צרו קשר

  ּ

  מדוע יש לבצע תכנון והתקנת ספרינקלרים עם בעל מקצוע מומחה בתחום?

  תכנון מערכת כיבוי האש חייב להתבצע במקצועית. כל עסק חייב להחזיק במערכות לכיבוי אש ועלייך לבחור את המערכת הנכונה ביותר עבור המקום שלך. במקרים רבים, המערכת הטובה ביותר תהיה של ספרינקלרים. הם מכסים חלקים נכבדים מהמבנה והם פועלים ללא כל תלות ביד אדם.

  תכנון נכון של המערכת הוא המפתח ליצירת ההגנה והשאלה שיכולה לעלות אצלך היא למי עלייך לפנות כדי לבצע תכנון והתקנת ספרינקלרים. ישנן סיבות שונות לפנות אל בעל מקצוע חיצוני אשר מכיר היטב את מערכות האש והן מפורטות לפנייך.

  סיבה ראשונה – הבנת פעילות המערכת

  רק בעל מקצוע שיש לו ניסיון בתחום יכול להבין לעומק את הפעילות של המערכת. גם המתקין אשר מכיר את המערכת, לא מבין מספיק כיצד הפעולה מתבצעת ויותר מכך, כיצד האש מדלגת ומתפשטת. התפקיד של בעל המקצוע המתכנן הוא לקחת אחריות על המקום מבחינת סכנת האש הטמונה בו ועליו לבחון כל פרט כדי לתכנן נכון את המערכת.

  בין היתר על המתכנן לבחון את המקום עצמו, להבין אם ישנן סכנות שיכולות לגרום לדליקה, לאתר את הפעולות שיכולות לגרום לשריפה ולתכנן את מיקום הספרינקלרים כך שיכבו את האש במהירות האפשרית, בלי שהיא תגרום לנזקים.

  סיבה שנייה – חשיבות הראייה ההנדסית

  הראייה ההנדסית היא הראייה מלמעלה. מהנדס תואר שני בתחום הבטיחות יוכל לראות את המבנה כפוטנציאל סכנה. הוא יסתכל על תכניות הבנייה ויבחן אותו מבחינה פיזית כאשר יגיע למקום. חשוב לדעת כי בכל מקום המערכת מתוכננת באופן אישי ואין מבנה אחד אשר דומה לאחר.

  הראייה ההנדסית היא ראייה כוללת אשר לוקחת את כל המרכיבים אשר עלולים לגרום לאסון ובהתאם לכך מתבצע תכנון ההגנה על המבנה ועל האנשים אשר נמצאים בו ובסביבתו.

  סיבה שלישית – מקצועיות נקייה

  במקומות עבודה רבים, ישנו מנהל בטיחות. המנהל יכול לבצע עבודות מגוונות, אך תמיד תהיה לו דעה המושפעת מהפעילות במקום, מקשריו עם המעסיק והמועסקים. ההחלטה לפנות אל מהנדס לביצוע תכנון והתקנת ספרינקלרים מאפשרת לך לקבל חוות דעת אמתית, נקייה משיקולים אישיים, אשר רואה רק את הבטיחות כמטרה עליונה.

  כמובן, חשוב מאד לבחור בבעל מקצוע אשר מכיר היטב את מערכות כיבוי האש השונות ואחד שמביא איתו ניסיון קודם בתכנון. המטרה שלך צריכה להיות להגן על העובדים, המבקרים והמבנה והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לפנות לבעל מקצוע חיצוני נטול שיקולים אישיים.

  סיבה רביעית – המערכת צריכה לעבוד באופן אוטומטי

  מערכת כיבוי האש של הספרינקלרים היא מערכת אשר עובדת באופן אוטומטי. המערכת עצמה היא מערכת מתזים אשר מותקנים על גבי צינורות המותקנים על הקירות והתקרה של המבנה. בקצה של כל צינור, ישנה מבחנת זכוכית אשר בתוכה ישנו נוזל המושפע מהטמפרטורה במקום. ברגע שהטמפרטורה במקום עולה, הנוזל מתפשט עד שהוא שובר את המבחנה ובכך גורם לפעילות התזת מים.

  רק בעל מקצוע אשר מבין כי המערכת צריכה לעבוד ללא התראה של גורם אנושי, יכול לתכנן עבורך מהן הפעולות שצריכות להיות כדי שהמערכת תופעל באופן האידאלי – ובהתאם לבצע תכנון והתקנת ספרינקלרים במיקומים החשובים ביותר על מנת שיפעלו באופן אוטומטי בשעת הצורך – ויעשו זאת ביעילות המרבית.

  פתרונות הנדסה ובטיחות

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מבצעת פעולות אבטחה דרך מיקור חוץ. החברה מעמידה לרשותך מהנדסי בטיחות בעלי תואר שני ומטרה להפחית את הסכנה אצלך בעסק. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר או להשאיר את פרטייך באתר על מנת לספק לך הכוונה בנושא.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ