צרו קשר

  ּ

  יועץ מס

  יועץ מס

   

  נדרשתם לשירותיו של יועץ מס?- הגעתם למקום הנכון משרדנו מספק שירות של יועץ מס לכל הצרכים שלכם.
  יועץ מס מוסמך, עם ניסיון רב.

  התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, ובמידת הצורך נוציא לכם הצעת מחיר.

   

  מה תפקידו של יועץ מס?

  תפקידיו של יועץ מס הינם מגוונים ורבים בהתנהלות אל מול גורמי הרשות, הרבה פעמים נוצר בלבול בין אדם שהסמכתו הינה יועץ מס לרואה חשבון, קיים דימיון ביניהם אך הם לא דומים לחלוטין. יועץ מס עוסק בייעוץ בנושאי מיסים ויכול לייצג את לקוחותיו בפני רשויות המס בישראל. חשוב לוודא כי יועץ המס רשום בפנקס יועצי המס ושיש לו רישיון בתוקף. מבחינת הייצוג אל מול הרשויות נכללים התחומים הבאים: לבצע תכנון מס, לייצג לקוחות ותיקים מול שלטונות המס, ייעוץ בנושאי מיסוי בין עובד למעביד ובעבודה באופן כללי, יועץ מס יכול לייצג את לקוחותיו גם אל מול ביטוח לאומי ומורשה לבצע ולהגיש הצהרות הון ודוחות מס שנתיים למס הכנסה.

   

  מי צריך יועץ מס?

  כל אחד יכול להיעזר ביועץ מס, גם עובדים שכירים וגם עצמאיים או חברות בע"מ, תחום המיסוי במדינת ישראל מורכב וסבוך, המון גורמים בירוקרטיים מקשים על האדם הממוצע להבין לעומק את תחום המיסים ובסופו של דבר אחת ההוצאות הגדולות ביותר של אדם במהלך חייו תהיה תשלום מיסים למדינה, ישנן הטבות רבות הקיימות שרובנו כלל לא יודעים על עצם קיומן. אין חובה להשתמש ביועץ מס אך ייעוץ של יועץ מס טוב יכול לחסוך לכם המון כאב ראש ואף חשוב מכך יכול לחסוך לכם המון כסף. כמובן שהצורך ביועץ מס משתנה על פי סוג העסק או סוג הלקוח, אך ישנם המון הצלבות שיועץ מס מנוסה יוכל לראות ולעזור לכם לבצע ובכך לשפר את ההתנהלות הכלכלית העסקית או העצמאית שלכם.

   

  כמה עולה ייעוץ מס?

  הסכום משתנה ונע בין הצרכים של הלקוח, גודל התיק, היקף העבודה ועוד, ישנם ייעוצי מס קטנים וממוקדים שיעלו כמה מאות או אלפי שקלים ויש טיפול שוטף בתיקי לקוחות שמחירו יתבסס על המחזור של העוסק או העסק ותשלום חודשי בגין טיפול בתחום המס והביטוח הלאומי בעסק. לא בהכרח כדאי ללכת ליועץ מס שנותן את ההצעה הזולה ביותר, יועץ מס צריך להיות מנוסה מאוד ובכך יוכל לחסוך לכם כלקוחות אלפי שקלים ויותר כל שנה. פנו אלינו עוד היום להתייעצות עם יועצי מס מומחים שיוכלו להעניק לכם מענה איכותי ויעיל.

   

  מה כולל תהליך הייעוץ של יועץ מס?

  תהליך התקשרות עם יועץ מס מתחיל בשיחה בין הלקוח לבין היועץ על מהות הצורך של הלקוח, לאחר מכן במידה ויפגשו , יעביר הלקוח את המסמכים שיבקש יועץ המס (חשבונות, הוצאות, מאזנים, דוחות שנתיים וכ"ו) יועץ המס יעבור על המסמכים ויתאם עם הלקוח על המשך התהליך, במידה ויש צורך בייעוץ מס ממושך כמו ראיית חשבונות או הכנת דוחות, ישלח היועץ מס הצעת מחיר בגין שכר טרחתו ללקוח ושניהם יסכמו על תנאים כלליים להמשך ההתקשרות כמו מחיר היקף עבודה ציפיות ועוד, לאחר מכן יחתום הלקוח על הצהרה שיועץ המס רשאי לייצג אותו אל מול הרשויות הקשורות למיסים (מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי). יועץ המס יחל לייצג את הלקוח אל מול הרשויות בתיאום עם הלקוח. חשוב מאוד לבצע פגישה אחת לתקופה עם היועץ ולעבור על הנתונים והדוחות שהופקו באותה תקופה, גם אם מעסיקים יועץ מס, עליכם לוודא כי ההתנהלות שלכם מיטבית בתחום הכלכלי והחשבונאי, יועץ מס לא מחליף את הניהול השוטף שלכם בעסק בתחום הכלכלי, הוא שם לעזור ולייעץ.

   

  איך לבחור יועץ מס?

  ישנם שלושה פרמטרים משמעותיים בבחירת יועץ מס נכון ומיטבי לעסק שלכם והם תקפים לכל סוג עסק. ראשית, על פי הצורך, האם לבחור יועץ מס על בסיס ריטיינר חודשי וטיפול שוטף או אולי רק על מנת להכין את הדוח סוף שנה ואת השאר עשו בעצמכם, זהו שיקול מרכזי וחשוב להשקיע בו מחשבה. הפרמטר השני הוא המחיר, חשוב לקבל מחיר הוגן שמשקף את עבודת וניסיון היועץ אך יש לשים לב כי המחיר תואם את גודל העסק והיקף ההכנסות, יועץ מס שעובד עם היקף מחזור גדול ייקח סכום כסף שונה מיועץ מס שעובד עם היקף מחזור קטן. הפרמטר השלישי והמשמעותי בבחירת יועץ מס נכון לעסק שלכם הוא החיבור האישי שיש לכם עם היועץ, חשוב מאוד שתרגישו כי אתם מסתדרים עם היועץ שאיתו אתם עובדים. בסופו של דבר הוא אחראי על חלק מאוד משמעותי בעסק שלכם. פנו אלינו עוד היום ותקבלו את השירות של יועצי המס הטובים והמקצועיים בתחומם. 

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ