לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יעוץ הנדסי

יעוץ הנדסי הוא אחד הפרמטרים המהותיים והחשובים ביותר כשניגשים לתכנון מבנים באשר הם. חשוב מאוד לתכנן תכנית מעמיקה ומקצועית, העונה על כל הצרכים הרלוונטיים של הנוגעים בדבר, הן מבחינת תכנית בטיחות והן מבחינת תכן קונסטרוקטיבי, על מנת לעבוד בצורה יעילה ולהבטיח את יציבות המבנים והתאמתם לשימושם הייעודי, וכן על מנת לקבל את האישורים המתאימים מהעירייה ומהגופים המעורבים בבנייה.

הייעוץ ההנדסי ב-"פתרונות הנדסה ובטיחות" ניתן על ידי מהנדסי מבנים בעלי ניסיון רב של שנים בתחום. מדובר באנשים אשר מתמחים בתחומים ספציפיים ונקודתיים ורוכשים את השכלתם והכשרתם בתחומים המדוברים. ניהול הפרויקט, בעזרת הליווי המקצועי שניתן על ידם, יביא לתוצאות משמעותיות, מדויקות ומקצועיות.

אנו, בחברת ״פתרונות הנדסה ובטיחות״ מאמינים כי תכנון טוב יבטיח את שלמות המבנה לאורך שנים רבות, ישרת את מטרותיו של מזמין העבודה ויעמוד בדרישות איכות התקן.

תחומי ייעוץ הנדסי

מדובר בתחומים רבים ומגוונים, בניהם תמיכה טכנית ומקצועית, חישוב יציבות עבור מבנים בהתאם לדרישות חוק התכנון והבניה ועוד.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  מתי נזדקק לייעוץ הנדסי?

  ייעוץ הנדסי רלוונטי לכל השלבים הכרוכים בתהליך: החל בתכן ראשוני ובהמשך לתכנון מפורט ובדיקות הביצוע. הייעוץ ההנדסי ניתן בהיקפים הדרושים ועל פי הנושאים המתאימים לפי צרכיו הייחודיים של כל מבנה וכל לקוח. הודות לניסיון רב השנים בתחום, הייעוץ ההנדסי יכול להיות המפתח לתכנון חכם ונכון וכן להשגת האישורים המתאימים.​

  סוגי המבנים שמתאימים לקבלת ייעוץ מטעמנו:

  מבני מגורים צמודי קרקע, קירות תומכים, מרחבים מוגנים, מבני חירום למכונות, מבנים ארעיים (דוכנים מודולריים ובמות לאירועים המוניים), פרגולות, ועוד.

  הייעוץ המקצועי כולל פנייה וקשר שוטף אל מול הערכאות הנכונות והתמודדות עם גופים בירוקרטיים שונים, במטרה להשיג את ההיתרים המתאימים לבנייה. היועצים שלנו מסייעים בקבלת האישורים המתאימים על ידי הנחייה בביצוע העבודה, בבחירת החומרים, פיקוח עליון, בחירת הכלים המתאימים ועוד.

  ישנה חשיבות רבה לבחירה חכמה של הגוף המייעץ, על מנת להבטיח את אישורם של הגורמים הרלוונטיים וניהול תקשורת תקינה ומקצועית מולם.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ