשר
ּ

מה תפקידו של קונסטרקטור

בין אם אתם עמלים עכשיו על בניית בית החלומות שלכם, על הצימר שתמיד רציתם או שאתם בונים כל מבנה אחר, ברור מדוע אתם תוהים איך לעשות זאת בצורה נכונה. כדאי שתדעו: בלי שירותיו של קונסטרוקטור מקצועי לא באמת תוכלו לבנות בצורה בטיחותית, חוקית וכזו שתחזיק מעמד לאורך שנים רבות. לכן ברור מדוע אתם מתלבטים אל מי לפנות וממי לקבל שירותי קונסטרוקציה שונים, כי כמובן שאין מקום לקחת סיכונים מיותרים בנושא הזה. אצלנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את כל המענה לו אתם זקוקים תחת קורת גג אחת.

שירותיו של קונסטרוקטור לכל פרויקט בניה שתרצו

אם תעשו חיפוש קצר אתם תראו שיש אנשי מקצוע שעובדים בתחום הקונסטרוקציה ולא מציעים שירותים לכל הלקוחות באשר הם. לעומת זאת, אצלנו תוכלו להיות בטוחים שבכל מקרה נוכל לסייע לכם, כי אצלנו שירותיו של קונסטרוקטור ניתנים לכל מגוון הלקוחות:

  • פרטיים
  • מוסדות ממשלתיים
  • אדריכלים
  • רשויות מקומיות
  • בתי מלון
  • קבלנים ועוד

אין זה משנה עד כמה הפרויקט שלכם גדול ומורכב, כי בכל מקרה אם הקונסטרוקציה תהיה מתוכננת בצורה משלמת, התוצאה הסופית תהיה נוחה מאוד לשימוש ונגישה.

שירותי קונסטרוקטור – שירות מקצועי ואדיבות לכל אורך הדרך

יש לכם עדיין דילמה ואתם תוהים מאיזו חברה כדאי יהיה לקבל את השירות הדרוש לכם? רוצים להבטיח שתצאו מרוצים? התקשרו אלינו עוד היום. את חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ הקים אורי פורן כבר לפני זמן רב, כך שאם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שאתנו אתם בידיים טובות. אנחנו מציעים שירות שכולל את כל מעטפת הדרישות של הלקוח, כך שבין אם אתם זקוקים לעזרה בנושא הקונסטרוקציה, היתרי בניה או רישיונות לעסקים, למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום? אנו מעסיקים את מיטב המומחים ונעשה הכול כדי שבסופו של דבר תצאו מרוצים. כמו כן, אנחנו מציעים שירות בתחום התנועה והחנייה, בטיחות באש ואף נגישות, אז למה שלא תקבעו אצלנו פגישה כבר עכשיו? אנחנו זמינים עבורכם תמיד במספר: 054-2042088 ואין ספק שגם אתם, כמו הלקוחות האחרים שלנו, לא תצטערו אם תפנו אלינו עוד היום.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ